איך לפתות כל מזל?

ישנם הרבה דרכים לפתות בנאדם שאותו אנחנו רוצים כמושא האהבה שלנו, זה שיהיה לצידנו ויתכרבל איתנו מתחת לשמיכה, זה שיצא איתנו להרפתקאות מלאות חיבוקים ונשיקות. לכל אחד מהמזלות יש את הדרך המסויימת של הפיתוי אליה הוא מגיב הכי חזק, ופשוט לא יכול לעמוד בפני מי שמנסה לתפוס אותו ברשת הפרפרים. אז לאיזה פיתוי כל מזל לא יכול לסרב?

 

גדי

למרות שמזל גדי יכול להראות מאופק ורציני מידי, כזה שקשה להתקרב אליו באופן רומנטי, ישנו דבר אחד שפשוט קשה לו להתכחש אליו – נשיקה לוהטת. אבל זכרו שכל המיקוד צריך להיות בנשיקה ולא מעבר, כי ככה זה יגרום לגדי לרצות עוד...
 

דלי

מזל דלי הוא חידה קשה לפיצוח בכל הנוגע ליחסים אינטימיים, לכן צריך לבוא אליו בהפוך על הפוך. לא להיות ישירים בנוגע לזה, אלא לספר סיפור שיגרום לו להרגיש בנוח עם הסיטואציה ולא יבריח אותו אל הגבעות. אתם יכולים לומר שאתם עורכים מחקר על סוגי נשיקות והתגובה אליהן, ואולי ככה הוא יסכים להענות לכם עד שתתפסו את השפתיים שלו בלי שישים לב.
 

דגים

דגיגים אוהבים הרפתקאות קסומות שמושכות אותם למחוזות מופלאים מלאי רומנטיקה. אם אתם רוצים לתפוס אותם ברשת האהבה, הזמינו אותם לטיול בין ערביים בו תוכלו להראות להם את צבעי השקיעה במלוא הדרם. ואז, פשוט תדביקו להם איזו בוסה על השפתיים.
 

טלה

בכל הקשור לחיזור אחר טלה, אתם חייבים להיות נועזים ואגרסיביים. להססנות אין מקום כאן, אלא החלטה מהירה וביצוע שלא משתמע לשתי פנים. אתם מעוניינים בו? פשוט לכו על זה.
 

שור

רומנטיקה, זה הטריק עם מזל שור. הכל צריך ללכת בקצב המתאים, לאט ומלא כוונה. זר פרחים ומחמאות לוחשות אל תוך האוזן כבר יגרמו לעקשן שבשוורים לרצות להתבודד אתכם בפינה חשוכה.
 

תאומים

מה שמגרה מזל תאומים זו אינטיליגנציה שופעת שפשוט תופסת אותו מרותק למה שיש לכם להגיד. תאומים מת על זה כשיש דיון סוער ומלא תובנות בנושאים כאלה ואחרים, וזו ההזדמנות שלו להביע את עצמו ולהרגיש מוערך ורצוי.
 

סרטן

מה שגורם לסרטן להתאהב זו נדיבות לב ומעשים טובים. אם אתם רוצים שמזל זה ימשך אליכם, פשוט דברו איתו על איך הייתם משנים את העולם למקום שטוב יותר לחיות בו. אם אתם עוסקים בהתנדבות ועזרה לזולת זה משהו שהוא לא יוכל להישאר אדיש כלפיו.
 

אריה

הכי פשוט – אריות מגיבים טוב (אפילו טוב מאוד) למחמאות. אם תגידו להם כמה הם מוצלחים, יפים, חכמים ומצחיקים, אתם פשוט תסללו את הדרך החלקה להתאהבות שלהם בכם. אל תשכחו ללטף אותם כיוון שכמו כל חיה ממשפחת החתולים, הם אוהבים להתפנק ולגרגר מעונג.

בתולה

אם אתם באמת רוצים שמזל בתולה יתפס בקסמים שלכם, אתם חייבים לדאוג למצב הנקיון וההגיינה סביב. דאגו תמיד למצעים צחורים ונקיים, בית מצוחצח ומסודר, ניחוח נרות ריחניים ואווירה של בית מלון 5 כוכבים.
 

מאזניים

מזל מאזניים אוהב תפאורה רומנטית כמו בסרטים הוליוודיים, מוזיקה שסוחפת אותו לתחושות של אהבה ורקע שלא משאיר מקום לספק – זה דייט מלא קסם שבסופו הנשיקה המטורפת לא תאחר לבוא.
 

עקרב

האמת שזה די מאתגר לפתות עקרב, כיוון שקשה לצפות את התגובה שלו. מה שהכי יעזור לכם לפתות עקרב הוא פשוט לתת לדברים להתנהל בטבעיות, בלי אילוץ או זיוף. תנו למשיכה הטבעית לעשות את שלה ופשוט לתת לגוף להוביל את הזרימה.
 

קשת

הומור, זה ולא אחר. רוצים שקשת יעוף עליכם? תגרמו לו להחזיק את הבטן מצחוק. קחו אותו למקומות מגניבים שיעוררו את הזיק הזה בעיניים שלו, זה שתמיד מוכן להרפתקה טובה של גיפופים בטבע או במקומות אסורים.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: