מה הכישרון הסודי שלך לפי המזל שלך?

כל אחד מאיתנו נולד עם כישרון סודי ומיוחד. לחלקנו יש יד אמנותית, חלקנו ספורטאים מצטיינים ולחלקנו יש את היכולת לפתור את המשוואה המתמטית הסבוכה ביותר בקלי קלות.

לא תמיד קל לגלות את הכישרון הייחודי שלך, אם טרם גילית מהי אותה היכולת המיוחדת שניחנת בה, אולי כדי לך להתייעץ עם הכוכבים, הם ינחו אותך לאיזה כיוון לפנות ואולי תגלה את הניצוץ המיוחד שלך.

 

גדי

יש לכם משמעת עצמית ואהדה גדולה למוזיקה. אם טרם למדתם לנגן בכלי נגינה, זה בדיוק הזמן להתחיל. אתם יכולים לקחת שיעורי נגינה בגיטרה אצל מורה פרטי או אפילו לנסות ללמוד לבד באינטרנט. אנשים רציניים ואחראיים כמוכם יצטיינו בתחום תוך זמן קצר.
 

דלי

אתם חדי מחשבה ואוהבים להקשיב וללמוד. יש לכם כישרון מולד לטריוויה וזה יהיה בזבוז לא לפתח אותו. אתם יכולים להתחיל לפתור תשבצים או להירשם לתחרויות איות באזור מגוריכם. עם היכולת השכלית שלכם אתם תהיו המצטיינים של האזור.
 

דגים

בני המזל הם גמישים מאוד. מעבר לגמישות המחשבתית, אתם בוודאי יודעים שיש לכם את היכולת לקפל את גופכם בצורה ייחודית משאר האנשים. אז למה לא להשקיע את הכישרון הזה ולהתחיל לקחת שיעורי התעמלות או יוגה במרכז הקהילתי?
 

טלה

יש לכם יכולת קואורדינציה הרבה יותר טובה ממה שאתם עלולים  לחשוב שיש לכם. אנשים שנולדו תחת המזל הם אנרגטיים, מהירים ושחקני קבוצה מעולים. מומלץ לכם לארגן משחק שכונתי או להצטרף לחוג ספורטיבי, אולי תגלו את הכישרון הייחודי שלכם בתחום הספורט.
 

שור

יש לכם טעם אנין, ואתם יודעים להעריך את הדברים הטובים בחיים. יש לכם זיקה טבעית לבישול ויכולת להבחין בתתי טעמים וסביר להניח שאתם כבר ידועים בקרב חבריכם ובני משפחתכם כבשלנים מהוללים. אם טרם יצא לכם לפתח את הכישרון הזה, אולי כדי שתיקחו קורס בישול או תתחילו לבשל ארוחת ערב לחברים. 
 

תאומים

אתם ידועים בתור פרפרים חברתיים. אתם מקסימים, משעשעים ואין אדם שלא מתגלגל מצחוק בשעת בילוי. אז למה לא לנסות לפתח את הכישרון הזה? יש אירועים רבים של במה פתוחה למופעי סטנד-אפ. אולי תקפצו לאחד מהם, עם כמה בדיחות ייחודיות שרשמתם מראש, ותגלו אם יש לכם את מה שצריך כדי להפוך לחיית במה.
 

סרטן

אתם רגישים ובוגרים. בתור מזל מים אתם בצורה טבעית מתחברים לצד היצירתי. אם טרם התעסקתם בתחומי האומנות, הגיע הזמן להתחיל. אתם יכולים להירשם לחוג סריגה או רישום או לראות מדריכים באינטרנט, ולהתחיל להכין עבודות יצירה שחבריכם ישמחו לקבל. 
 

אריה

אתם אוהבים להיות במרכז הבמה. אז למה לא לנסות לעשות זאת, פשוטו כמשמעו? יש לכם חוש טבעי לדרמטיות ולכן יתאים לכם כמו כפפה ליד להופיע. אתם יכולים להירשם לקבוצת תיאטרון עירונית או אולי אפילו לקחת שיעורי משחק, אם אתם מעוניינים להיכנס לעולם הבמה בצורה רצינית יותר.

בתולה

יש לכם ראש אנליטי ואתם מעולים בסדר וארגון. אז למה לא לקחת את היכולת הזו צעד אחד קדימה? אתם יכולים להציע את השירותים שלכם לארגון ארונות או מסמכים או לבדוק האם אתם יכולים להיות מורים פרטיים בתחום האהוב שלכם. סביר להניח שתוכלו לעשות סדר גם בראשו של התלמיד המבולגן ביותר.
 

מאזניים

אתם הרמוניים ויש לכם חיבור טבעי לטבע. בני המזל ידועים בכישרון הגננות שלהם. אתם יכולים לגרום לכל דבר לצמוח. אם התמזל מזלכם ויש לכם חצר, אתם יכולים לשתול גינת ירקות קטנה. אך גם דירה קטנה יכולה להפוך לגן עדן של צמחייה אם תשקיעו בכך מאמץ ומחשבה.
 

עקרב

אתם חדים ורגועים. נימה של מסתורין תמיד סובבת סביבכם. אז למה לא לנסות למקסם את הנתונים ההתחלתיים שלכם? בני המזל יכולים להיות קוסמים ואנשי תעתועים מעולים. אתם יכולים למצוא באינטרנט מדריכים רבים על איך לעשות טריקים. אם תתאהבו בתחום תמיד תוכלו לקחת קורס רציני של קוסמים.
 

קשת

אתם נדיבים וטובי לב, ואתם תמיד יודעים איך לבחור את המתנה המושלמת שתשמח את הצד המקבל. אתם יכולים לפתח את היכולת הזו לצד המייעץ. אתם יכולים לקחת קורס סטיילינג או עיצוב לבית ואולי תגלו שהייעוד שלכם הוא לסייע לאנשים להתאים את הדברים הנכונים להם ביותר.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: