מצעד המזלות שלא מתחרטים על דבר

חרטה זה רגש קשה, כזה שיכול לקפל לנו את הבטן מייסורי מצפון ולרצות להחזיר את הגלגל לאחור.

כשהדברים לא בשליטתנו יותר קל לנו לשחרר את התחושה המעיקה הזו, אך כשאנחנו חושבים שיכולנו להשפיע על משהו באופן אחר, זה פשוט אוכל אותנו. אבל ישנם אנשים שרגש החרטה לא ממש סובב אותם בחיים, לכן הם לא נותנים לעצמם להיתקע על "אם ככה ואם ככה".

הם פשוט יודעים שברגע שהם הגיעו להחלטה מסויימת ופעלו לפיה, זה היה הדבר הנכון לעשות ואין מה לשנות בעניין. אז איזה מזל הכי מוטרד מחרטה ואיזה מזל פשוט ממשיך הלאה בלי להסתכל לאחור?

 

גדי

מזל גדי הוא מאוד ביקורתי כלפי כמעט כל פרמטר בחיים שלו, לכן מאוד קל לו להישאב לחרטה על החלטות שביצע ולא צלחו. הוא נוטה לשקול ולחשוב עשרות פעמים לפני כל צעד שעושה, וזה כדי להיות בטוח שלא יהיו טעויות בהמשך.
 

דלי

מזל דלי הוא הראשון שיהיה מוכן לנסות משהו חדש וכיפי, בלי לחשוב על זה יותר מידי. לא באמת אכפת לו להשתטות או לצפות לתוצאה לא מושלמת, ולו בלבד שיצא משהו אטרקטיבי מכל העניין.
 

דגים

מזל דגים הוא מזל דאגני, כזה שלוקח את כובד העולם על קשקשיו ומרגיש אמוציות בצורה מאוד מוגברת. כשהוא יודע שהוא צריך לבצע משהו באופן מסויים, הוא לא ינוח עד שיעשה אותו בדיוק לפי הספר, אחרת יתחרט על תוצאה לא הכי נעימה.
 

טלה

טלאים לא מתחרטים אף פעם על שום דבר, הם פשוט ממצים כל רגע בחיים, לטוב ולרע. האומץ והתעוזה שלהם גורמים להם להיות בטוחים בעצמם מבלי לחשוב פעמיים לאחר שהחליטו משהו עם עצמם.
 

שור

מזל שור הוא מזל מאוד מתחשב שבעקרון שוקל כל צעד שהוא עתיד לעשות לפני שהוא מתכוון לקחת אותו. הוא אף פעם לא פועל מתוך אימפולסיביות כיוון שהוא חושש להתחרט על טעויות שיגרמו בהמשך.
 

תאומים

המזל הכי סקרן בחבורה וזה שמתאים בול לפתגם "הסקרנות הרגה את החתול". בדיוק בגלל זה הוא לא יכול להתאפק מללכת על דברים בעיניים עצומות וידיים פתוחות, גם מבלי לבדוק מה הסיכונים שקשורים בעניין.
 

סרטן

מזל זה הוא חשדן מטבעו ולכן גם כאשר הדברים מתנהלים באופן חיובי, הוא תמיד יחשוב שמשהו מחכה לו בסיבוב. לכן הוא פועל מתוך קושי בלשחרר עצמו ופשוט לזרום גם כשהכל מצביע על דרך חלקה.
 

אריה

מזל אריה יעשה כמעט הכל מבלי לחשבן לאף אחד. כל עוד יש כיף והנאה בעניין, שום דבר לא יגרום לו לעצור ולחשוב האם כדאי לפעול או לא. מבחינתו, הכל נעשה עם המון תשוקה וחיוך ענק על השפתיים.

בתולה

ברור שמזל בתולה חושב על הכל 1,000 פעם לפני שהוא מגיע להחלטה בנוגע למשהו, ורק אחרי שכל הפרמטרים נבחנו עד דק. גם כאשר הוא מרשה לעצמו להוריד הילוך ופשוט להרגע מעט, עדיין יש בו מחשבות חרטה כאילו היה יכול לנצל את הזמן הזה באופן יעיל יותר.
 

מאזניים

העניין עם מאזניים די תלוי בנסיבות בהן הוא נמצא. אם הכל מתנהל באיזון ובנועם הוא מקבל את המצב בסיפוק ואהבה. אם יש תחושה שמשהו עומד להביך אותו, כמו ארוע חברתי מסויים שהוא לא מרגיש בו נוח, אז הדברים נראים לגמרי אחרת, והוא פשוט יכול לקבור את עצמו ולרצות להיות בלתי נראה.
 

עקרב

מבחינת מזל עקרב חרטות זה דבר לא ממש רלוונטי, כיוון שהוא פועל בדיוק לפי העקרונות והאמת הפנימית שלו. לכן, הסיכוי שיתחרט על החלטה כזו או אחרת הוא ממש קטן. גם אם הוא פועל באופן אימפולסיבי, הוא מספיק יציב כדי להתמודד עם התוצאות בצורה שלווה ונחושה.
 

קשת

מזל קשת לא מבזבז זמן מיותר על מחשבות יתר. כשהוא רוצה משהו הוא נכנס לזה בכל הכוח ופשוט אומר "לעזאזל מה שיהיה". כל העניין הוא לחוות כמה שיותר, לא ככה? לכן מבחינתו, נקודת הפתיחה היא תמיד "יאללה".
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: