הורוסקופ לתאריך: 08.12

גדי

היום שלכם גדוש בעשייה ואתם שמים לב שזה יוצר תשומת לב מאוד אקטיבית סביבכם. עובדה זו מחמיאה לכם מצד אחר וגם מאפשרת לכם לפרוק המון אנרגיה מצד שני, כך שסוף השבוע נפתח באנרגיה טובה.
 

דלי

אתם מאוד ממוקדים היום בדברים שאתם צריכים לבצע, אם זו עבודה או סידורים לקראת השבת. תנו לעצמכם פנאי להנות גם מתחביבים ופעילויות אותן אתם רוצים לעשות כבר זמן מה, אך לא מתפנים אליהן בגלל עומס השבוע והשיגרה.
 

דגים

אתם דורשים יותר מידי מאנשים סביבכם וזה גורם להם להרגיש כאילו הם מאכזבים אתכם כל הזמן. הורידו את רמת הציפיות כיוון שאי אפשר תמיד לרצות את כולם רוב הזמן. אם לא תעשו כן אנשים ירגישו את הצורך להתרחק מכם וחבל.
 

טלה

יום מלא יצירתיות נפתח בפניכם היום, יום אותו תוכלו לבלות יחד עם בני משפחותיכם ולעסוק בפעילות מהנה משותפת. אתם מרגישים מרוצים מהלך הרוח של הדברים ושביעות רצון מהתקופה האחרונה, לכן קל לכם יותר להוציא מכם קריאיטיביות נעימה.

שור

אתם חשים היום שהמצב הבריאותי שלכם מעט מדרדר וכי אינכם נמצאים בקו הבריאות השגרתי לכם. שימו לב לדברים חריגים על מנת שלא יתפתחו לתחלואים רציניים יותר. אמנם סוף השבוע בפתח אך אין זה אומר שצריך להזניח את הבריאות שלכם.
 

תאומים

משהו או מישהו יושבים עליכם היום ומדירים מנוחה מדעתכם. נסו למצוא את המקור לעניין על מנת שתוכלו להתמודד עם זה באופן ישיר וללא דיחוי. ככל שתקדימו לעשות כן כך יטב.
 

סרטן

היום המזל מאיר לכם פנים מבחינה כספית ויתכן שסכום כסף מסויים יגיע לידיכם במפתיע. אתם נמצאים בשיא הבטחון העצמי שלכם לכן אם יש סיטואציה הדורשת מכם מיקוח או משא ומתן שבסופו רווח – היום יהיה מאוד מוצלח עבור כך.
 

אריה

למרות שאתם לא מרגישים שעשיתם השבוע משהו ראוי להערכה חריגה, אתם עדיין מחפשים את תשומת הלב המסויימת שתגרום לכם להרגיש סיפוק ואהבה מהסביבה הקרובה שלכם. אל תתאכזבו אם רמת היחס כלפיכם לא תהיה בשיאה, אלא דאגו להוציא את האנרגיות האלה באופן פרודוקטיבי וממלא.

בתולה

נראה כי אתם מוצפים ברגשות היום, עובדה שמקשה עליכם לקבל החלטות חשובות באופן נטרלי ורציונלי. אתם מאוד עסוקים בשישי הזה ולכן ישנו מן מאבק בין המחשבה לרגש אצלכם. נסו להרגע ולתת לעצמכם את הזמן המספיק לסיים משהו אחד לפני שמתחילים אחר.
 

מאזניים

מצב הרוח שלכם מרקיע שחקים היום ויש לכם תחושת ציפיה שמרוממת אתכם אל על. אתם צפויים לקבל מתנה מאדם קרוב, יתכן בגלל ארוע מסויים או סתם כך באופן שאינו דורש סיבה מיוחדת. אתם משפיעים לחיוב על הסביבה שלכם עם מצב הרוח המרומם וזה חוזר אליכם באופן נעים ומשמח.
 

עקרב

חבר קרוב יצטרך את עזרתכם בימים הקרובים לכן היו קשובים למה שמתרחש על מנת שתוכלו לסייע לו בצורה הטובה ביותר. יתכן ויהיו כמה אפשרויות חיוביות לפתרון הבעיה, לכן שיקלו היטב את הדברים על מנת שתוכלו לתכנן דרך פעולה שתהיה כמה שפחות מסובכת.
 

קשת

בשישי הזה יגיעו לשולחנכם מספר פעילויות אטרקטיביות לבחירה, דבר שיטעין אתכם באנרגיות ובמוטיבציה להספיק כמה שיותר בסוף השבוע. לחלקכם סוף השבוע יהיה גדוש ברכישות כאלה ואחרות אותן תכננתן כבר זמן מה, וכעת יש לכם את הזמן והכסף לממש אותן.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: