הורוסקופ לתאריך: 13.12

גדי

אתם מלאי הערכה לאנשים מבוגרים מכם כיוון שאתם יודעים שאין דבר משמעותי יותר מאשר נסיון חיים. החוכמה וההבנה שמצטברת תוך כדי התנסויות וחוויות במהלך הדרך שלנו בעולם, היא מה שבונה אותנו ויוצקת את התוכן לאנשים שאנחנו גדלים להיות.
 

דלי

אתם מאוד מרוכזים במראה החיצוני שלכם היום ונראה כי מטריד אתכם מה אחרים סביבכם חושבים עליכם. למרות שזה אולי נוטע בכם תחושה של שטחיות מסויימת, העקרון העומד מאחורי הכל הוא עניין הבטחון העצמי שלכם והרצון שלכם לחזק אותו באופן עקבי.
 

דגים

נראה כי היום אתם מוצאים את עצמכם פחות תקשורתיים עם העולם שבחוץ, ויותר מכונסים בתוך עצמכם. יש בכם תהיות לגבי דברים שמטרידים את מחשבותיכם, לכן אתם צריכים את השקט שלכם על מנת לברר עניינים עם עצמכם.
 

טלה

יתכן ותאלצו להיות מעורבים בעניינים הקשורים בבן משפחה או חבר קרוב, למרות שאתם לא ממש ששים להיות חלק ממקבלי ההחלטות. חשוב שתיתנו את דעתכם הכנה לאחר ששקלתם את המסקנות בכובד ראש. אתם רוצים לסייע לאנשים הקרובים אליכם ולא להשאיר אותם נזקקים ללא עזרה.
 

שור

היום אתם שמים לב שמה שמשפיע עליכם יותר מכוח הרציונל הוא כוח הרגש, לכן אתם מאוד פגיעים מבחינה נפשית. אתם לא מצליחים להתעלם מהעובדה שזה מרגיש לכם מעט מוזר, אך אין לכם מה להיות ביקורתיים כלפי עצמכם כיוון שזה רק טבעי לחוש כך.
 

תאומים

נראה כי אתם מזניחים את עצמכם מעט היום ולא ממש מקדישים תשומת לב ראויה למצב הבריאותי שלכם. גם אם אתם חושבים שאפשר להתעלם מהעניין, עשו לעצמכם טובה וערכו בדיקות שגרתיות על מנת לוודא שהכל תקין ונמצא בקו הבריאות.
 

סרטן

היום יתכן ותהיו טרודים במאמץ של לשנות דבר מה שאמרתם ולא באמת התכוונתם אליו. יתכן וחבר קרוב נפגע מכם למרות שלא ראיתם זאת בתחילה, אך כעת אתם מנסים לתקן את המצב על מנת שלא יפתח פערים בניכם.
 

אריה

היום נראה יחסית משעמם עבורכם ואין דבר מיוחד שתופס את תשומת הלב שלכם באופן ממוקד. לא כל יום חייב להיות רעש וצלצולים. למדו לקבל גם את השיגרה השקטה שלפעמים חודרת את סדרת האקשן אותה אוהבים להחיל על החיים שלכם.

בתולה

אתם מתכננים טיול כלשהו שגורם לכם להתמקד עם כל האנרגיה והרצון שלכם בחוויה הספציפית הזו. גם אם אנשים נוספים המשתתפים בחוויה הזו ירצו להיות חלק מהכוח המתכנן, אל תבטלו אותם ואת הרעיונות שלהם רק כיוון שאתם אוהבים להיות בשליטה.
 

מאזניים

נראה כי תרגישו שהיום שלכם מתנהל באופן מאוד צפוי, וכי אתם ממש יכולים לדעת מה אנשים סביבכם יגידו וכיצד הם יתנהגו. ישנם רגעים בהם האינטואיציה שלנו נמצאת בעוצמה חדה במיוחד, מה שגורם לנו לראות דברים לעומקם ולנתח מצבים גם מבלי שיהיה צורך בהתערבות מבחוץ.
 

עקרב

היום אתם תרגישו שאתם חייבים להעניק את מלוא תשומת הלב לבני הזוג שלכם כיוון שאתם חשים שהזנחתם אותם מעט לאחרונה. כדאי יהיה לתכנן ערב רומנטי שידגיש כמה אתם באמת אוהבים אותם ורוצים בטיפוח הזוגיות הקיימת בחייכם.
 

קשת

משהו בפנים גורם לכם היום לפרץ בלתי מוסבר להתחדש ברכישה כזו או אחרת שאתם מרגישים כי חייבת להיות שלכם. שימו לב לעניין הכספי על מנת לא להיכנס להוצאה גדולה שלא תוכלו לעמוד מאחוריה. עדיף להמתין עם רכישות אטרקטיביות למועד נוח מבחינה כלכלית, על מנת שהטעם המתוק לא יאבד בגלל חוב עתידי.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: