למה באמת מתכוון כל מזל כשהוא אומר אני אוהב אותך?

"אני אוהב אותך"...אחחח איזה משפט. נשמע פשוט להגיד לא? רק 3 מילים קטנות ופוף! הלחיים מאדימות והלב מתרחב. אבל כמו כל דבר בחיים, לפעמים לאותו משפט יש רמות שונות ומשמעויות שונות שמיוחסות לאותה האימרה, במיוחד כשמדובר בקווי אופי שונים שמיוצגים על פי גלגל המזלות. אז למה מתכוון כל מזל כשהוא יורה את המשפט הזה לחלל האוויר?

 

גדי

כיוון שהקריירה נמצאת במקום הראשון אצל מזל גדי, כל עניין האהבה קצת מסובך בשבילו. הוא מתייחס אליה כמשהו שמסיח את דעתו מהמטרה, אבל ברגע שהוא אומר "אני אוהב אותך", תהיו בטוחים שזה הכי אמיתי שיש, והופך למטרה בפני עצמה.
 

דלי

מחוייבות זה עניין בעייתי אצל מזל דלי, כיוון שהוא מאוד עצמאי בחייו ולא אוהב להרגיש תלות באחרים. אבל כאשר הוא מתגבר על הפחד הזה שמקונן בו, המילים האלו נשלחות מגרונו לאוויר כמו פרפרים.
 

דגים

מזל דגים ידוע כרומנטיקן חסר תקנה. לא רק זה, אלא הוא גם מאוד סלחן באופיו. כשהוא אומר "אני אוהב אותך"  הוא בעצם סולל את הדרך לחמול ולסלוח על כל דבר שיכול לפגוע בו מכיוון בן הזוג, לכן הלב שלו ממש ניתן כמתנה.
 

טלה

ממש כמו כל דבקות במטרה שמזל טלה מפעיל בחיים שלו כדרך קבע, כך גם בענייני הלב. כשהוא אוהב מישהו, הוא יתן עבורו את העולם. יותר מכך, מושא האהבה שלו הוא בעצם כל עולמו.
 

שור

מזל שור נוטה להיות מאוד זהיר עם עניינים הקשורים בלב באופן פרטני, ולקבלת החלטות בחיים באופן כללי. מבחינתו, השקעה בזוגיות היא לא החלטה של רגע, לכן כשהוא אומר את 3 המילים האלו תדעו שהאמון התבסס ומכאן אין דרך חזרה.
 

תאומים

מזל תאומים ידוע בפזרנות החברתית שלו. הוא מחלק חיבוקים ונישוקים לכולם, כי הוא פשוט אוהב חברה והתרחשות סביבו. מה שכן, זה גורם לו לפזר אהבה בצורה קצת קלה על ההדק, וזה אומר שהרגשות האלה לא ממש נכנסים לעובי הקורה. לוקח לו הרבה זמן להיפתח באמת, אבל כשזה קורה, השמיים הם הגבול.
 

סרטן

כשמזל סרטן נמצא בזוגיות הרגשות שלו מציפים אותו עד שכל נקבובית אצלו נמלאת באהבה. מושג האהבה אצל מזל סרטן הוא לא עניין שיש להקל בו ראש, לכן מאחורי כל מילה יש כוונה ענקית.
 

אריה

מזל אריה אוהב את עצמו, מאוד. מאוד. אז כאשר האהבה הזו זולגת גם לכיוון מישהו מיוחד ונבחר, תהיו בטוחים שזה לא סתם. "אני אוהב אותך" מבחינתו זה לשאוג מלוא הלוע.

בתולה

האיזון והתכנון מראש הם הכל בשביל מזל בתולה, לכן כשהוא מרגיש את הבאלאנס בקשר הזוגי בו הוא נמצא, הוא יודע בדיוק איך תיבנה ותיתבסס האהבה בתוכו. בדיוק בגלל זה המשפט הזה יוצא הכי אמיתי שיש.
 

מאזניים

מאזניים מתנהג כאילו הוא אוהב את כולם, הוא פשוט עד כדי כך חברותי. אבל האמת היא, שהאהבה העמוקה והכנה שלו הולכת רק כלפי יחידי סגולה אותם הוא בוחר בקפידה. לכן 3 המילים האלו לא יצאו לו מהפה אם הוא לא מתכוון לכך מבפנים.
 

עקרב

מזל עקרב ידוע ביכולת שלו להפעיל מניפולציות על אנשים כדי שיתנהגו כפי שהוא רוצה שיתנהגו. בנוסף זה מזל מאוד חשדן לכן קשה לו לתת אמון באנשים באופן כללי. אם יצא לכם המזל וקיבלתם ממנו "אני אוהב אותך", זה בא מתוך הקרביים שלו.
 

קשת

מזל קשת מעוניין במה שעושה לו טוב בחיים, לכן הוא גם מאוד מרוכז בעצמו וזו הסיבה שקשה לו להתחייב. הפחד הזה מהתפוגגות החופש שלו בחיים לא שמה את 3 המילים האלה בפיו בקלות. זה לא אומר שאין אהבה בליבו כלפי אחרים, זה רק אומר שהיא לא מוענקת בצורה שאינה שקולה.
 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: