מי המזלות הכי דו פרצופיים?

איך תוכלו לדעת אם הבנאדם שעומד מולכם הוא אמיתי או פייק? יש אנשים שמחצינים חזות מסויימת כלפי חוץ אבל מסתירים דמות אחרת לגמרי כלפי פנים. אז כדי להקל עליכם להבחין מי חבר ומי רק משחק אותה, גלגל המזלות נותן גם פה תובנות ומדרג את 12 המזלות מהכי מזוייף להכי אמיתי.

 

תאומים

מזל זה יכול להיות החבר הכי טוב שלכם, אבל בשניה הוא יכול להתהפך. זה לא אומר שהוא יחכה לכם בסמטה אפלה, אבל בוא נאמר שאם תקבעו איתו מפגש מסויים הוא יכול להבריז לכם ולא ממש להתרגש מהעניין.

 

אריה

כל עוד תחמיאו ותגידו למזל אריה כמה הוא מופלא ומגניב, הוא יהיה החבר הכי טוב שלכם פורבר. אבל ברגע שתורידו קצת את הרגל מדוושת המחמאות, הוא כנראה יוציא אתכם מהחיים שלו לאט לאט עד שכבר לא תהיו חלק מהם.

 

קשת

העניין עם קשת הוא שקשה לו להתקרב לאנשים לכן אי אפשר לדעת אם הוא חבר אמיתי או סתם מנסה לשים אותם בסיטואציה שמיטיבה איתו. מה הכוונה? ובכן, אל תתפלאו אם הוא ישתמש בכם כשק החבטות ההומוריסטי שלו באמצע מפגש חברים, במהלכו הבדיחות שלו יהיו על חשבונכם.

 

עקרב

מזל עקרב ידוע כהיותו אדם מאוד מסור ונאמן, כזה ששם את החברים האמיתיים שלו במקום מאוד גבוה בסולם הערכים שלו. אבל, ברגע שהוא יחשוד בכם שאתם לא כנים איתו, או שחלילה בגדתם בו, הלך עליכם.

 

מאזניים

באופן כללי מזל מאזניים לא אוהב להתעסק בשלילי, לכן אין לו ממש כוח להתחיל לסובב את כולם על האצבע הקטנה שלו. אבל אם תגרמו לו להידחק לפינה והוא ירגיש עימות קרב ובא, לא תהיה לו שום בעיה למכור את סבתא שלכם.

 

דלי

מזל דלי באופן כללי לא מתעסק יותר מידי ברגשות, לכן הוא לא כל כך שם לב אם יוצאות לו יציאות סרקסטיות כלפי אנשים שנחשבים חברים שלו. זה לא שהוא עושה זאת מכוונת זדון, הוא פשוט לא מבין ממה אתם כל כך נעלבים.

 

טלה

טלה הוא אחד המזלות שלא מחשבנים לאף אחד. אם יש לו מה להגיד הוא יגיד זאת בלי להסתתר מאחורי מסכות או זיוף. גם אם הוא אומר דברים לא נעימים, תדעו שזה כי כך בדיוק הוא חושב ומרגיש.

 

סרטן

סרטן הוא מזל שכולו לב, לכן הוא יתן לכם את הנשמה שלו על מגש. אבל אם הוא ירגיש שאתם נדחפים לו לענייני הלב ומטרפדים לו הזדמנות לאהבה, הצבטות שלו ינעלו בכל הכוח, ובוא נאמר שזה לא הכי נעים על העור.

 

שור

מבחינת מזל שור הוא אף פעם לא עושה דברים מכוונה רעה. אם הוא פוגע בכם זה רק כי הוא רוצה ללמד אתכם לקח, לכן הוא מאמין שזה מגיע ממקום חיובי ומחנך.

 

גדי

דו פרצופיות היא התכונה השנואה על מזל גדי כיוון שהוא סולד מתככנות, רדידות ואינטרסנטיות. לכן אם יוצא לכם להבחין באופי הפכפך אצל מזל זה כנראה שהעניין הנדיר הזה שוקלל וחושב לעומק בגלל משהו שעשיתם לו.

 

בתולה

מזל בתולה לא ממש מצליח להיות מזוייף, כיוון שהוא אוהב שהדברים דוגרי, בלי לבזבז זמן על דו פרצופיות. יש לו מטרות ואין לו זמן עודף להתעסק בתככים, לכן אין ממש סיבה שתרגישו שהוא מחכה לכם בסיבוב.

 

דגים

מזל דגים לא יכול להיות מזוייף, כיוון שכל מה שהוא מרגיש בפנים יוצא ממנו החוצה בלי פילטרים. השקיפות הזו של הלב והמחשבה לא מאפשרת לו להיות שום דבר אחר חוץ מאמיתי עד כדי כאב.

 

גם אם אתם חושבים שהחברים שלכם מסתירים מכם משהו, היו חכמים ואל תטיחו את זה בפרצוף שלהם, כדי שלא תקבלו פרצוף שלא ציפיתם אליו..

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: