דירוג המזלות הכי צעירים בנפשם!

כשאנחנו צעירים אנחנו חושבים שכל העולם בכף ידינו, אף אחד לא יכול עלינו והכל פשוט מונח לנו על הצלחת, רק מחכה שניקח ביס ענק. עם השנים אנחנו משתנים, ממתנים יותר, נהיים עייפים ושקולים יותר, מזדקנים, בקיצור. אבל ישנם אנשים שלא באמת משנה להם השנתון הכרונולוגי של הגיל שלהם, כיוון שהם צעירים בנשמה, ואף קמט כזה או אחר לא עוצר אותם במסלול של לטרוף את העולם. אז מיהם אותם אנשים שלא עוצרים בעצור, לפי גלגל המזלות?

 

קשת

מזל קשת חי את החיים במלואם, עד תום, בלי לחשבן ובלי להיות נתון תחת עכבות כאלה ואחרות. הוא יודע שחיים רק פעם אחת לכן הוא מנצל כל רגע ורגע שניתן לו במתנה. הוא תמיד מחפש אחר ההרפתקה הבאה וחי את חייו ללא חרטה. תחושת הפחד מהחמצה היא שמביאה אותו תמיד לרצות עוד ועוד מהחיים, בצורה שלא נותנת לו לנוח לרגע דל אחד.

 

תאומים

רוח השטות והילדות של מזל תאומים היא זו שגורמת לו להישאר צעיר לנצח, ולבלוע את החיים בכפית. אבל, התנהגות זו באה לידי ביטוי גם באינפנטיליות מסויימת שלא רוצה את המעמסה של התבגרות בחיים, מפחדת מקבלת החלטות ועשיית דברים של "גדולים". לא תמיד אפשר להישאר הילד הקטן שמתנדנד על סוס העץ בגן השעשועים, לכן הרבה פעמים מזל זה מתעמת עם סיטואציות שאינן קלות לו, כיוון שהוא עדיין ילד מבפנים.

 

טלה

מזל טלה עסוק בלעשות כיף בחיים, לכן הוא תמיד מוכן ומזומן לצאת אל העולם ופשוט להנות מכל דבר שיש לו להציע. נוסף על כך שהוא עצמו אוהב לחיות בגדול, ההתנהלות הכיפית הזו שלו מדבקת כלפיו אחרים, באופן שאינו משתמע לשתי פנים. כל מי שנמצא בסביבתו מקבל בוסט אנרגטי של אקטיביות ודינמיות שממלאה את הלב ברצון וחשק לעשייה.

 

סרטן

הרגישות הגבוהה של מזל סרטן מביאה אותו להעריך כל פרט ופרט בחיים, בצורה מלאת הכרת תודה על השפע שסובב אותו. מצבי הרוח הקיצוניים של מזל זה גם מאפיינים אותו כצעיר לנצח, ממש כמו ילדים שיכולים להתעצבן אם הם לא מקבלים מה שהם רוצים, או שמחים בהתלהבות מטורפת כשדברים מסתדרים להם.

 

דלי

מזל דלי הוא שילוב של צעיר ועתיק, כזה בעל נשמה בוגרת אך עם נפש תוססת ונהנתנית. עצם החוויה היא החשובה לו, לכן הוא משתדל להנות ממנה בכל פרמטר שכלול בה, לא משנה מה ולא משנה איפה ומתי. מה שכן, דלי גם משתעמם בקלות, ממש כמו ילד שצריך גירוי תמידי בכל שניה ושניה.

 

מאזניים

כמו כל דבר בחיים, מזל מאזניים תמיד מחפש את האיזון שבין הפינות. לכן ישנו מאבק תמידי בין הרצון של מזל זה להיות צעיר בנפשו, לבין ההבנה שצריך להתבגר ולהיות אחראים לחיים של עצמו. כשצריך להיות רציני וממוקד, מזל זה צריך לנכס את כל כוחות הנפש שלו לא להיסחף אחר פיתויים שקורים לו לצאת החוצה אל הגינה ולשחק מחבואים.

 

אריה

אריות אוהבים לעשות כיף, זה המאפיין הכי ברור שלהם. העניין הוא שהם יכולים למצוא הנאה במגוון דברים, ולא רק בהשתוללות חסרת רסן כמו ילדודס שובבים. גם אחרי שבוע עבודה עמוס במיוחד הם יכולים לתכנן לעצמם סוף שבוע גדוש בפעילויות חברתיות מלאות פנאי והנאה, כי זו המנוחה שלהם בעצם.

 

דגים

מזל דגים אוהב להנות בכל מצב, גם בין חברים וגם עם עצמו, לא באמת משנה לו איך, העיקר שיהיה כיף והרבה ממנו. אבל, המשיכה החזקה הזו להנאות החיים הרבה פעמים לוקחת אותו למקומות מסוכנים בהם הוא יכול להיפגע. גם כאשר הוא מודע לכך הוא לא באמת שוקל את צעדיו, כי ההרפתקה מושכת אותו כמו פרפר לאש.

 

שור

מזל שור לרוב נאבק ברצון שלו להנות כמו ילד, בלי דאגות או טרדות, לבין האופי הרציני והעקשן שלו. הוא יודע שיש מצבים בהם חייבים להיות המבוגר האחראי, ולכן הוא תמיד זה שלוקח על עצמו את התפקיד הזה, מכוחו של הרגל. אבל לפעמים, ממש לפעמים, השור נותן לעצמו לצאת קצת מהקופסה הרצינית הזו ולהתרווח על איזה פוף כמו בג'ימבורי.

 

עקרב

מזל עקרב לא ממש חי את הרגע, כיוון שהאופי שלו מכריח אותו תמיד להסתכל על העתיד. מה יהיה, מה לעשות, דאגות, מחשבות ומצח חמור סבר. לא שמזל עקרב לא יודע להנות מהחיים, אבל תמיד יש את המחשבה שנמצאת מאחורי העורף, שמחזירה אותו תמיד להיות עם שתי רגליים על הקרקע, לכיוון המטרה הבאה בתור.

 

בתולה

מזל זה חושב שמשמעות הנעורים טמונה דווקא באינפנטיליות, לכן הוא לא ממש מתלהב להמשיך את שנות הילדות ולהישאר במחוזות ההנאה משולחת הרסן. מבחינתו, להיות צעיר זה לא לדעת לקחת את מלוא האחריות, ולכן ישנה גם התעלמות מהתוצאות שלאחר מעשה. אם מזל בתולה צריך להחליט בין לעשות עוד קצת כיף או לקחת אחריות על דברים, סביר להניח שהוא יתפקד לתפקיד השני.

 

גדי

זהו המזל עם הנשמה הזקנה, לא כזו שמחכה למוות, אלא זו שתמיד תעדיף להתרכז בכובד הדברים. מזל גדי כאילו חי כבר כמה גלגולים והאופי שלו שבע מנסיון חיים של מאות שנים אחורה. לכן הנעורים פחות מעניינים אותו, כיוון שהוא מרגיש שיש חשיבות יתר בעניינים הרציניים יותר בחיים, אותם הוא מוכן ללמד אחרים ולייעץ להם מנסיונו.

 

גם אם אתם מרגישים שהשנים עוברות להן במהרה, דאגו לנצל כל יום מחדש, כיוון שיום שעובר אינו חוזר.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: