לכל מזל יש את הסופגניה שלו...

חנוכה! חג השמן והשומנים. לא באמת, אבל תנו לנו לצחוק קצת מה קרה. החג האהוב ידוע במטעמים הבצקניים והתפוחים שלו, הלוא הם הסופגניות המטורפות שכמעט אף אחד לא עומד בפניהם. תופתעו לגלות שגם בקשר לסופגניות לאסטרולוגיה יש הרבה מה להגיד עלינו, בזמן שהיא בוחרת לכל מזל את הביס המתאים לו.

 

גדי

סופגניה בטעם תפוחים. למה? כי תפוח מבטא שפע וזה מה שהגדי אוהב בחיים – שפע כספי, שפע של הצלחה, שפע של הישגים. לכן הכי מפנק עבורכם יהיה לתת ביס חם בטעם פאי תפוחים ובריח קינמון.
 

דלי

סופגניה במילוי נוטלה. כן כן, השגעון של הדליים מתאים בול לסוג המילוי הזה, שמבטא ילדותיות ושובבות של שוקולד מתפרץ מתוך כל נקבובית.
 

דגים

עם כמה שאתם חולמניים ופנטזיונריים, הסופגניה שלכם היא בדיוק ההיפך מכל המהומה הזו – אתם אוהבים את הסופגניה הפשוטה והלא מסובכת, זו שגורמת לכם לאזן את כל השמן הזה שצף בתוככם.
 

טלה

טוב, בגלל שאתם אנשים הרפתקניים, הסופגניה שלכם גם נכנסת להילוך פה ומתארת את יצר הנסיינות הנועז שלכם גם באוכל. סופגניה במילוי מלוח דווקא היא זו שתערב לחיך שלכם, כמו קוראסון במילוי גבנ"צ או ארוחת בוקר אנגלית.
 

שור

כיוון שהאופי שלכם מאופיין בסבלנות עד אין סוף, כזו שאוהבת למשוך את הרגע, הסופגניה המתאימה לכם היא כזו שהמילוי מסתתר בה ולא משפריץ לכל עבר. ההנאה שלכם גוברת ככל שאתם מנסים למצוא את מה שמתחבא שם פנימה.
 

תאומים

אתם עוף מוזר, לכן אתם אוהבים לראות את הפגמים בכל מיני דברים. זה מעורר את יצר הסקרנות שלכם, ועל כן אתם תעופו על דונאטס עם החור באמצע. סופגניה לא שלמה זה הטעם שלכם.
 

סרטן

אתם נשמות טובות, מלאי מתיקות אנושית ואהבה להכל, ממש כמו שקית סוכריות שמתפזרת על הריצפה. לכן הסופגניה שלכם תהיה כזו שמצופה במאות סוכריות צבעוניות שמתפצפצות בשיניים.
 

אריה

אתם אוהבים דברים נועזים, בוהקים וכאלה שתופסים לכם את תשומת הלב בבום! לכן הסופגניה שלכם חייבת להיות מפוצצת בצבע, זיגוג של ממרח סוכר צעקני בצורות ומרקמים שרק מחכים לביס.

בתולה

האמת? עם כל הפרפקציוניזם שלכם אנחנו לא בטוחים כמה תרצו לדחוף לתוך הגוף שלכם את פצצת הקלוריות המסוכרת הזו. האלטרנטיבה שהכי תתאים לכם היא איזה בייגל טעים ובריא ממנו תוכלו גם לשבוע וגם לא להרגיש אשמה.
 

מאזניים

המתיקות שלכם היא בדיוק כמו הסופגניה שמתאימה לכם – מפוצצת באבקת סוכר שמרוחה לכם על הפרצוף המתוק הזה, כמו ילדים קטנים מלאי צחוק וכתמי לובן על הלחיים.
 

עקרב

הסופגניה שלכם מתארת אתכם במדוייק – ריבה אדומה וחמה מבפנים, בזמן שהמעטפת החיצונית נראית תמימה ולא גרנדיוזית. ככה זה כשאתם אנשים מסתוריים שאי אפשר לדעת מה הולך איתם בפנים, עד שנותנים בהם ביס.
 

קשת

הסופגניה שלכם מתארת את מצב הרוח שלכם – פצצת אנרגיה מצופה במתיקות של שוקולד חם שנמרח עליכם מאוזן לאוזן. אתם כמו הסופגניה בעצם, מכתימים את הכל בהומור ובטירוף שלכם, בלי להשאיר אף אחד בלי איזה סימן של ממרח מתיקות.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: