מזל קשת? גלו על עצמכם דברים שלא ידעתם

מזל קשת שייך ליסוד האש, כזה שמונע מנפש חופשייה ומוטיבציה לעשות דברים מיוחדים בחיים. מזל זה לא אוהב להרגיש תקיעות וסטאטיות בשיגרה אוטומטית החוזרת על עצמה, כיוון שהאופי שלו תמיד דוחף אותו לנסות דברים חדשים, לזמן שינויים, להתנהל בספונטאניות ודינמיות, כמובן עם המון הומור.

הכוכב השולט על מזל קשת הוא יופיטר ומאפיין את הצורך המתמיד שלו בהתפשטות והתרחבות למחוזות רחוקים. מזל זה מתאפיין בחוסר שקט פנימי שגורם לו תמיד לרצות להיות בתנועה, ולעיתים רבות גם להתנער ממחוייבות על מנת לא להרגיש כלוא במצב אחד ויחיד.

 

זוגיות

כיוון שמזל זה מונע מהרצון התמידי בחופש, לרוב הוא משתעמם מהר בזוגיות מונוגמית ומחפש אי אילו דרכים שיתנו לו ריגושים חדשים במערכת היחסים. הכניסה של מזל קשת לקשר חדש היא בדרך מאוד מהירה ואינטנסיבית, אך לאחריה מגיע גם השלב של חוסר שביעות הרצון מהשיגרה שאליה נכנסת הזוגיות. מבחינה מינית מזל זה תופס את עניין המגע והאינטימיות באופן מאוד סוער רוחנית, לכן תמיד יחפש את החידוש וסיפוק יצר הסקרנות במיטה.

shutterstock_725331931.jpg©shutterstock

קריירה ועבודה

התפקידים הכי מתאימים למזל קשת נטועים בתחומי הניהול והתקשורת הבינאישית. מקצועות הכוללים עיסוק וורבאלי עם שפות שונות, תחום התיירות, תחום התרפיה והטיפול על כל גווניו. הקשתים הם אנשים בעלי יכולת חברתית מאוד חזקה ולכן עבודה עם אנשים ובעלי חיים תגרום להם סיפוק מאוד גדול. גם בעסקים יש למזל זה הצלחה רבה כיוון שהוא פועל במרחב מאוד דינמי ומלא קריאיטיביות, המאפשרת לו למצוא פתרונות מהירים ולצאת ממצבים סבוכים.

 

בריאות

האיברים שמאפיינים את מזל קשת הם האגן, הגב התחתון ואברי הרבייה. אלו משליכים באופן ישיר על היכולת שלו להחזיק מעמד במקום בו הוא נמצא באופן איתן ועוצמתי, מבלי שיהיה אפשר להזיז אותו מהדרך בה בחר. הכוח שלו נעוץ בפנימיות שלו ומרכז העוצמה נמצא אצלו בחלק האמצעי- תחתון של הגוף. כיוון שהוא מתייחס באופן מהותי לאלמנט המיניות בחייו, אברי הרביה שלו מאוד ערים ורגישים לאנרגיה ההרמונית שמתחוללת סביבם.

shutterstock_175636181.jpg©shutterstock

 

מפורסמים בני מזל קשת:

וודי אלן, בטהובן, בריטני ספירס, שלמה ארצי, בראד פיט, חיים וייצמן, ווינסטון צ'רצ'יל, מארק טווין, דני סנדרסון, ג'ימי הנדריקס.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: