איזו דמות מסרט דיסני אתם לפי המזל שלכם?

האינטרנט מוצף בפוסטים שונים על נסיכות דיסני. אם זה אינטרפרטציות של אומנים או שאלונים שמנסים להבהיר לך איזו נסיכת דיסני אתה. זה נראה שכולם שכחו שיש כל כך הרבה דמויות מופלאות שהן לא נסיכות בסרטים, בעלות אופי מרתק וסיפור מעניין. אנחנו בדקנו לאיזה מזל מתאים להיות איזו דמות וחזרנו עם תוצאות.

 

גדי

וונדי
אתם המזל הכי אחראי בכל גלגל המזלות. אף אחד לא יותר טוב מכם בניהול לוח זמנים ואתם תמיד עובדים קשה כדי להתקדם לעבר החלומות שלכם. כמו וונדי, האחות הגדולה והאחראית אתם תמיד דואגים שהכל יהיה מסודר ושדבר לא יחסר לאיש. כמוה, אתם גם מעריכים את המשפחה והקרובים אליכם ודואגים להם.
 

דלי

ג'יין
אתם ללא ספק ידועים בכך שאתם הומניטריים. אתם מלאי תשוקה לגביי נושאים רבים, בעיקר כי אתם יודעים שהעולם יכול להיות מקום טוב ביותר אם כולם ישקיעו מאמץ. אתם בדיוק כמו ג'יין. היא חוקרת חיות ביחד עם אביה בשביל למצוא דרכים לשפר את מצבם. בדיוק כמוה, גם אתם טיפוסים פרוגרסיביים שלא נכנעים לנורמות וסטנדרטים רגילים.
 

דגים

דוכסית
אתם נוטים לשים את הרצונות והצרכים של הסובבים אותכם לפני שלכם. בדיוק כמוכם, דוכסית דואגת לילדיה בצורה מוחלטת והיא נאמנה בעזות נפש לבעלים שלה. כמו כן, היא ללא ספק כישרון מוזיקלי יוצא דופן. היא מייצגת בצורה מושלמת את כל המאפיינים של מזל דגים, אנחנו לא נתפלא אם היא עצמה בת מזל זה.
 

טלה

מגארה
מדהימה ואנרגטית, היא לחלוטין בטוחה ביכולות שלה ובכך שהיא תצליח לבצע את העבודה כמו שצריך. בדיוק כמו בני מזל טלה, גם היא לא מסתמכת על אף אחד אחר, אפילו אם היא זקוקה לעזרה. היא הכל רק לא עלמה במצוקה. כמו בני המזל גם היא בעלת פתיל קצר ופה גדול אבל הלב שלה נמצא במקום הנכון.
 

שור

מיס ביאנקה
אתם אחראיים ואפשר לסמוך עליכם בלב שלם. אם החלטתם לעשות משהו, אתם תבצעו את המשימה עד הסוף. בדיוק כמו ביאנקה בסרט "הרפתקאות ברנרד וביאנקה" כשעולם העכברים היה בסכנה, מיד היא התייצבה בכדי להציל את המצב. בנוסף, יש לה טעם מעולה באופנה, משהו שבני המזל אוהבי האופי ידעו להעריך.
 

תאומים

אליס
אם צריך לסכם אותכם במילה אחת, היא תהיה: סקרנות. גם אליס לא שקלה פעמיים לפני שהיא קפצה למאורת הארנב. אתם מחפשים לחוות את כל מה שלעולם הזה יש להציע ולעתים אתם מתעלמים מההשלכות ומהסכנות שהחיפוש הזה יכול להוביל אליהן. לכו תדעו, אולי ארץ הפלאות שלכם נמצאת ממש מעבר לפינה. 
 

סרטן

לילו
אתם אנשים רגישים בצורה ייחודית אך אתם נוטים להסתיר את התכונה הזו. לילו מכירה את ההרגשה הזו מקרוב. היא אולי מתנהגת קשוח אבל בתוך תוכה היא טיפוס מאוד מבין ואכפתי. בדיוק כמוכם. למרות שלפעמים אתם מרגישים שהעולם לא מבין אותכם, תזכרו את החברים הקרובים שלכם ותדעו שאתם לא לבד.
 

אריה

טינקרבל
יצירתיים ונלהבים, אתם משתוקקים לאור הזרקורים. אתם זקוקים לאישורים ומחמאות מהקרובים אליכם, אם לא תקבלו אותן, אתם תחושו שעשיתם משהו לא בסדר. רק בגלל התכונה הזו אתם כבר כל כך מזכירים את טינקרבל. היא זקוקה לאמונה של אנשים כדי להתקיים. אומנם אתם לא עד כדי כך דרמטיים, אך אתם די דרמטיים. כמוה אתם נאמנים ללא גבולות ליקרים לכם מכל ותמיד תהיו לצידם.

בתולה

אודרי רמירז
אתם חרוצים ואתם טובים במה שאתם עושים. תמיד דואגים לפרטים הקטנים ותכנון מדויק לפני שאתם פועלים. בדיוק כמו אודרי, אימפולסיביות זו לא בדיוק המילה שישתמשו בה בכדי לתאר אותכם. אודרי לא הגיעה לאן שהיא הגיעה על ידי זרימה עם המתרחש. היא עבדה קשה והפכה להיות בעלת המקצוע הטובה ביותר בתחומה.
 

מאזניים

אזמרלדה
כשואפים להרמוניה אתם מקבלים החלטות גם עם הראש וגם עם הלב. המטרה שלכם היא להיות בשלום ובשלווה עם העולם הסובב אתכם. בדיוק כמו אזמרלדה אתם רחומים, אומרים את אשר על לבכם ושוחרים לצדק ושוויון לכולם. המטרה שלה היא לעזור למדוכאים, וזה ללא ספק משהו שתוכלו להתחבר אליו בקלות.
 

עקרב

נאלה
אמיצה, בעלת תושייה ומלאת תשוקה, היא ללא ספק מנהיגה אמתית. בדיוק כמוה, גם אתם תעשו את מה שצריך להעשות. היא זאת ששכנעה את סימבה לחזור והיא לא הייתה מוכנה לקבל לא כתשובה, בדיוק כמוכם. כמוה, גם אתם חברים אמתיים שתהיו שם בשביל חבריכם גם אם נעלמו לתקופה ארוכה.
 

קשת

קפטן אמיליה
אתם הרפתקניים בכל רמ"ח איברכם ותמיד יש לך רשימה ארוכה של מקומות לנסוע אליהם. ואם כבר מדברים על לבקר מקומות חדשים, קפטן אמיליה מבקרת בכל קצוות הגלקסיה. כמוכם, גם היא חדת לשון ומעריכה את החופש שלה לפני כל דבר אחר. אתם שונאים להיתקע בשגרה ותמיד מחפשים דרכים להתעלות ולשפר את חייכם.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: