איזו עיר בעולם הכי מתארת את הנשמה של כל מזל?

כל עיר בעולם מתאפיינת במקומות, באווירה ובאתרים שמייחדים אותה, לכל מזל יש את התכונות והאופי שמייצג אותו. אז כאשר משלבים בין השניים, אפשר לדעת איזו עיר הכי מתאימה לנשמה של כל אחד מהמזלות, בצורה שמהווה את הבית שלו, גם אם לא בצורה הפיזית של חיי היומיום. אז איפה אתם נועדתם לחיות?

 

גדי

ציריך, שוויץ: הנחישות והרצינות של מזל גדי יתאימו פרפקט לעיר הקלאסית ולאופי המדוייק של האנשים החיים בה. כששוויצרים אומרים שעה, הם לעולם לא יחלמו לפספס אותה, וכך גם מתנהל הגדי בחייו.
 

דלי

טוקיו, יפן: אחת הערים המודרניות בעולם, זו שתציע למזל דלי את מלוא החוויה האורבנית לה הוא זקוק. היא תאפשר לו לחקור כל יום משהו חדש ומופלא, בדיוק כמו שהוא אוהב.
 

דגים

וינה, אוסטריה: העיר שופעת האומנות הזו מתאימה באופן מושלם למזל דגים, הידוע באופי הארטיסטי והיצירתי שלו. ארכיטקטורה מלאת דמיון ויופי מרהיב, מוזיקה והסטוריה קלאסית שעליה נבנה עולם ומלואו.
 

טלה

אמסטרדם, הולנד: החיים הדינמיים והתרבות הצבעונית של העיר הזו מאפיינת את האופי הססגוני של מזל טלה, את האקשן והשגעון שמניע אותו כמו איילה קלת רגליים, גם תוך כדי דיווש באופניים, עדיף סביב תעלות המים☺
 

שור

וולטה, מלטה: קבוצת האיים היפיפיה הזו לחופי הים התיכון תתאים ללייף סטייל הרומנטי והנהנתני של מזל שור, כאשר בכל יום הוא יוכל לרדת אל החופים ולהוציא לו מהים סל דגים טריים לצד כוס היין שהוא כל כך אוהב ללגום.
 

תאומים

ניירובי, קניה: הפרפר החברתי שמייצג את מזל תאומים פשוט יתאהב באופי של ניירובי הססגונית, מלאת חיי לילה תוססים, קצב מהיר ותרבות אנושית שלא נגמרת לעולם.

סרטן

אתונה, יוון: האופי התאטרלי של מזל סרטן ימצא את מקומו המיועד בעיר הכי תאטרלית בעולם, זו שבה נוצרה המיתולוגיה הדרמטית ומלאת סערות הנפש, אשר מאפיינות כל כך את בעל הצבטות שלנו.
 

אריה

דובאי, איחוד האמירויות: דובאי היא מאורת האריה המושלמת, עשירה כקורח, מוחצנת ושופעת מלכותיות. אורח החיים ההדוניסטי והמוגזם בה יתאים כמו כפפה לכפות רגליו של מלך החיות בג'ונגל העירוני.

בתולה

ג'נבה, שוויץ: ביתו של ארגון האומות המאוחדות והפלורליזם הפוליטי, ג'נבה היא העיר בה מזל בתולה יוכל לפרוח כמו שושנה בין חוחים. הפרגמטיות והאופי המדוייק שלה בכל הנוגע להסטוריה של מדינאות ודמוקרטיה, יהיו התפאורה הנכונה למזל הפרטני מבין כולם.
 

מאזניים

קוסטה בראבה, ספרד: מזל מאזניים הוא פריק של טבע, לכן אין מקום שמתאים לו יותר מאשר אזור החוף המשגע של עיר זו. הוא יטפס על גבעות, ישחה במצולות ויחקור את שמורות הטבע בעיר, בדיוק כפי שהאופי שלו מושך אותו לעשות.
 

עקרב

ונציה, איטליה: עיר מסתורית ואניגמטית, בדיוק כמו מזל עקרב. התעלות הקסומות שבה והמיסטיות שאופפת אותה תהיה התפאורה שתכיל את מזל עקרב בצורה הכי הולמת את האופי המכושף שלו. 
 

קשת

גולד קואסט, אוסטרליה: מזל קשת בעל הנפש החופשייה ואהבת המרחבים ירגיש בבית בעיר הקסומה הזו, המקושטת בחופים מטורפים, הרים מוריקים וחיי לילה שלא נותנים מנוח. בדיוק, אבל בדיוק כמו שקשת אוהב.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: