הורוסקופ לתאריך: 11.12

גדי

נראה כי ישנם עניינים משפחתיים שאתם מנסים לחמוק מלהתערב בהם, כיוון שאתם לא מוצאים לנכון לתת את דעתכם בעניין. אתם מאוד שקועים בעבודה ועניינים מקצועיים מטרידים אתכם יותר מהרגיל. נסו לאזן בין התחייבויות משפחתיות למקצועיות.
 

דלי

יתכן ותאלצו היום לבקש עצה מאנשים סביבכם לגבי עניין שמטריד אתכם. כיוון שאתם רגילים תמיד לפעול באופן עצמאי הדבר אולי יראה עבורכם כחולשה מסויימת, אך חשוב לזכור שלא תמיד עדיף להחליט הכל לבד.
 

דגים

נראה כי אתם מאוד מתרגשים לגבי איזשהו ארוע שעומד להתרחש מאוחר יותר היום, וכי כל תשומת הלב שלכם מופנית אליו. זכרו שישנם ענייני יומיום אחרים שעומדים על הפרק לכן אל תזלזלו ברמת המיקוד שאתם צריכים להקדיש להם בנוסף.
 

טלה

אתם מרגישים את הצורך בסדר וארגון היום, כאילו יש בראשכם בלאגן כלשהו שיבוא על תיקונו כאשר סביבת העבודה והבית שלכם יהיו מאורגנים כמו שצריך. גם אם אין לכם זמן להתחיל לסדר דברים, זכרו שהנקיון הזה נחוץ על מנת להרגיע את הפן המנטלי שלכם היום.
 

שור

נראה כי אין לכם חשק או אנרגיות לעסוק היום בדברים מסובכים הדורשים מכם תשומת לב רבה, ולכן אתם מנסים לחמוק ממשימות כאלה ואחרות שנראות לכם מתישות מידי. יתכן וזו עייפות שהצטברה בכם לאחרונה ויתכן שזו פשוט תקופה איטית יותר מהרגיל. אל תתנו לזה להדאיג אתכם.
 

תאומים

יתכן ותקבלו מספר הפתעות במהלך היום, כאלה שלא ציפיתן להם כלל. זה יכול לקבל צורה של ארוע כזה או אחר שתיתבקשו להשתתף בו, או מתנה מסויימת שחבר קרוב יעניק לכם. כך או כך קבלו את הכל בהערכה ובנכונות לתת מעצמכם.
 

סרטן

אתם מאוד מודאגים ממה שאחרים חושבים עליכם וזה לא נותן לכם מנוח מבחינה נפשית. חשוב שתזכרו להניח דברים שאין לכם שליטה עליהם בצד, כיוון שמאבק מיותר נגדם רק יתיש אתכם ולא יקדם אתכם.
 

אריה

היום אופפת אתכם תחושה של כנות עוצמתית אותה אתם דורשים מעצמכם ומהסביבה הקרובה אליכם. ההרגשה של הנקיון הפנימי מאוד חשובה לכם ואתם משתדלים להיות תמיד גלויים וישירים עם אחרים, יחד עם הציפייה לכך שהם ינהגו באותה המטבע.

בתולה

היום אתם תסתובבו בתחושה שמתחשק לכם להיות עם עצמכם ופחות בסביבת אנשים. נוכחות המונית סביב תגרום לכם לאי נוחות ואפילו עצבים, לכן דאגו למצב את עצמכם במקום בו תוכלו להתבודד עם המחשבות שלכם ולא לצאת תוקפניים כלפי אחרים.
 

מאזניים

היום תאלצו לארגן מחדש את הדברים מבחינת סדר העדיפויות שלכם, כיוון שנראה שאתם משקיעים יותר מידי אנרגיות בדברים פחות חשובים לכם. העניין יורגש במיוחד במקום העבודה שלכם, בו תשימו לב שהעמיתים שלכם מבקשים מכם המון עזרה וזה פוגע בביצוע המשימות האישיות שלכם.
 

עקרב

שיתופי פעולה מועילים יתגלו לכם במהלך היום ואתם תרגישו מוטיבציה להמשיך לעבוד עם אנשים סביבכם באופן דינמי ושיתופי. כמובן שבדרך כלל אתם מעדיפים לעשות דברים באופן עצמאי לחלוטין, אך מגיעים רגעים בהם אתם מעריכים עבודת צוות.
 

קשת

המצב הכספי שלכם נמצא בעלייה חיובית ואתם מרגישים מאוד מרוצים מההתנהלות שלכם לאחרונה. זה לא אומר שאתם צריכים להוריד את הרגל מהגז ולהיכנס להוצאות מיותרות, כיוון שהמצב יכול להתהפך במהירות.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: