3 המזלות בעלי האינטואיציה החזקה ביותר

אינטואיציה, תכונה מיוחדת שמכילה בעצם את היכולת שלנו לדעת ולזהות דברים ברגישות גדולה ובאינטיליגנציה חדה. יש אנשים עם יכולת אינטואיטיבית חזקה יותר מאחרים, כאילו הם ניחנו בתודעה מוגברת שמאפשרת להם להבין אל מעבר מה שנראה על פני השטח. לא תמיד אפשר להסביר את זה, אבל האסטרולוגיה מציגה לנו את מפת הנפש בצורה שמבהירה לנו מה מייחד כל מזל בצורה שמבדילה אותו ביחס לאחרים. אז מי הם 3 המזלות בעלי האינטואיציה העוצמתית ביותר מכל השאר?

 

דגים

מזל רוחני בצורה בלתי רגילה, זה שמנעד הרגשות שלו נמצא על קשת אדירה של תחושות ומחשבות, עומק והכלה. האינטואיציה שלו מאוד חדה ויש לו את הכוח לצפות דברים עוד לפני שהם קורים באמת, דוגמת מה אנשים הולכים לומר ואיך הם עומדים להתנהג בסיטואציה מסויימת. מזל זה מייחס חשיבות גדולה לארועים ונסיבות בחיים לכן הוא סופג אותם בצורה מאוד חשופה ונקיה.

 

עקרב

מזל עקרב יכול לראות מה מסתתר מאחורי מבט, חיוך, צעד ופרצוף. אי אפשר לעבוד עליו כיוון שיש לו אינטואיציה שעולה על כל שקר או חוסר אמינות. מזל זה חווה אנשים וארועים בצורה מאוד עמוקה ולכן הוא יכול גם לדעת מה אנשים אחרים חושבים עליו, גם אם הם לא אומרים לו את זה ישירות. בנוסף, קל לו לשלוט באנשים ולתמרן אותם לפעול בצורה שמיטיבה איתו.

 

קשת

החיבור הרוחני של מזל קשת לכוחות מטאפיזיים מאפשר לו להרגיש בצורה מאוד מזוקקת את האנרגיה שאנשים סביבו משדרים אליו. לא תמיד הוא מסוגל לממש את היכולות האינטואיטיביות שלו באופן קולח כיוון שהרבה פעמים הוא מרוכז בעצמו, אבל כשהוא מנקה את המחשבות ומצליח להתמקד במצב מסויים, הוא יכול לקרוא אותו כמו ספר פתוח.

 

ברור שלכל אחד מאיתנו יש יכולת להבין ולהרגיש את המערך החברתי הקרוב אליו בצורה המייחדת רק אותו. המיוחד ב- 3 המזלות מעלה הוא שהם מסוגלים לחוש את כל האנרגיה הזו גם כלפי אנשים שאינם חלק מהמארג האנושי שסובב אותם, ואפילו כלפי אנשים זרים לגמרי. מפחיד? קצת, אבל אין לכם מה לדאוג, הם לא נושכים...

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: