הורוסקופ לתאריך: 16.12

גדי

כדאי שתהיו עם היד על הדופק השבת הזו, כיוון שיתכן ונושא חשוב ידרוש את מלוא תשומת הלב שלכם בעניין. נסו להיות קשובים ולצבור כמה שיותר מידע בנושא על מנת שיהיה לכם קל יותר להגיע להחלטה חשובה.
 

דלי

שבת הזו היא ספונטנית מבחינתכם ואתם פותחים אותה בלי ממש לדעת מה אתם הולכים לעשות. לפעמים אתם דווקא נהנים יותר מהמקריות שאופפת את הדברים כיוון שזה מספק את הגירוי שלכם לסקרנות וריגושים.
 

דגים

השבת תהיה לכם הזדמנות נהדרת לפתור עניינים אישיים עם אדם קרוב, אשר מערכת היחסים שלו אתכם לא היתה בקו חיובי לאחרונה. ההגעה להבנה משותפת תוריד מעליכם אבן גדולה שרבצה עליכם כבר הרבה זמן.
 

טלה

אתם לא ממש בטוחים מה אתם מחפשים במהלך היום, פשוט יש לכם תחושה חסרת מנוחה שישנו משהו שאתם חייבים לטפל בו. יכול להיות שההרגשה הזו קשורה בעניין פנימי אותו אתם צריכים לפתור עם עצמכם, לכן הקדישו לכך מחשבה ופעלו בעניין.
 

שור

נראה כי אתם מסתכלים המון מה קורה בדשא של השכן וחשים קנאה מסויימת על מצב חברתי שאינו כולל אתכם. אל תהיו ממורמרים על החלטות כאלה ואחרות שקיבלתם לאחרונה, כיוון שהם הביאו אתכם למצב בו אתם נמצאים היום, ממנו אתם די מרוצים.
 

תאומים

נראה כי אתם מאוד חסרי מנוחה היום ואתם פשוט לא יכולים למצוא רגיעה באף פוזיציה. ההתרחשות הקדחתנית שהולכת לכם בראש מונעת מכם מלנסות ולהירגע אחרי כל השבוע. נסו למצוא מעט שקט בפעילות גופנית.
 

סרטן

חשוב שתהיו זהירים מבחינת איזונים היום, על מנת שלא תמצאו את עצמכם מתישים את הגוף והנפש שלכם יתר על המידה. נכון שאתם רגילים להיות מאוד חשופים מבחינה רגשית, אך חשוב גם להיות חסינים לארועים ומילים מסויימות, על מנת לא להגיע למצב בו העצבים שלכם מרוטים.
 

אריה

הנפש שלכם דורשת תשומת לב מירבית היום כיוון שאתם לא בדיוק משקיעים זמן איכות עם עצמכם לאחרונה. אי אפשר תמיד להיות עמוד הברזל של אחרים ולהזניח את מה שמתחולל לכם באופן אישי בנשמה.

בתולה

האנרגיות שלכם בשיאן בסוף השבוע הזה ואתם מרגישים שאין מספיק שעות ביממה כדי להספיק את כל מה שתכננתם. התחושה הזו מעוררת בכם מוטיבציה להיות יותר פעילים ודינמיים, על מנת לחוות מכל העולמות.
 

מאזניים

אתם מרגישים מאוד יצירתיים היום ומלאי אנרגיה שמוציאה מכם רעיונות חדשים לגבי נושאים קיימים. התחושה הזו מעודדת אתכם לתקשר באופן מוגבר עם הסביבה שלכם במהלך היום, על מנת לקבל פידבק על מה שיש לכם להציע.
 

עקרב

היו קשובים לגוף שלכם במהלך השבת כדי לא להגיע למצב של אפיסת כוחות. לפעמים התרגשות מדברים גורמת לנו לשכוח שהגוף חייב מנוחה על מנת להישמר מפציעות כאלה ואחרות שפוגשות אותנו על הדרך.
 

קשת

נראה כי השבת אתם מוצאים את עצמכם מחוייבים להיות קשובים לנושאים שפחות מעניינים אתכם, רק כי "האצילות מחייבת". ברור שלא תמיד אפשר לעשות מה שאנחנו רוצים מבלי להקדיש את הזמן שלנו לאלו האוהבים אותנו, כיוון שאנחנו לא נמצאים לבד בעולם הזה.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: