מה הסלוגן שצריך להיות רשום על החולצה שלך על פי המזל שלך?

משפטים על חולצות טי-שרט זו לא רק הצהרה אפנתית. המשפט שמתנוסס עלייך אומר הרבה דברים עלייך ומי שרואה את הבחירה שעשית יסיק מסקנות בהתאם. אז אם כבר להתהדר במשפט, למה לא להתאים אותו למזל ולאופי הייחודי שלך?

איגדנו את המשפטים המושלמים בשביל כל מזל. לכם רק נותר לאתר את פריט הלבוש עם הסלוגן שלכם ולהתחיל להוציא את המסר שלכם לעולם!

 

 

גדי

"אתה לא יכול לשבת איתנו" - "You Can't Sit With Us"
בני המזל הם שמרניים ובעלי סטנדרטיים גבוהים. לא כל אחד יכול להצטרף לקליקה שלכם. לכן המשפט הלקוח מהסרט "ילדות רעות" מתאר אותכם בצורה מדויקת. אתם חלילה לא מרושעים ומתנשאים, אתם פשוט מבקשים מהקרובים אליכם להיות האנשים האיכותיים ביותר והם לא יוכלו להיות אנשי סודכם עד שהם יוכיחו את עצמם.

דלי

"מובן שהתרשמת" -"Obviously You're Impressed"
אתם שוברי מוסכמות, מיוחדים ולא מתרגשים מנורמות חברתיות. כל מי שיושב אתכם לשיחה מאוד מהר יבין שמולו לא יושב בן אדם רגיל. לכן, זה רק טבעי שתשאירו רושם עז בכל מה שנקרה בדרככם. בגלל שאתם פוסעים לפי קצב התופים שלכם, אתם גם תעדיפו להשאיר את הרושם שלכם כשתעזבו את המקום, לכם תעדיפו את המשפט שמייצג אותכם טבוע על גבכם.

דגים

"נפשית במקום אחר"- "Mentally Somewhere Else"
אתם הרגישים והאמפתיים ביותר בכל גלגל המזלות. בתור מזל מים אתם מאוד יצירתיים ויש לכם חיי דמיון עשירים ומופלאים. אם הייתם יכולים הייתם חיים בתוך עולם אגדות, ולעתים אתם עושים זאת בתוך רוחכם. 
 

טלה

"ביונסה לא נבנתה ביום אחד" - "Beyonce wasn't built in a day"
אתם חרוצים ונחושים, אתם תעשו הכל בשביל להשיג את המטרה שלכם. אתם יודעים שמטרות גדולות דורשות עבודה קשה ואתם לא מפחדים לקפל שרוולים ולהתחיל לעבוד. לכן המשפט הזה, שמשחק על פתגם עתיק היומין "רומא לא נבנתה ביום אחד" הוא מושלם בשבילכם. הוא מעביר את המסר ואת ההשקפה שלכם לגביי החיים.
 

שור

"אבל קודם - בוהריים"- " But First, Brunch "
לפעמים אנשים נוטים לראות אותכם כטיפוסים עקשניים, אך האמת היא שאתם פשוט לא מוכנים להתפשר על הדברים הטובים בחיים. אתם מעריכים את הנאות החיים, ולמרות שאינכם סולדים מעבודה קשה, אתם עדיין תתעקשו על אכילה של ארוחת בוקר טובה ומועילה לפני שתמשיכו בשאר העיסוקים. מי ידאג לפנק ולהעריך אתכם אם לא תעשו זאת בעצמכם?
 

תאומים

"תבוא איך שאתה" -"Come as You Are"
בני המזל יכולים לסבול מאישיות דואלית שיכולה להיות שיפוטית לעתים. התכונה הזו גם הופכת אותכם לתקשורתיים ואוהבי חברה. אין דבר שאתם אוהבים לעשות יותר מללכת להופעה מעניינת או פשוט לשבת בבר עם חברים עד השעות הקטנות של הלילה. המשפט הזה, מתוך מילות השיר של הלהקה "נירוונה" מייצג בצורה מושלמת את השקפתכם בחיים.
 

סרטן

"פלרטוט הוא טוב יותר בספרים"  "Flirting Is Better in Books"
אתם רגישים ורומנטיים, אתם חולמים על סיפור אהבה מהאגדות. מצד שני, אתם לרוב מאוד ביישניים ומתקשים לצאת מחוץ לקונכייה שלכם. המשפט הזה מייצג אתכם בצורה מושלמת מכיוון שהוא מראה מחד את רצונכם העז לאהבה, מנגד את העובדה שככל הנראה תעדיפו להתכרבל בתוך השמיכה ולקרוא את סיפור האהבה בספר, לבד.
 

אריה

"אדם בלתי נשכח" - "Unforgettable Person"
אתם אוהבים את אור הזרקורים. המשפט הזה פחות או יותר, פשוט אומר לסובבים אתכם את מה שהם כבר יודעים. אי אפשר לשכוח אריה, לטוב או לרע. אתם דרמטיים, חיוניים ותמיד מרכז המסיבה. חולצה עם המשפט הזה פשוט תודיע לאנשים חדשים בחייכם למה הם צריכים לצפות.

בתולה

"תרגיע עם הדרמה" -"Calma Your Drama"
אתם שקטים, רציניים ותמיד מנתחים את הפרטים הקטנים של כל מאורע. לרוב אתם תעדיפו לצפות בהתרחשויות מרחוק ולא להתערב. אם יש משהו שאתם לא מוכנים לסבול הוא שדוחקים אתכם לפינות שאתם לא מעוניינים להימצא בהם. המשפט הזה מעביר מסר ברור. אתם לא מוכנים שיערבו אתכם בשטויות ודרמה של אנשים אחרים.
 

מאזניים

"לוחם סביבתי" - "Eco Warrior"
אתם טיפוסים הרמוניים ושוחרי צדק. אתם תמיד תצאו להגנתם של אלו שלא יכולים לעשות זאת בעצמם. היום אלו יהיו בעלי החיים, מחר הסביבה או זיהום מים. מה שבטוח, אתם תמיד תלחמו בעוז במטרה בה אתם מאמינים, אז אין שום סיבה שלא תודיעו על כך בצורה רשמית לסובבים אתכם.
 

עקרב

"חמוד מכדי לדאוג"  -"Too Cute to Care"
אתם מסתוריים ושקטים. לעתים, מסיבה כזו או אחרת, יוצא לכם שם רע., אך לרוב זו פשוט תוצאה של חוסר הבנה. למען האמת, פשוט לא אכפת לכם. יש לכם שליטה מוחלטת על הרגשות והתחושות שלכם ולחוששים ורכילויות לא מעניינים אתכם בכלל. אתם עסוקים מידי בלהיות עצמכם. 
 

קשת

"תתפסו טיסות, לא תסביכים"  - "Catch Flights Not Feelings"
אתם שוחרי חופש ומה יותר חופשי ומשחרר מלעלות על טיסה ליעד חדש ולהשאיר את כל הבעיות והמשימות מאחור. אתם סולדים מנורמות וחוקים חברתיים שמגבילים את הנפש שלכם. אתם לא תתעסקו בבעיות קטנוניות של מערכות יחסים. במקום זאת, אתם פשוט תתחילו לתכנן את ההרפתקה החדשה שלכם. 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: