מיהם המזלות הנחמדים עד כדי מיאוס?

"נחמד" זו מילה שיכולה לתאר בנאדם שרק רוצה שכולם סביבו יהיו מבסוטים, אבל ישנם אנשים שגורמים לתחושה כאילו כל החביבות הזו כבר יוצאת מכל החורים. לפעמים הם פשוט נחמדים יותר מידי, עד כדי כך שקשה להם להגיד "לא" או לעמוד על שלהם. אז מי הם המזלות הכי Goody Goody שפשוט לא יכולים לפגוע בזבוב, אבל פוגעים בעצמם רק כי הם פשוט נחמדים מידי?

 

סרטן

מזל סרטן פשוט רוצה תמיד להיות זה שכולם אוהבים. אבל, הרבה פעמים זה עולה לו בבריאות. למה? כיוון שנדיבות הלב שלו לא בהכרח מקבלת בחזרה באופן שווה את מה שהיא מציעה מתוכה. מזל סרטן יעשה כמעט הכל עבור אנשים שהוא אוהב, לכן הוא חושף את עצמו להרבה רגישות נפש ולסיכון גבוה להיכוות כל פעם מחדש.

 

בתולה

מזל בתולה רוצה שכל החברים שלו ידעו שהוא תמיד שם בשבילם, לטוב ולרע. הוא יהיה זה שעליו כולם יכולים לסמוך ללא יוצא מן הכלל. חבל שאנשים לוקחים את התכונות האלו כמובן מאליו או מנצלים את הסיטואציה, וכך נוצר מצב שבו כל החביבות הזו מקבלת סטירה מצלצלת על לא עוול בכפה. הבעיתיות עם מזל בתולה מתחילה כאשר הוא חושב שאם הוא יאמר פעם אחת "לא" למישהו, הוא יאבד אותו בתור חבר, והמחשבה הזו מטריפה את דעתו.

 

דגים

מזל דגים הוא המזל הנחמד ביותר שתפגשו במהלך החיים שלכם, זה בעל הנשמה הטהורה שתמיד רוצה שלכולם יהיה טוב סביב. נוסף על הנחמדות הזו שמאפיינת אותו, יש לו גם נגישות ואמפתיה מאוד גבוהה, כך שאנשים תמיד מרגישים בנוח איתו, כאילו הנוכחות שלו עושה להם טוב רק מעצם היותה בסביבה. מזל דגים שונא לאכזב אנשים ולכן הוא דואג לכך שכולם יהיו מרוצים כל הזמן. הבעיה היא שזו דרך מאוד מתישה לחיות את החיים, כאילו יש חובה בלתי כתובה להיטיב עם כל העולם.  לכן הוא נוטה גם לשים את עצמו בסוף, אחרי כולם, באופן שממעיט בערכו העצמי.

 

להיות חביבים זו מעולה, אבל ברגע שזה הופך להיות עול, זה הזמן להתחיל לחשוב קצת על עצמכם.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: