עם איזה טיפוס אסור לך לצאת לפי המזל שלך?

לכל אלו שעדיין רווקים ונמצאים בחיפוש אחר האהבה הגדולה שלהם, ארגנו מדריך מדויק שיעזור לכם להימנע מלבזבז את הזמן על האדם הלא נכון בשבילכם. גם אם הדייטים הראשונים הלכו נפלא, לכל אחד מהמזלות יש את התכונות אופי שהוא לא יכול לסבול ולכן המערכת יחסים הזו מיועדת לאבדון.
אז מאיזה טיפוס עלייך להימנע על פי המזל שלך?

 

 

גדי

בעל הרוח החופשית
אתם שמרנים ואוהבים חוקים. אתם מוכנים לוותר על בילוי אם זה יקדם אתכם למטרה הגדולה אליה אתם שואפים, ותמיד יש לכם מטרה כזו. בן זוג הרפתקן, שאנן ומסתייג מנורמות הוא ממש לא בשבילכם. שילוב כזה הוא ממש כמו שמן ומים. אתם תתנגדו למרדנות שלו והוא יחשיב אתכם כסנובים ומסוגרים. מערכת יחסים שכזו לא תתקדם לשום מקום.
 

דלי

הטיפוס השלילי
אתם מיוחדים, ממש כמו פנינה והעולם הוא הקונכייה שלכם. אתם תמיד שואפים להפוך את העולם למקום טוב יותר ואתם מאמינים שתצליחו. לכן, אתם צריכים מישהו שיאמין בכם בחזרה. בן זוג בעל גישת חיים פסימית פשוט יוציא לכם את הרוח מהמפרשים. כל גיבור צריך שותף שיהיה שם בשבילו ומישהו שלילי פשוט לא יתאים לכם בתור שותף למשימה משנת העולמות החדשה שלכם.

 

דגים

זה שיודע הכל
אתם רגישים מאוד ולעתים קרובות אתם מוצאים את עצמכם עצובים בגלל דברים שעלולים להיתפס כלא הגיוניים. אתם מחפשים בן זוג שידע להיות שם לצדכם, שיבין וינחם אותכם. הטיפוס החכמולוג לא יבין את ההיגיון מאחוריי ההתפרצויות הרגשיות שלכם וינסה להסביר ולהקניט את התחושות שלכם. בן זוג כזה רק יגרום לכם להתבצר בצערכם ולהרגיש בודדים. אתם זקוקים למישהו שפועל עם לבו ולא עם שכלו. 

טלה

בטטת כורסה
אתם תמיד בתנועה, מחפשים את המשימה הבאה שלכם. אתם עסוקים בפעילויות שממריצות את הדם ואתם מחפשים מישהו שיהיה לצדכם במסע הזה. אתם פשוט לא תתחברו לטיפוס שמעדיף להיזרק מול הטלוויזיה כל היום. בנוסף, טיפוסים כאלה נוטים להיות מאוד תלותיים ולמרות האהבה הגדולה שאתם רוכשים לבן זוגכם, אתם זקוקים לזמן פרטי משלכם. קשר כזה פשוט לא יעבוד.
 

שור

גנב תשומת הלב
אתם טיפוסים מאוד רומנטיים, אך אתם ממש לא ממהרים לקפוץ לתוך קשרים. מבחינתכם, זוגיות היא מחויבות שדורשת השקעה של שני הצדדים. לכן, הטיפוס שדורש תשומת לב תמידית הוא ממש לא כוס התה שלכם. אתם מחפשים מישהו אלגנטי שיחשוף אתכם מרגליכם וסביר להניח שבן אדם מרוכז בעצמו לא יהיה שם בשבילכם ורק ידרוש יחס לעצמו.
 

תאומים

הטיפוס הביישן
אתם פרפרים חברתיים, תמיד מוכנים לפצוח בשיחה ולהכיר אנשים חדשים. לכן לעולם אל תלכו על הטיפוס הביישן. בהתחלה הוא יראה לכם מסתורי ומסקרן, אך במהרה תגלו שהוא מאוד רגיש ולא יהיה מסוגל להתמודד עם הכנות המוחלטת שלכם. אתם מחפשים מישהו שידע להביע את הדעה שלו ולא יסתתר בצללים.
 

סרטן

השחקן
אתם רגישים וצריכים מישהו שיתמסר אליכם בצורה מוחלטת. לכן הטיפוס השחקן הוא ממש לא בשבילכם. הוא משיג את המטרות שלו ולא אכפת לו במי הוא יפגע בדרך. הוא ישאיר אתכם בוכים ליד הטלפון מחכים לשיחה שלא תגיע. טיפוסים כאלה מפחדים ממחויבות ואתם ממש לא צריכים להתמודד עם בעיה שכזו. למרות שלרוב הם מקסימים, תעשו לעצמכם טובה ותראו לו את הדלת. 
 

אריה

חסכן בגילוי רגשות
אתם אוהבים להיות מרכז תשומת הלב של כולם אך בעיקר של האדם החשוב לכם מכל. לכן טיפוס שלא מראה חיבה בקלות ממש לא בשבילכם. למרות שאתם נראים מאוד בטוחים בעצמכם כלפיי חוץ, עמוק בפנים אתם זקוקים לאישורים ולהערכה. אם בן זוגכם לא יראה לכם את חיבתו ולא יחזיר לכם את הבעות התשוקה והאהבה שלכם אתם תרגישו עזובים ובודדים.

בתולה

רומנטיקן מהסרטים
אתם טיפוסים מאוד פרקטיים ואתם סולדים מגילויי רגשות אקסטרווגנטיים ומוגזמים. טיפוס שכזה יתרכז בעיקר במרדף, בעוד לכם חשוב להשקיע במערכת היחסים עצמה. זרי פרחים עצומים והצהרות אהבה גרנדיוזיות פשוט לא יעניינו אתכם אם לא תראו השקעה אמיתית ורצינית בקשר. בנוסף, סביר להניח שטיפוס כזה יעזוב ברגע שהוא השיג את לבכם וישאיר אתכם שבורי לב.
 

מאזניים

השתקן
אתם מאוד בוגרים ולוקחים את מערכת היחסים ברצינות רבה. אתם חותרים לקראת שוויון והגינות, מבחינתכם אי אפשר להשיג זאת אם לא דנים בעניין ומציגים את שני הצדדים. לכן הטיפוס השתקן הוא ממש לא בשבילכם. כשאתם תרצו ללבן מריבה או אי הבנה הוא פשוט יתבצר בשתיקתו ולא יהיה מוכן לדון בעניין. מערכת יחסים שכזו פשוט נידונה לכישלון מבחינתכם.
 

עקרב

הטיפוס המסתורי
אתם אניגמטיים ואתם לא אוהבים לחשוף את הקלפים שלכם במהירות. אתם אולי תחשבו שמרדף אחריי טיפוס מסתורי כמוכם זה רעיון טוב, אבל פה אתם כנראה טועים. כשאנשים מלאי סודות מתחברים יחדיו התוצאה היא עוד סודות. חשוב לכם מאוד לסמוך על בן זוגכם, אבל אתם לא תוכלו לעשות זאת עם מישהו מסתורי וסודי. במקרה שלכם הביטוי "הפכים נמשכים" הוא מדויק להפליא. 
 

קשת

הטיפוס המופנם והזהיר
אתם גדולים מהחיים, חסרי דאגות והרפתקניים. אתם אוהבים לקחת סיכונים ולכן מערכת יחסים עם טיפוס זהיר ומופנם היא ממש לא בשבילכם. דבר ראשון אתם אוהבים לבלות בחוץ ובן זוגכם כנראה יעדיף להתחבא בביתו. אז תאלצו לוותר על הבילויים הפרועים שלכם. סביר להניח שהוא לא יבין את הנפש החופשית והפרועה שלכם וזה יצור המון חיכוכים בלתי נמנעים. חבל להיכנס למצב הזה מלכתחילה.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: