לאכול לפי המזל שלכם : איזו העדפה קולינרית יש לכם?

האסטרולוגיה מספקת לנו פירוט מדויק לגבי מי אנחנו ומה כולל מסלול החיים שלנו בעולם הזה, עבר, הווה ועתיד. יש לה נגיעה בכל תחום ותחום בחיים, לכן גם החלק הקולינרי לא נחסך במקרה של גלגל המזלות. אז איזו נטייה קולינרית מתאימה לכל מזל?

 

גדי

מזל גדי הוא מזל של נחישות ומטרה, כל העיניים נתונות על ההישג הבא ואף אחד לא יוכל לעצור אותו בדרך אל ההצלחה. הנטיה הקולינרית שלו מבטאת בדיוק את העניין הזה, היחס הבריא לחיים והרצון לצמוח מבסיס יציב, כזה שבונה בניינים ואפילו צפיפות עצם☺. קייל, בננות, תירס ותפוחי אדמה הם המאכלים שהכי מתאימים למזל זה.
 

דלי

מזל דלי ידוע כבעל אופי מלא חמלה ואינטואיציה אישית מדוייקת ומזוקקת. חשוב גם שיזכור לתת את תשומת הלב החדה הזו גם כלפי עצמו, לכן ירקות משלל מינים ומרקמים יהיו ה"לחם והחמאה" עליו יוכל לבנות את הכוח שלו. פלפלים צבעוניים, קישואים, בטטות, בצלים – מגוון ירקות שורש שיקרקעו אותו לתוך עצמו.
 

דגים

מזל דגים הוא אחד המזלות הרוחניים ביותר בגלגל, זה שמאמין בעשיית טוב כלפי העולם וכלפי עצמו. השפע הפנימי הזה בא לידי ביטוי במאכלים מלאי אנרגיה ו"בשר", דוגמת דובדבנים אדומים מדם וברוקולי רענן ופורח.
 

טלה

המזל שתמיד נמצא בקצב מהיר וחייב כוחות ואנרגיה בלתי נדלית, כדי שיוכל להחזיק עצמו גופנית לאורך המסלול המהיר. לכן המאכלים שהכי יתאימו לו הם אגוזים, תאנים וסוגי עדשים מכל הצבעים והמינים. באמצעות התזונה הזו הוא מאפשר לעצמו שגרה בריאותית שנותנת גב לכל הטרוף שבו.
 

שור

מזל שור הוא עקשן, זה ידוע, אך הוא גם מאוד יצירתי במציאת פתרונות אפקטיביים לבעיות סבוכות. על מנת להזין את המוח המפותח שלו הוא חייב לאכול מאכלים דוגמת אננס, מלפפונים ושעועית, כאשר כל אחד מהם תורם לפעילות המנטלית באופן מוגבר.
 

תאומים

המזל שרואה את החיים כמסיבה אחת גדולה, ונהנה באופן כללי מהיופי והחן שנמצאים בכל פינה ופינה בעולם. לכן מה שהכי נכון לו מבחינה תזונתית הוא גזרים ושורש ג'ינג'ר, ירקות הידועים בסגולות העוצמתיות שלהם בחישול מראה עיניים וחיזור המערכת החיסונית.
 

סרטן

מזל סרטן ישים תמיד את האחר לפני שישים את עצמו מבחינת סדר עדיפויות, לכן לפחות מבחינה קולינרית מומלץ שיתן את הדגש לגוף ולנפש בלי לוותר על עצמו. מה שהכי יתאים לו תזונתית הם מאכלים כגון סלק, אצות ושורש ג'ינג'ר, המפתחים את המערכת הגופנית באופן בריא.
 

אריה

מזל אריה מתייחס לגוף שלו כמקדש ומייחס לעניין הבריאותי חשיבות עליונה. הוא יודע שהגוף הוא המכונה שמחזיקה את כל האישיות המפוארת שלו, לכן ירצה להעניק לו תזונה המבוססת על דגנים וסיבים, אבוקדו ואפילו שוקולד מריר, ככה בשביל הלב.

בתולה

המזל שהכי מחובר לאמא אדמה ויונק ממנה את הרצון בשלמות והרמוניה נצחית. מבחינה קולינרית יש מעט חשש לנסות דברים חדשים או שילובים שלא נראים שגרתיים, לכן המאכלים הכי מתאימים יהיו תפוזים, עלים ירוקים על כל גווניהם וכמובן בוטנים, מומלץ מבטן האדמה.
 

מאזניים

המזל הכי מתחשב באחרים, בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים. אך הקיבה והנפש שלכם חייבות גם תשומת לב משל עצמן, לכן יהיה נכון להקדיש להן מאכלים מזינים דוגמת שיבולת שועל, תפוחים ודג טונה . עדיף טרי כמובן.
 

עקרב

מזל עקרב מונע מיצר הסקרנות בחיים, הוא אוהב לדעת הכל מהכל בלי להשאיר מקום לוואקום כזה או אחר. זה מה שמבסס בו גם את תחושת הביטחון, לכן המאכלים שהכי יתאימו לגישה הזו הם אוכמניות, שיבולת שועל ואגוז קוקוס – כל השפע של הטבע שיאכיל את הרעב המנטאלי שלו.
 

קשת

מזל זה ניחן ביצר למידה עוצמתי וברצון לשאוב עוד ועוד ידע, בלי גבולות. כדי להזין את האיבר שאחראי על כל האוטודידקטיות הזו מזל קשת חייב להכניס לגוף מאכלים כמו אגסים, צ'ילי ושום. אלו יבעירו לו את הלהבה שמסתתרת שם במעמקי הגולגולת.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: