הורוסקופ לתאריך: 09.12

גדי

יכול להיות שתתלוננו היום כלפי עצמכם כמה חוסר מזל מציף אתכם לאחרונה, כיוון שדברים לא ממש מסתדרים לפי החליל שלכם. זכרו שאין לכם מה להיות נטולי הערכה לכל השפע שסובב אתכם, כיוון שלפעמים קל לנו לשכוח כמה טוב יש בחיינו. 
 

דלי

תשומת הלב שלכם היום נתונה לעיסוק משותף עם חברים או עמיתים לעבודה, באופן שמאפשר חלוקת משימות באופן יעיל ורב תוצאות. שימו לב שלא תמיד צריך לעשות הכל לבד ובעצמכם, ולעיתים צריך לדעת מתי לחלוק בעומס.

דגים

מישהו קרוב יתן לכם עצה מעט בוטה לגבי עניין מסויים שמטריד אתכם, והתגובה הראשונית שלכם תהיה רתיעה וכעס. אם תחשבו על העניין לעומק תוכלו לראות דברים שלא שמתם לב אליהם בתחילה, עובדה שתגרום לכם לשקול את ההתנהלות שלכם אחרת.

טלה

יום מלא ניגודים מציג את עצמו בפניכם היום, במהלכו תידרשו להתנהג באורך רוח על מנת לא לצאת מאיזון. יתכן והארועים האחרונים שקורים סביבכם דורשים מכם חלוקת קשב מאסיבית שמתישה אתכם, אך תמיד זכרו שאם תתנהלו בצורה רגועה ושקולה, יהיה לכם קל יותר לעכל את הדברים.

שור

השבת הזו הולכת להיות בסימן למידת לקחים עבורכם, ואתם עומדים להסיק מסקנות חשובות הנוגעות אליכם ואל אנשים הקרובים אליכם. יתכן וזו תהיה נקודת מפנה הקשורה ביחסי הזוגיות שלכם ויתכן שתצטרכו לחשב את צעדיכם מחדש.

תאומים

כשרון שמייחד אתכם יצא היום אל הפועל, דבר שירשים מאוד את הסביבה הקרובה שלכם ואפילו אולי מושא פוטנציאלי לקשר חדש. אתם חשים בשיא שלכם ויש לכם פרץ אנרגיה שגורם לכם לרצות להספיק כמה שיותר, בכמה שפחות זמן.

סרטן

נראה כי אתם מתלבטים בנוגע לפעילויות רבות שעומדות על הפרק היום, לכן אתם נאלצים לבצע החלטות על מנת שהשבת לא תהיה רוויה בתחושת חוסר אוויר. שימו לב להעניק את תשומת הלב הראויה לאנשים הקרובים אליכם על מנת לא ליצור תחושת ריחוק או חוסר התחשבות.

אריה

עדיף שתשקלו לבלות את היום עם בני המשפחה שלכם יותר מאשר להתכנס בתוך עצמכם עם הדברים שיושבים לכם על המחשבה. גם אם אתם מרגישים שאתם חייבים להתבודד, זכרו שלפעמים טוב לנו להסיח את הדעת בזמן משותף עם אנשים אהובים.

בתולה

אתם נותנים לעצמכם להיות מושפעים מאוד מדברים שבני משפחה וחברים אומרים לכם, גם אם הלב שלכם אומר לכם משהו אחר. חשוב שתשקלו את כל הדברים על מנת להגיע למסקנה מדודה, אך זכרו להיות נאמנים לעצמכם לאורך הדרך.

מאזניים

היום אתם תעמדו בפני החלטה לא קלה, יתכן כזו הקשורה במערכת היחסים הקיימת שלכם. גם אם בן הזוג שלכם ינסה להשפיע עליכם לפי האמונה שלו בעניין, חשוב שתפעלו גם לפי האינטואיציה שלכם. כך לפחות תדעו שדבקתם בעקרונות שלכם ולא תהיו מלאי חרטה.

עקרב

אתם מרגישים שאתם מקדישים המון זמן לאחרונה בעניינים תפלים שאינם ראויים לכל תשומת הלב הזו מצדכם. נסו לקחת צעד אחורה ולבחון כיצד אפשר לנהוג אחרת, על מנת שרמת האנרגיה שלכם לא תתבזבז על זוטות.

קשת

עניין שאתם עובדים עליו כבר זמן מה יגיע סוף סוף לרוויה היום, ואתם תרגישו הקלה על כך שהדבר כבר לא ממלא לכם את המחשבה והעיסוק הסיזיפי שהפעלתם בנוגע אליו. נצלו את האנרגיה הזו לעשיית משהו שיתן לכם סיפוק נפשי ולא רק מנטלי.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: