המזלות הקארחניסטים ביותר! עם מי הכי כיף לבלות?

איך אתם מגדירים את עצמכם? חיות מסיבות שלא מפסיקים להוריד צ'ייסר אחרי צ'ייסר ולרקוד על הבר? או שאולי אתם מעדיפים לשבת בצד עם איזה כוס תה על איזה ספר טוב? כל אחד מאיתנו מחשיב בילוי באופן שונה, כאשר למזל שלנו יש הרבה ידיים בעניין. אז מי מתפרע ומי מעדיף לשבת עם שוקו מול הטלויזיה? בואו תראו.

 

גדי

למרות שאתם כן אוהבים לצאת לאיזו מסיבה טובה מידי פעם, קשה לכם לצאת ממוד עבודה, עבודה, עבודה. בוא נאמר שאתם צריכים איזה חיזוק אלכוהולי שבאמת יגרום לכם להשתחרר מהכבדות שאתם סוחבים על הכתפיים שלכם.
 

דלי

כשאתם נמצאים בארוע חברתי כלשהוא ממש לא צריך לדאוג לכם, כיוון שאתם תמיד מוצאים עם מי לדבר, את מי לבדר ואיך לחגוג. אתם ממגנטים סביבכם אנשים והאנרגיה שלכם מתבלת כל בילוי לכזה שלא נשכח כל כך מהר.
 

דגים

היצירתיות השופעת שלכם גורמת לכם להתמקד בפרטים הקטנים בכל בילוי, לכן אתם נהנים מהמון דברים שנכללים בו, ולא רק מהשתוללות לשם פורקן אנרגיה בלבד. כל דבר קטן מושך אתכם לתענוג אחד ארוך, אם זו המוזיקה, החברה, האוכל או העיצוב.
 

טלה

אתם פשוט לא יכולים לשבת בשקט על הישבן, לכן כל פעם שיש סיבה למסיבה אתם כבר בוחרים את נעלי הריקוד שלכם ואת מי שאותו אתם עומדים לסחוף לרחבה.
 

שור

כל בילוי מבחינתכם הוא סיבה להתקשט ולהוציא את חוש האופנה המפותח שלכם החוצה. אתם מאוד מקפידים על המראה החיצוני ומבחינתכם זו גולת הכותרת של כל ארוע בו אתם משתתפים.
 

תאומים

הרוח הנהנתנית שלכם תמיד גורמת לכם להרים מסיבה בכל מעגל חברתי בו אתם נמצאים, לכן זה לא משנה אם זו קרחנה מטורפת או ישיבה בבר עם החבר'ה, אתם המסמר של הערב בכל מקרה.
 

סרטן

אתם תמיד בעניין של חגיגות, כי זה מאפשר לכם לשמוח עם האנשים שאתם אוהבים, וזה הכי חשוב לכם בעולם. יש לכם גם נטיה להביא אתכם תמיד את הפינוקים הכי כיפיים, כאלה שכולם לא יכולים להפסיק להתלהב מהם.
 

אריה

כל פעם שאתם במרכז הענינים זו כבר מסיבה טובה מבחינתכם. אתם אלה שתמיד מתלבשים נכון, מביאים את הכיבוד האטרקטיבי, אחראים על המוזיקה שמקפיצה את כולם. בקיצור, אתם הפקה מהלכת.

בתולה

כשאתם לא אלה שאחראים על ארגון הבילוי, אז אתם באמת יודעים להשתחרר ולבלות כמו שצריך. כשהראש שלכם לא עסוק בכל פרט ופרט, אתם פשוט נהנים מהרגע ופורקים כל עול.
 

מאזניים

אתם אהובי הקהל, פשוט ככה. לכן כל פעם שיש איזשהו בילוי משותף עם חברים, אתם תמיד דואגים שכל אחד ואחד מהמשתתפים יהנה במקסימום. בזכות זה האמת כולם פשוט מתים עליכם...
 

עקרב

יש לכם נטיה פחות להתחבר למסיבות רועשות או ארועים המוניים מידי, כיוון שאתם אוהבים להישמר לעצמכם ולא לחשוף יותר מידי מהסערה שהולכת לכם בפנים. לכן גם כשאתם כבר בעניין של להשתחרר, אתם לא ממש מחפשים שיהיו לכך עדים...
 

קשת

מסיבה זה השם האמצעי שלכם ואין כמעט אחת בה אתם לא מתעופפים עד התקרה. כשאנשים יודעים שאתם עומדים להשתתף בארוע כזה או אחר, הם כבר מבינים ש"כיף" זה לא מה שייחסר שם.
 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: