הורוסקופ לתאריך: 12.12

גדי

אתם הולכים להדק את הקשרים החברתיים שלכם עם עמיתי הצוות בעבודה, תוך כדי שיחות בעלות גוון אישי. אתם תרגישו הזדהות ואהדה כלפיהם והדבר יגרום לכם לתחושה נעימה יותר במקום העבודה.

דלי

היום מומלץ שתהיו זהירים בהתנהלות שלכם כיוון שזה יום מועד לפורענות. אל תאבדו את הריכוז שלכם על מנת לא לחשוף את עצמכם למעידות כאלה ואחרות שיכולות לגרום לכם נזק.

דגים

לאחרונה נוצר נתק בינכם לבין חבר קרוב, כיוון שאתם מרגישים במערכת היחסים בינכם אינה אמינה כשהייתה. אתם מוצאים עצמכם מסרבים לבקשה שלו כיוון שאתם לא מרגישים בנוח עם המצב.
 

טלה

אתם מרגישים היום מעט מחוץ לשגרה הרגילה שלכם בכל הקשור בתקשורת בינאישית עם הסביבה שלכם. רמת ההומור והקלילות אינה כרגיל ויש מן עננה כזו שרובצת עליכם. נסו לא לשקוע בכך יתר על המידה.
 

שור

אתם מפיצים סביבכם היום תחושה של הרמוניה וזרימה נעימה אשר באופן מוזר יוצרת סביבכם אנטגוניזם. רוב הסיכויים שזה נובע מצרות עין, לכן אין לכם מה להתרגש מהעניין, פשוט התעלמו והמשיכו באופטימיות שלכם.
 

תאומים

היום אתם מרגישים מעט פגיעים יותר מהרגיל ורגישים ברמה שאינה נוחה לכם. יתכן ומישהו שפגע בכם עשה זאת בשנית ואתם לא מצליחים להתנתק מתחושת הרגישות הזו. נסו להיות מאופקים כדי לא להתחרט על התפרצות כזו או אחרת.
 

סרטן

היו זהירים היום עם פעילות גופנית שאתם עושים, כיוון שהגוף שלכם אינו במיטב האנרגיה היום והוא חלש יותר מהרגיל. עדיף שתורידו הילוך על מנת לא להיפגע, ואת מה שלא השלמתם היום תדחו ליום בו תרגישו חזקים יותר.
 

אריה

נראה כי אתם לוקחים דברים מינוריים ברצינות יתר היום, מה שגורם לעימות בינכם לבין חברים המעורבים בעניין. קחו נשימה עמוקה וחישבו על מה שווה להתווכח ועל מה אפשר להתפשר.

בתולה

היום זה יום נהדר בו תוכלו להיות נטולי עכבות ולהרגיש מעט משוחררים יותר מהרגיל. אתם תרגישו כמה חשוב זה לפעמים לתת לעצמכם להיות קצת פחות קשים וביקורתיים כלפי עצמכם, ופשוט לזרום עם הרגע.
 

מאזניים

היום אתם תהיו שופעי יצירתיות ורעיונות חדישים שיגרמו לכם להרגיש מלאי קריאיטיביות ותועלת. תהיה לכם הזדמנות לחשוף אותם כלפי אנשים הסובבים אתכם ולקבל עליהם פידבק חיובי, מה שידרבן אתכם לקום ולבצע אותם.
 

עקרב

היום המזל נמצא לצידכם וכל מה שאתם עוסקים בו מתפתח לצד החיובי. בין אם מדובר בזוגיות, מצב כספי או פרויקט במקום העבודה – נראה שהכל עובד עבורכם לטובה היום.
 

קשת

חשוב שלא תוציאו את כל האנרגיות שלכם היום לפני שעת הערב, כיוון שישנו עניין ביתי שעומד על הפרק ויצטרך את תשומת הלב המירבית שלכם. אזנו את עצמכם לאורך היום על מנת לא להגיע מותשים הביתה.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: