4 המזלות שפשוט לא יודעים לשמור על קשר!

חברים זה לא עניין מובן מאליו. ברור שלכולנו יש אותם, אבל צריך גם לדעת לשמור עליהם ועל הקשר איתם, כי בסך הכל זה מה שמחזיק את החברות לאורך השנים. יש כאלה שזה בא להם בקלות, אבל מנגד יש אנשים שעניין ה-לשמור על קשר מעיק עליהם, או לא ממש מעניין אותם. מי אתם המזלות שלא יכולים אפילו לשלוח ווצאפ???

 

בתולה

מזל בתולה הוא חבר נהדר, הוא דואג ואוהב את החברים שלו, אבל בגלל הביישנות שלו, הרבה פעמים הוא פשוט לא מצליח להרים את הכפפה וליזום שיחה או מפגש. בוא נאמר שפשוט צריך לקבל אותו ככה וליזום בשבילו, כיוון שהוא לא מתנהג ככה מכוונה רעה. הוא לא מרגיש בנוח עם התחושה שאולי לא רוצים להיפגש או לדבר איתו, לכן הוא מעדיף שאחרים יפנו אליו.

 

קשת

המזל המוחצן ביותר מכולם, לכן זה שהכי קשה לתקשר איתו, כי הוא פשוט לא יכול לשמור על ריכוז או נוכחות במקום אחד ליותר מכמה שניות. תמיד יש לו דברים שהוא עסוק בהם או בדרך להיות עסוק בהם, לכן כל האנרגיות שלו מופנות לזה ולזה בעיקר. חברים שיכעסו עליו כי הוא לא שם את היד על הדופק שלהם הולכים להתאכזב, כיוון שזה פשוט לא באופי שלו. בתכלס, הוא פה, הוא שם, הוא בכל מקום. עכשיו לכו תנסו להשיג אותו.

 

דלי

מזל דלי הוא נשמה חופשייה, כזו שמתנהלת בחיים באופן הכי עצמאי וללא תלות בכלום. הוא לא ממש מהאנשים שחייבים להיות צמודים לכל נוטיפיקיישן בפייסבוק, אינסטוש, טוויטר ושאר ירקות, אבל זה לא אומר שלא אכפת לו מהאנשים אותם הוא אוהב. פשוט אין לו ממש זמן לשמור על קשר רציף כי הוא כל כך עסוק כל הזמן, כללל הזמן.

 

דגים

למרות שמזל דגים ידוע ברוחב הלב ובנדיבות האדירה שהוא משרה על מי שהוא אוהב, עדיין יש המון רגעים בהם הוא פשוט מעדיף להתנתק ולהיות מבודד מהסביבה החיצונית. הוא צריך את השקט שלו על מנת לעכל תחושות ורגשות, לכן לפעמים נראה כאילו הוא נעלם. אבל, גם כשהוא יורד למחתרת, הוא תמיד חוזר, ובגדול!

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: