אילו מזלות יקרעו אתכם מצחוק?

לא יודעים מה אתכם, אבל אנחנו אוהבים לצחוק עד שיוצא לנו הקפה מהאף, כן, אנחנו לא מתביישים בזה. אממה, לא כזה פשוט להצחיק אותנו. אבל, ישנם 3 מזלות מסויימים שלא משנה מה יהיה המיקום, המועד או התפאורה, הם תמיד יקרעו לנו את הקרביים עד שנישפך על הריצפה. חושבים שאתם יודעים למי אנחנו מתכוונים?

 

תאומים

אין אפס פה, תאומים זה אחד המזלות שלא באמת שם פילטרים על מה שיוצא לו מהפה, והוא אוהב גם שכווווולם שומעים את כל מה שיש לו להגיד, בכל רגע נתון. מבחינתו כל הזדמנות היא מצב לדאחקה וכל רגע יכול להיות קומיקס של בזוקה ג'ו. השנינות כאן היא תכונת מפתח, דרכה מזל תאומים מצליח לצלוף בציניות משעשעת ומלאת פיקחות. היכולת האינטלקטואלית שלו להפנים מידע באופן מהיר וקליט, מאפשרת לו להשתמש בהמון "חומר" מקורי לסטאנדאפ הזה שמאפיין את התקשורת איתו.

 

אריה

כיוון שזהו אחד המזלות היותר אנרגטיים ושופעי נוכחות מפוארת, קל מאוד להתחבר למה שמזל אריה אומר, וזה בדרך כלל משלב המון הומור בריא וקולע. הבטחון העצמי, הגאווה המתפרצת, אלו הן תכונות שאינן מותירות את האדם בין מזל אריה בחושך, הכי לא. לכן, אין לו שום בושה או מבוכה להגיד דברים בצורה סרקסטית וחדה, הכל כדי להעלות צחוק מתגלגל על הלחיים של הסובבים אותו, עד שתכאב להם הבטן.

 

קשת

חוש ההומור במקרה של מזל קשת הוא המטורף ביותר מבין כל שאר המזלות, וזה באמת ובתמים המאפיין מס' 1 של האופי שלו. השגעון המטורף הזה שמייצג את המזל הזה כל כך טוב מלווה אותו בכל רגע ורגע בתקשורת שלו בסביבה אנושית, כאשר כל העיניים עליו והאוזניים מוטות כלפי הפה החריף שלו. כישורי "מספר הסיפורים" של מזל קשת מתבלות כל רגע שגרתי למחזה מטורלל שלוכד את כל תשומת הלב כלפיו בשקיקה, עם טעם של עוד. מבחינת מזל קשת, כל רגע בחיים הוא רגע שצריך לצחוק בו ולהנות ממנו עד תום, כן, גם באזכרה לסבא.

 

לא שאנחנו מזלזלים בכישורי ההומור של שאר החבר'ה מגלגל המזלות, פשוט עד היום 3 הגנובים האלו מלמעלה לא פיספסו איתנו אפילו לא פעם אחת...

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: