הורוסקופ לתאריך: 14.12

גדי

היום אתם חשים לחץ מאוד גדול  ויש בכם תחושה שכל מה שאתם עושים בעבודה לא מספיק. יתכן ותרגישו שאתם מכבידים על אחרים בעבודה כדי להגביר הספק ותפוקה, לכן אל תתפלאו אם אנשים יהיו פחות סבלניים אתכם היום.

דלי

נראה כי אתם מתאפקים מאוד לא להחצין את הרגשות שלכם היום וכי אתם חשים שאם תתנו לאמוציות שלכם להחשף, זה יראה על חולשה מצדכם. נכון שצריך להיזהר על הלב שלכם, אך אם מישהו קרוב יכול לתמוך בכם אל תמנעו מעצמכם תקשורת.
 

דגים

מישהו מהמעגל החברתי הקרוב שלכם מבקש מכם עזרה ואתם לא חושבים פעמיים לפני שאתם ממהרים לסייע לו. אתם לא נוהגים באופן בררני כאשר מישהו שאתם אוהבים זקוק לכם, גם אם זה דורש מכם התערבות גדולה.
 

טלה

היום אתם מחפשים לסיים את המשימות שלכם בעבודה באופן מהיר וחסר סבלנות, מבלי לחוש מוטיבציה לפעול כ"ראש גדול" וליזום דברים עם ערך מוסף. בדרך כלל אתם נוהגים לשאוב כמה שיותר מידע וכוח כדי להשמיש זאת עבורכם, אך היום הקצב שלכם איטי יותר.
 

שור

אתם חושבים לאחרונה בצורה מאוד קיצונית של שחור או לבן ומתקשים למצוא את שביל הזהב בעניין מסויים. ישנן מספר בעיות שדורשות את הפתרון שלכם במהלך היום, לכן נסו להשתדל ולראות את עמק השווה בין הפרמטרים, כדי להקל על ההחלטות שלכם.
 

תאומים

נראה כי אתם מאוד בררניים לגבי האנשים שאיתם אתם באים באינטרקציה היום ואין לכם יותר מדי אורח רוח כלפי הסביבה החיצונית. גם כאשר אתם כבר נכנסים לשיחה כלשהיא אתם לא ממש מנדבים מידע מלא על הצורה בה אתם רואים את הדברים. נסו להתנהל בצורה רגועה כדי לא להיכנס לויכוח מיותר.
 

סרטן

אתם תמיד מעדיפים ללכת בדרך האמת, גם אם היא כואבת. הרגישות שלכם והכנות שמאפיינת אתכם לא מותירה לכם ברירה אחרת, גם אם זה במחיר של עלבון או סיכוי להיפגע. גם אם ישנם מילים מעט בוטות שעולות לכם במחשבה כלפי עניין מסויים, נסו להעביר זאת בצורה הכי הגונה שאתם יכולים, על מנת להיות נאמנים לעצמכם.
 

אריה

שלישי הזה יהיה יום מאתגר עבורכם כיוון שנראה כי רוב הפעולות שתבצעו היום, בייחוד מבחינה זוגית, יהיו כאלה שלא יניבו לכם פידבק ברור ומידי. אתם תאלצו להיות מאופקים ולחכות שדברים יהיו ברורים יותר בהתאם לתזמון הנכון.

בתולה

זכרו שחשוב תמיד לפתוח דלת אחת לפני שסוגרים אחרת, על מנת להשאיר לעצמכם אופציות להזדמנויות חדשות. נראה כי היום הוא עוד אחד מהימים האלה בהם אתם מוצאים עצמכם מתעמתים עם אנשים סביבכם, דבר שגורם לכם להיות מעט תוקפניים. שמרו על קור רוח והתנהלו באיפוק.
 

מאזניים

ענייני הבריאות שלכם יהיו בראש סדר העדיפות היום, אך עדיין נראה שאתם משקיעים המון אנרגיה גם במצבם של אחרים על פניכם. אל תתנו לעצמכם לשכוח את בדק הבית האישי שלכם על מנת לא להיגרר לנזקים גופניים שיכולתם למנוע.
 

עקרב

היום יהיה יום נהדר לעסוק בפעילות פנאי אהובה עליכם, ואתם באמת מעדיפים להשקיע את הזמן הזה בלהיות עם עצמכם, ללא משתתפים נוספים. יתכן ותהיו בררניים לגבי מה שאתם מתכוונים לעשות במהלך שאר השבוע, אך זכרו שכאשר אתם דוגלים במה שאתם רוצים באמת, כל השאר מסתדר מעצמו.
 

קשת

נראה כי אתם דורשים יותר הכרה וקידום במקום העבודה שלכם, כיוון שאתם מודעים ליכולות ולהשפעה החיובית שלכם בו. למרבה הצער אתם לא יכולים לשלוט בהכל לכן מתסכל אתכם לחשוב שאתם מנועים מלהתקדם רק בגלל מישהו אחר. 
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: