3 המזלות הכי פיקחים בגלגל

בכל אחד מאיתנו טמונה אינטילגנציה שמייחדת אותו באופן הספציפי לו. חלק מאיתנו ניחנו יותר באינטיליגנציה רגשית וחלקנו טובים יותר בפן האנליטי של החיים. 3 המזלות הבאים טומנים בחובם סוג של הצלחה שנראה כי היא עוטפת אותם בכל צעד ושעל שהם עושים בחיים. מי אתם 3 המזלות האלה שפשוט אי אפשר להפיל?

 

דלי

מזל דלי לא מקבל בחייו את האופציה של כישלון. הוא מאוד נחוש והולך תמיד לפי העקרונות שלו באופן עצמאי ואינדיבידואלי, לעולם לא כמו אחד מהעדר. גם אם כל השאר ילכו בדרך מסויימת שנראית הכי נכונה, מזל דלי לא יסכים בשום אופן לוותר על מה שהוא רואה לנכון, ומוביל אותו במסלול האישי להצלחה. דלי תמיד ינחה את עצמו בחיים לפי ההבנה האישית שלו לגבי דברים, ולא יגרר אחרי ההמון כדי להרגיש שייך לחברה מסויימת. אולי הוא זאב בודד לפעמים, אך הוא יודע שאלו החיים שלו ואף אחד אחר לא יוכל לחיות אותם טוב יותר ממנו.

 

עקרב

המסתורין שמזל עקרב אוחז בתוכו לא תמיד קל להבנה כלפי חוץ, אבל הוא תמיד גורם לו להיות מיוחד ומלא קסם. יש בו המון אמביציה וחלומות על חיים ללא עכבות, לכן הוא מצליח תמיד להתקדם במעלה הדרך ולהוציא מעצמו את הטוב ביותר, בכל מצב. גם אם נראה שמזל עקרב לוקח החלטות שלא תמיד נראות הגיוניות או נכונות לסיטואציה, תהיו בטוחים שהוא חשב ושקל את העניין בכובד ראש, לכן המסקנה שהגיע אליה היא הטובה ביותר עבורו.

 

תאומים

מזל תאומים הוא בעל יכולות תקשורת בינאישית מעולות. הוא יכול לגרום לכל אחד סביבו בקהל להיות מרותק למה שיש לו להגיד, באופן שלא ישאיר אף אחד אדיש למה שיוצא לו מהפה. מזל זה לומד דברים חדשים מהר מאוד וזה מאפשר לו להבין מצבים ואנשים בצורה ייחודית ויוצאת דופן. יש לו יכולות ורבאליות נהדרות והוא יכול ללמוד שפות באופן מהיר, ובכלל למצוא שפה משותפת עם כל אחד בכל מקום. תאומים מצויין במציאת פתרונות יצירתיים למגוון מצבים בעיתיים, והוא עושה זאת תמיד עם המון חן וקריאיטיביות.

 

כל אחד מאיתנו ניחן בתכונות המיוחדות שעושות אותו האדם הייחודי שהוא. קחו את כל הטוב שבכם ומנפו את עצמכם להשגת השאיפות שלכם בחיים, בלי פשרות ועם הגיון בריא ונכון לכם.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: