עבר עליכם יום רע? כך המזל שלכם מתמודד עם זה...

אנחנו לא יכולים להיות מושלמים, אפילו רחוק מזה. ומה לעשות שלכל אחד מאתנו יש איזה יום כזה בו אנחנו מרגישים ששום דבר לא הולך לנו, וכל כוחות הקוסמוס פשוט נגדנו. העניין הוא שבימים כאלה נוטים לצאת מאיתנו דברים פחות חביבים, ואפילו ממש לא נחמדים. אז אילו תכונות שליליות יוצאות מכל אחד מהמזלות ביום בסל?

 

גדי

מזל גדי הוא חכמולוג, ככה הוא. זה לא סתם אבל, כיוון הוא באמת מאוד אינטיליגנטי ויודע המון, אבל הרבה פעמים כשיש יום בו הוא מרגיש מצוברח או מתוסכל, הוא נוהג בווכחנות וקנטרנות כלפי אנשים סביבו, מה שלא ממש גורם לו להראות חביב.
 

דלי

מזל דלי הוא תמיד הראשון בהכל, זה שתמיד טרנדי, זה שיודע דברים לפני כולם ויותר מכולם, זה שהכי טוב בכל דבר שהוא שם יד עליו. אבל, לעיתים זה גובל בשחצנות לשמה שגורמת לאחרים להרגיש כאילו הוא מתנשא מעליהם.
 

דגים

למזל דגים יש את הטבע להיות נוכח אבל לא באמת. מה הכוונה? לפעמים כשהוא מתרכז במשהו יותר מידי הוא הופך להיות אפאטי, כזה שלא מתייחס לאנשים שנמצאים סביבו, גם אם אלו חברים טובים שהרגע היתה איתם אינטרקציה מצויינת. ביום פחות טוב הוא פשוט מאוד הפכפך בהתנהגות שלו.
 

טלה

מזל טלה הוא לא קל, זה ידוע. אבל ישנם ימים בהם הוא פשוט בלתי נסבל. הוא חמום מזג וכשדברים לא הולכים לפי החליל שלו הוא מתפרץ ונוטה להאשים אחרים בתוצאות שליליות.
 

שור

מזל שור אוהב שדברים מתנהלים ברוגע, בלי יותר מידי ריגושים או דרמה. נכון שזה טוב לפעמים, אך ישנם מקרים בהם הוא פשוט מתעצל ליזום ולעסוק בדברים מסויימים, רק כי אין לו כוח לכל המהומה.
 

תאומים

יכולות התקשורת המעולות של מזל תאומים יכולות לסבך אותו לפעמים, בייחוד כשהוא פשוט לא יכול לשלוט על הפה שלו ולהתאפק מלומר משהו, גם כשזה ממש לא לעניין.
 

סרטן

למזל סרטן יש את המאפיין המיוחד לדעת לזהות מי הוא הבנאדם שעומד מולו תוך 3 דקות בערך. אבל, האינטואיציה העוצמתית שלו לפעמים נופלת למקום של רכילות ושמועות, כיוון שהוא פשוט חייב לחלוק את התובנות שיש לו על אנשים בלי לחשבן.
 

אריה

מזל אריה שונא, אבל פשוט שונא שמתעלמים ממנו. הוא לא יכול לסבול את המחשבה שהוא לא נמצא במרכז העניינים, לכן כשזה קורה הוא מתנהג כמו דיווה ופשוט נהיה יהיר ואנטי תקשורתי.

בתולה

מזל בתולה הוא הביקורת בהתגלמותה, לכן גם אם יהיה לכם איזה כתם קפה קטן על החולצה, הוא כבר ידאג לציין זאת בפניכם כאילו לא השכלתם לכבס את הבגד טוב טוב. הצורך שלו למצוא פגמים כל הזמן הוא בעוכריו.
 

מאזניים

כשמזל מאזניים מרגיש לחץ להגיע להחלטה, לברר עניינים או לתמרן בין מידע שמגיע אליו מכמה חזיתות, הוא די מאבד את זה. הוא נהיה עצבני ומתוסכל ברמה של חוסר סבלנות ופסימיות שפשוט יוצאת החוצה בלי איפוק.
 

עקרב

העניין עם עקרב הוא שזה מזל שנמשך לצד האפל של הדברים. הסקרנות שלו בשילוב עם הרעב לריגושים מטורפים גורמת לו לפעמים להתנהג בצורה אגרסיבית ולא נגישה לאחרים. הוא יכול להיות מאוד טוטאלי ובלתי סלחן אם משהו לא מספק את הרעב הזה שלו.
 

קשת

מזל קשת הוא סופר עצמאי, לכן כשדברים נמצאים בשליטת אחרים זה יכול לשגע אותו, כיוון שהוא שונא להמתין עד שמשהו יבוצע, ולא בעצמו. ברגעים כאלה הוא יכול להיות מאוד בוטה וגם לא להתנצל על התנהגות פוגענית כזו או אחרת.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: