האמת העירומה על זוגיות עם גבר במזל דלי

מי אתה באמת גבר במזל דלי, ואיך תראה מערכת היחסים איתך? האסטרולוגיה מנדבת לנו גם כאן את המידע הנחוץ לנו על מנת לדעת למה אנחנו יכולים לצפות כשקשר כזה נכנס לחיינו.

 

רגשות וזה

מזל דלי לא הכי טוב בלדעת לבטא את מגוון הרגשות שלו בצורה ברורה ופתוחה. חשיפת העומקים הפנימיים שלו אינה באה בקלות ולכן לעיתים הוא יכול להראות מרוחק ומנוכר.

 

לוקח דברים ללב

כן כן, הגבר הדלי הוא מאוד רגיש, גם אם הוא לא מראה זאת, לכן כל מה שתגידו לעברו יכול לעורר אצלו המון תחושות, ועלבון זה אחד מהן. כדאי שתיזהרו במה שיוצא לכם מהפה כלפיו, כיוון שהוא לא ישכח את זה בחיים.

via GIPHY

 

אמינות מעל הכל

גבר במזל דלי הוא אחד היצורים האמינים ביותר עלי אדמות, אבל הכנות והפנימיות שלו יגיעו לחשיפה אמיתית רק כלפי אלו שבאמת נותנים לו להרגיש נוחות ויציבות.

 

מבוכה? לא בבית ספרנו

כשגבר במזל דלי מרגיש מבוכה או אי נעימות מסויימת במערכת היחסים, יהיה לו מאוד קשה פשוט לקום ולומר זאת באופן גלוי וברור. לכן תמיד עדיף לתת לו לעכל את הדברים עם עצמו ולא ללחוץ עליו לדבר על מה שלא נוח לו לדבר עליו.

 

הוא צריך זמן לעצמו

לא בגלל שאתם מעיקים לו ולא בגלל שהוא לא אוהב אתכם, זה פשוט האופי שלו. הוא מאוד מחובר לעצמו ולכן הרבה פעמים הוא מרגיש שאין לו צורך בנוכחות נוספת ברגע נתון. זה בסדר, אתם לא צריכים לחשוש מהעניין.

via GIPHY

 

עקרונות מעל לכל

כשמזל דלי חושב שהצדק עימו בנושא מסויים, שום דבר לא יזיז אותו מהעמדה שלו. התכונה הזו לא מקלה על התנהלות במערכת יחסים איתו, לכן צריך לגלות כלפיו אורח רוח והפנמה כלפי העובדה הפשוטה שהאמונה הפנימית שלו אינה ניתנת לעירעור.

 

אוזן קשבת מצויינת

מזל דלי יודע להקשיב, פשוט כך. הוא יכול לגרום לאדם שמולו להרגיש כאילו כל תשומת הלב והריכוז מוקדש אליו, בצורה שגורמת לפתיחות ונחמה, חברות ואהבה.

יצא לכם המזל והתחלתם זוגיות עם דלי? תנו לעצמכם להנות ממנה באופן זורם ונעים, חופשי וללא מעצורים.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: