5 המזלות הכי בכייניים

יש אנשים שבוכים בקלות, אין מה לעשות. הנפש שלהם רגישה מאוד וכמעט כל דבר גורם לעיניים שלהם לפתוח ברזים עם סנטר רועד ומיתרי קול שנשברים ביללות קורעות לב. מי אתם האנשים שפשוט לא מסוגלים להחזיק את כל הסערה הזו בפנים?

 

טלה

מזל טלה הוא הבכיין הגדול מכולם, זה שלא משתהה לרגע עם פציחה בבכי מוטרף שמשליט טרור ואימה על כל מי שרק נמצא סביבו. העניין הוא שמזל טלה לאו דווקא בוכה כי כואב לו באמת, אלא כי הרבה פעמים הוא חושב שככה ישיג את מבוקשו.

 

תאומים

העניין עם מזל תאומים הוא שאתם אף פעם לא יכולים לצפות מאיפה זה יבוא – פתאום, ממש אחרי סשן של צחוק מטורף, יכול להגיע בכי תמרורים שלא נראה כדוגמתו באופק. הבעיה היא שמזל תאומים באמת לוקח דברים באופן טוטאלי וקשה, לכן הבכי שיוצא ממנו מתיש אותו וגורם לו להרגיש פסיכוזה קלה.

 

מאזניים

מזל מאזניים מת על סיטואציה של רחמים עצמיים, מצב בו כולם מתייחסים אליו כמו אל יונה לבנה שנפלה מהעץ, וכעת צריכה שמישהו יטפל לה בכנף השבורה. תשומת הלב הזו יכולה להרים לו את מצב הרוח בשניה, אך חוסר תשומת לב יכולה להביא אותו לסיים חבילת טישו על בכי קורע לב.

 

בתולה

כאשר מזל בתולה מרגיש שלא מעריכים אותו מספיק או שלא נשמעים לקול ההגיון הנצחי שלו, זה יכול להוציא אותו מדעתו. ואז העיניים מתחילות להיות אדומות ומבריקות, עשן יוצא מהאוזניים והדופק מתחיל לעלות, עד שים סוף נפתח לו מהפנים ופורץ בבכי מחניק.

 

דגים

לא משנה כמה דמעות ירדו במורד הלחיים של הדגיגים, תהיו בטוחים שזה תמיד מהלב, אמיתי ועצוב ממש. מזל דגים בוכה כיוון שהוא באמת מרגיש כאב חד שמפלח את הנפש העדינה שלו, זה פשוט יוצא ממנו בדרמטיות כבדה שלא תמיד מובנת לאנשים אחרים.

 

גם אם אתם חושבים שבכי של אדם קרוב הוא מוצדק או לא, אל תמהרו לשפוט או להביט בו בבוז בזמן שכל הנוזלים האלה שוטפים לו את הפנים. לבכות זו צורה של פורקן מתח ועצב, לכן הרבה פעמים יש להתייחס לאדם בוכה באופן עדין וזהיר, על מנת לא לגרום לו לקחת סכין גילוח ולהתחיל להעביר אותה על פרק היד.

קחו את זה בקלות אנשים!

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: