ההחלטות שכל מזל צריך לעשות לקראת שנת 2018

שנת 2018 ממש מעבר לפינה, וכמו כל סוף שנה אחת ופתיחתה של זו הבאה עלינו לטובה, אנחנו עורכים חשבון נפש קטן ורואים מה אפשר לשפר קצת בעצמנו. אז לאילו החלטות כדאי שנגיע עם עצמנו, כל אחד והמזל שלו?

 

גדי

המזל שמרוכז מאוד בהצלחה אישית בכל מחיר, אהבת הכסף והשפע. אבל השפע הזה לא מתבטא כמובן רק בפן החומרי, לכן ההחלטה שלכם צריכה להיות כזו שדרכה תעניקו מהשפע שלכם גם לאחרים, שפע רוחני ואוהב.
 

דלי

פחד. תחושה שגורמת לכם להיכנס לחרדה וחשש מחוסר יציבות או שינוי פתאומי. אבל מה, הרבה פעמים שינוי שכזה יכול להיות מאוד חיובי, והפחד שנלווה אליו מזכיר לנו להיות ערים לגביו, כדי שלא נחמיץ אותו. ההחלטה שלכם צריכה להיות בנוגע לקבלת הפחד הזה באהבה.
 

דגים

הדגים הם יצורים מאוד רוחניים שניתנים להשפעה גדולה מכל הכוחות המופעלים עליהם במהלך החיים בעולם הזה. לכן כשמשהו שלילי קורה להם הם נוטים להיכנס לדרמטיות ותחושה שהעולם נפל עליהם. ההחלטה שלכם צריכה להביא אתכם להבין שיש לכם שליטה על המון דברים בחיים, וההנעה שלכם את עצמכם היא שקובעת מה יהיה בעתיד.
 

טלה

הטלאים מאוהבים באתגר ובקצב החיים שלא נח לרגע. אבל חשוב לזכור שהוצאת אנרגיה תמידית במצב של FULL POWER לא תשאיר אתכם שפויים לאורך זמן. ההחלטה החשובה שלכם לשנה החדשה צריכה להיות בהאטה של הקצב. נכון שהחיים בשבילכם הם מרוץ, אבל גם כאן צריך לווסת את המהירות.
 

שור

השוורים נוטים להמתין זמן ממושך לפני שהם מחליטים לפעול בנוגע למשהו.הם חייבים להרגיש את המוטיבציה ואת התזמון המתאים כדי לקום ולעשות מעשה, לכן הרבה פעמים הם פשוט יושבים מנגד. ההחלטה שלכם צריכה להביא אתכם להיות יותר פרקטיים, בעלי יוזמה ופעולה.

תאומים

המאפיין הכי גדול שלכם הוא התקשורת הבינאישית שלכם, אבל הרבה פעמים אתם אומרים דברים בלי לחשוב איך זה יתפרש כלפי אחרים. לרוב זה פוגע באנשים, ולכן ההחלטה שלכם צריכה לגרום לכם להיות עם קצת יותר טאקט והבנה שלא כולם הם כמוכם אחד לאחד.
 

סרטן

הרגישות העצומה שלכם גורמת לכם להיות דרמטיים ותלותיים בכוחות חיצוניים, כאילו אין לכם שליטה על עצמכם. אתם אנשים בפני עצמכם לכן ההחלטה שלכם צריכה להיות להפסיק להישבר מכל פסיק שקורה סביבכם ולקחת את עצמכם בידיים, לא רק בלב.
 

אריה

הגאווה שלכם גורמת לכם לרוב לא להיכנס לעובי הקורה של דברים, כיוון שאתם מפחדים שהיא תיפגע ושאתם תאלצו לרדת מכס המלוכה שלכם. מי שלא מנסה, לא חווה, אז תחליטו שהשנה החדשה צריכה להיות בסימן היכולת להיפגע על מנת לחיות חיים מלאים יותר.

בתולה

הצורך שלכם בשלמות גורם לכם להיות מאוד ביקורתיים כלפי אנשים אחרים, והאמת שגם כלפי עצמכם. אי אפשר לחיות כל הזמן תחת סכין שופטת, אחרת אתם תיגמרו בגיל צעיר. ההחלטה שלכם צריכה להיות להקל על עצמכם מכל הביקורת הזו, ולקבל דברים בהבנה.
 

מאזניים

קשה לכם לומר "לא", לכן לרוב אתם מוצאים את עצמכם מרצים את כולם ונשארים או פגועים או חסרי שביעות רצון בנוגע לעצמכם. ההחלטה שלכם לשנה הבאה חייבת להגיע ממקום של מעט אנוכיות, על מנת שתדעו לומר "לא" כשמשהו לא מתאים לכם.
 

עקרב

בניגוד למזל מאזניים, לכם דווקא יש את הנטיה קודם כל לומר "לא". החשדנות הטבעית שלכם גורמת לכם לפקפק בכל דבר ודבר, כאשר זה מנגנון הגנה עצמי ששומר עליכם מפני פגיעה. אבל, אם לא תחשפו את עצמכם לדברים חדשים אתם תחיו חיים חסרים, לכן ראוי שתחליטו להתחיל לומר קצת "כן" לדברים.
 

קשת

אתם משולחי רסן, זה ידוע וברור. אבל זה לא תמיד מוביל אתכם בדרכים בריאות, כיוון שאתם מתייחסים לסיכונים כמו משחק. שימרו על עצמכם קצת יותר ודעו מתי צריך להתרחק ממשהו שיכול להפיל אתכם. ההחלטה שלכם צריכה להיות "סוף מעשה במחשבה תחילה".
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: