על איזה טיפוס בחיים לא תדלק על פי המזל שלך?

אם אתם נוטים להתאהב בהרבה אנשים, בוודאי כבר גיליתם איזה טיפוס לא לטעמכם. חלק נכבד ממה שמושך או דוחה אותנו תלוי במזל האסטרולוגי שלנו. אז איזה מאפייני אופי בחיים לא יהיו אצל הקראש הבא שלכם?

 

גדי

לא מחוייב
אתם משקיעים מאה אחוז בכל דבר שאתם עושים, אם זה בעבודה, בלימודים או במשפחה שלכם. אתם פשוט לא מצליחים להבין את האנשים שלא מצליחים להתחייב לשום דבר או שואפים להצליח בגדול. אתם לא רוצים מישהו שיבטל לכם תוכניות או יעבור מדבר לדבר בלי להשקיע. שטויות כאלה פשוט לא מתקבלות אצלכם.
 

דלי

האפתי
אתם האלטרואיסטים הגדולים ביותר בכל גלגל המזלות. אתם אוהבים לדון בנושאים גדולים ובדרכים בהם אפשר לשנות את העולם. אתם לא סובלים אנשים שמקטינים ראש ולא מתעניינים בשום דבר מלבד הפינה הקטנה שלהם ובחיים לא תוכלו להמשך לטיפוס שכזה.
 

דגים

ההורס שמחות
אתם אוהבים לשמוע מוזיקה, לשיר במלוא הגרון בהופעות ולרקוד כאילו אין מחר. טיפוסים שמדכאים את האווירה הם ממש לא כוס התה שלכם. אתם מחפשים מישהו שאוהב לחיות, להרגיש ולספוג אומנות ובן אדם שרק רוטן ומתלונן יעכיר על מצב הרוח שלכם ולא ימצא חן בעיניכם.
 

טלה

המשעמם
אתם מצחיקים, אמיצים וחסרי סבלנות ואין לכם זמן או אנרגיה לבזבז על מישהו שלא מרגש אותכם. מראה טוב ואינטליגנציה גבוהה לא מעניינת אתכם כל עוד אין ניצוצות עם אותו הבן אדם. אתם זקוקים למישהו שלא ישעמם אתכם כשאתם מנהלים איתו שיחה. מישהו כזה פשוט לא בא בחשבון.
 

שור

ההפכפך 
אתם אמינים ויציבים ואתם פשוט לא יכולים לסבול אנשים שאי אפשר לסמוך עליהם. טיפוסים שלא מצליחים להיות החלטיים או שקובעים תכניות ומבטלים אותם בדקה התשעים פשוט דוחים אותכם. אין לכם מקום בחיים לאנשים שאי אפשר לסמוך עליהם בלב שלם.
 

תאומים

העקשן
אתם חסרי מנוחה ולעתים הפכפכים ואתם זקוקים למישהו שידע לקבל אתכם בדיוק כפי שאתם ולזרום עם שינויים שעלולים לקרות. אתם לא מסוגלים להתמודד עם אנשים בעלי דעה מקובעת ושמרנית שלא מוכנים להיפתח לרעיונות חדשים ובחיים לא תמשכו לטיפוס כזה.
 

סרטן

השקט
אתם אוהבים לחלוק את הרגשות שלכם ולהיפתח בפני אנשים. מאוד חשוב לכם שתהיה שקיפות רגשית מוחלטת אצל האנשים שאתם מחשיבים כקרובים. מי שמצטייר כספר סגור ולא מוכן לחשוף את עצמו או את רגשותיו כלפיכם פשוט לא בא בחשבון מבחינתכם.
 

אריה

הפרח קיר
אתם מסמר המסיבה וכל תשומת הלב תמיד מופנית כלפיכם, לכן אתם אפילו לא תעיפו מבט לזה שמסתתר בצללים. אתם זקוקים למישהו שיעמוד לצידכם באור הזרקורים ויוכל לעמוד באנרגיה האינסופית שלכם וברצון לבלות, לראות ולהיראות.

בתולה

המאלתר
אתם אף פעם לא תבצעו שום פעולה מבלי לבדוק את כל האפשרויות ולדקדק בכל פרט אפשרי בנושא. אתם פשוט לא מסוגלים לסבול אנשים שלא מתכננים דבר וקופצים עם הראש לתוך המים מבלי לבדוק את עומק הבריכה. אתם תופסים התנהגות כזו כחסרת אחריות ומבחינתכם, טיפוס שכזה לא בא בחשבון.
 

מאזניים

מחפש תשומת הלב
האיזון בכל דבר חשוב לכם. אתם רוצים שכולם יקבלו חלק שווה בכל דבר. אתם שונאים כאשר מישהו נשאר בחוץ או כשמישהו מקבל יותר ממה שמגיע לו. טיפוס שדורש את כל תשומת הלב ומצפה שכולם יתייחסו אליו ואל רצונותיו יעצבן אתכם מאוד. אתם לא מעוניינים במישהו שלא יודע לשחק הוגן. 
 

עקרב

הבלש
אתם מחזיקים את הקלפים שלכם צמודים לחזה ואתם נראים מסתוריים מאוד לכל מי שהוא לא חבר קרוב שזכה באמונכם. אם מישהו מנסה לתחקר אותכם, דוחף את אפו לעניינים שלכם ומנסה לחשוף עליכם פרטים שאתם לא מעוניינים לחלוק, הוא אוטומטית יכנס לרשימה השחורה שלכם.
 

קשת

הביתי
אתם אוהבים לצאת להרפתקאות ולבלות בטבע ולכן אתם אפילו לא תשקלו לרגע לבזבז את זמנכם על מישהו שלא מוכן לצאת איתכם לשום מקום. אתם רוצים שבן זוגכם ינסה איתכם את המסעדה החדשה שגיליתם או את מסלול הטיולים החדש שכל כך רציתם לגלות. מי שיעדיף להיזרק על הספה מול הטלוויזיה פשוט לא ימשוך את תשומת לבכם.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: