הורוסקופ לתאריך: 10.12

גדי

היום אתם תרגישו שאתם נמצאים במקום הנכון בזמן הנכון, הודות לארוע שגורם לכם להרגיש רצויים ונחוצים. תנו לעצמכם את היכולת להנות מהתחושה הזו ללא סייגים, כיוון שאופן ההתנהלות האדיב שלכם משפיע לחיוב על הסביבה הקרובה אליכם.
 

דלי

לאחרונה צברתם המון מידע לגבי החלטה מסויימת שעומדת על הפרק, וכעת יש לכם את כל האינפורמציה על מנת להגיע למסקנה מיטבית. מבחינה משפחתית יתכן ותידרשו להעניק את מירב תשומת הלב שלכם לבני משפחה הדורשים את עזרתכם.
 

דגים

שימו לב לאופן ההתנהלות שלכם היום כיוון שיש תחושה של חוסר שימת לב שיכולה לגרום לתאונה כזו או אחרת. אל תתעלמו מסימני אזהרה לאורך היום על מנת שלא תמצאו את עצמכם במצב פגע שיהיה לכם קשה להחלים ממנו.
 

טלה

מבחינה כלכלית אנשים רואים אתכם ככאלה שיודעים לנהל את המאזן הכספי שלהם באופן מדוד ושקול, אך משום מה אתם מרגישים חוסר סיפוק בעניין. אולי כדאי שתתייעצו עם מומחים פיננסיים על מנת להרגיש שאתם פועלים בצורה ריווחית ונטולת סיכונים לעתיד.
 

שור

היום יתכן ותמצאו את עצמכם חצויים בין כמה חברים שדורשים מכם דברים מנוגדים. כמובן שתרצו לעזור ולשמור על כל הצדדים מרוצים, אך חשוב שתזכרו שאי אפשר תמיד לספק את הרצון של כולם באופן שווה. בסופו של יום חשוב שתלכו לפי האמונה שלכם.
 

תאומים

הגיע הזמן שתבחנו את מערכת היחסים הזוגית בה אתם נמצאים, כיוון שאתם חשים טרודים במחשבה שהדברים כבר לא מיטיבים אתכם באופן מלא כבעבר. גם אם תצטרכו לעשות החלטה קשה שתביא לשינוי משמעותי, אל תדחו אותה כיוון שהיא תשוב אליכם ולא תוכלו להתעלם ממנה.
 

סרטן

יום ראשון הזה יהיה יום נהדר לעריכת חשבון נפש שיבהיר לכם כמה דברים בנוגע לעצמכם. אל תחששו להתעמת עם עצמכם, כיוון שרק כך אנחנו צומחים ומתפתחים באופן נפשי ומנטלי. הבריאות הנפשית שלכם קשורה בבריאות הפיזית, לכן אם תזניחו אחת מהן, השניה תורע באופן ישיר.
 

אריה

חבר קרוב או בן משפחה דורש את תשומת הלב שלכם היום בעניין מטריד עימו הוא מתמודד. זה הזמן להתסכל על הדברים מכמה נקודות מבט ולא להיתקע רק בהגיון האישי שלכם, כיוון שיש כמה צדדים לכל מטבע.

בתולה

יש בכם צורך בלתי מוסבר להתנהג באופן שאינו טבעי לכם, ואתם חשים זרות מסויימת שלא נותנת לכם מנוח. יתכן וזה סימן שאומר שעליכם להיות יותר קשובים לעצמי הפנימי שלכם, אותו הזנחתם לאחרונה והתעלמתם ממה שנכון עבורכם.
 

מאזניים

עניינים רוחניים ממלאים לכם את המחשבה היום ואתם לא מצליחים לשמור על פרקטיקה כלפי חוץ. אתם מוצאים עצמכם נשאבים לתוך מצב מתמשך של חולמנות, עובדה שגורמת לכם להיות פחות פרודוקטיביים מהרגיל.
 

עקרב

הבטחה מסויימת שנתתם למישהו קרוב נראית כי לא תוכל להתקיים כפי שתכננתם. אתם מאוד מאוכזבים מהסיטואציה אך חייבים להיות אמיתיים עם עצמכם ולהודות שלא תוכלו לעמוד בה. תהיה לכם הזדמנות לפצות על כך, לכן אין מה להרגיש מתוסכלים.
 

קשת

היו זהירים עם תכניות לטיול כזה או אחר שממלאות לכם את המחשבה לאחרונה, גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה אישית. אל תבצעו מהלכים שאינם מגובים על ידי מצב כלכלי חיובי, על מנת שלא תיכנסו להוצאות שלא תוכלו להחזיר.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: