הורוסקופ לתאריך: 15.12

גדי

שישי הזה יהיה תחילתו של סוף שבוע עתיר בארועים חברתיים להם אתם מצפים לאחר שבוע עמוס בעבודה. זה לא ממש שגרתי עבורכם כיוון שבדרך כלל אתם יותר נתונים לעיסוקים מקצועיים מאשר לכאלה חברתיים, לכן הפעם תהנו משינוי מרענן.
 

דלי

היום יהיה יום מאוד מסתורי עבורכם כיוון שאתם תרגישו סודיות מסויימת שמגיעה מכיוון אדם קרוב אליכם. בסופו של דבר אתם תגיעו להבנה האמיתית של המצב, אך רק לאחר שתקדישו תשומת לב מאוד פרטנית למהלך העניינים העומדים על הפרק.
 

דגים

היום העולם יהיה מגרש המשחקים שלכם, ואתם תרגישו כאילו בכל פינה ובכל רגע נתון ממתינה לכם חוויה חדשה. יכול להיות שתידרשו להיות מעט מאופקים בכל הריגושים האלו כיוון שיש לכם התחייבויות קודמות אותן אסור לכם לבטל.
 

טלה

נראה כי אתם מנסים לכפות את צורת המחשבה הטוטאלית שלכם גם על אלו הסובבים אתכם באופן יחסית תוקפני. קחו את סוף השבוע על מנת לחשוב איך אתם יכולים לעדן מעט את העקשנות שלכם ולתקשר בצורה רגועה יותר.
 

שור

שישי הזה אתם תידרשו לעזרת חבר קרוב שיצטרך את תמיכתכם מבלי לשאול שאלות. גם אם אתם לא מסכימים עם הדרך שהוא בחר בהתנהלות בנושא, עדיין השתדלו להיות רכים ועדינים איתו, כיוון שגם כך הוא במצב רוח שלילי.
 

תאומים

למרות שזהו סיומו של השבוע, עדיין יש תחושה של הספק מטורף באוויר. בנוסף על המטלות שיש לכם לסיים לפני השבת, אתם מתכננים את המפגשים החברתיים שלכם בלו"ז מטורף. אל תהיו מתוסכלים אם לא תספיקו את כל מה שתכננתם, תמיד יש את סופ"ש הבא.
 

סרטן

היום תהיה לכם הזדמנות לשבת ולדבר על נושא חשוב עם אדם קרוב, כזה שלא הייתם בקשר הדוק איתו מזה זמן רב. נצלו את הבמה שניתנה לכם ואימרו את מה שאתם מרגישים באופן ברור, על מנת לרדת לעומק העניין.
 

אריה

נראה כי אתם מלאי חרטה על החלטה שעשיתם לאחרונה והעניין מטריד אתכם מאוד. לא רק בגלל שהתוצאה לא יצאה כפי שקיוויתם, אלא בעיקר כי לא צפיתם את המצב מלכתחילה.

בתולה

אתם תהיו במצב רוח מאוד מרומם שישי הזה ותקיפו את עצמכם במשפחה וחברים. היה לכם שבוע מוצלח בעבודה ואתם חשים את הצורך בלעסוק בפעילויות שיפרקו לכם את האנרגיה והמתח שהצטבר לקראת סוף השבוע הקרוב.
 

מאזניים

אתם מאוד ממוקדים בתכנונים שיש לכם על הפרק ולא נותנים לעצמכם להיות מוסחי דעת בגלל זוטות. אתם יודעים שאם לא תתמקדו במה שקבעתם מבחינה חברתית, הארוע ידחה לזמן עתידי מאוחר, לכן אתם לא מוכנים לוותר על הפעילויות שעוברות על הפרק.
 

עקרב

חשוב שתהיו זהירים במיוחד בסוף השבוע הקרוב כיוון שישנם צרכים בריאותיים הדורשים את תשומת לבכם. אם אתם מרגישים חולשה פיזית מסויימת אל תאמצו את עצמכם יתר על המידה, אלא נסו לשלב את כל האקשן עם מעט מנוחה.
 

קשת

סוף השבוע הקרוב עומד בסימן משפחתי עבורכם כיוון שישנם קרובי משפחה שמגיעים לביקור מרחוק. גם אם תכננתם דברים אחרים אל תמנעו מעצמכם להשתתף בארועי הבית, כיוון שלפעמים זה יותר חשוב לאנשים האוהבים אתכם, מאשר לכם.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: