איך אתה מפלרטט על פי המזל שלך?

אין דרך נכונה לדבר עם מישהו שנדלקת עליו. כל אחד מפלרטט אחרת ולגלגל המזלות יש תפקיד חשוב במה שאנחנו מראים או מסתירים כשאנחנו מראים עניין במישהו. אם אתה יודע מה המזל של הצד השני, תוכל בקלות לזהות בהתנהגותו את הסימנים שמראים שהוא גם בעניין. אז מה השיטה הספציפית של כל אחד מהמזלות?

 

גדי

הם נוטים להיות מאופקים ושמרנים לכן הם אף פעם לא ייגשו לפלרטוט בצורה ישירה. הם יבדקו בזהירות את המים מכיוון שהם לא בטוחים האם הם בכלל מעוניינים שהצד השני ידע שהם בעניין. באופן כללי הם יעדיפו לא להיות אלו שעושים את הצד הראשון.
 

דלי

בני המזל הזה הם סקרנים מאוד והם תמיד שואלים שאלות. לכן לא פלא שהם לוקחים את הסגנון הזה גם לפלרטוטים שלהם. הם ישאלו את מי שהם מעוניינים בו אלפי שאלות אישיות. בגלל שהם תחקירנים מעולים סביר להניח שהם יגלו במהירות האם הצד השני מעוניין בהם.
 

דגים

הם יצירתיים מאוד ולכן סגנון הפלרטוט שלהם רחוק מלהיות בנאלי. הם ינסו למשוך את תשומת לבו של הצד השני באמצעות משחק יצירתי, ריקוד או הופעה מוזיקלית. בגלל שהם מאוד אינטואיטיביים ייתכן שהם גם יאמרו למי שהם מעוניינים בו דברים שיקסמו רק לו. מה שבטוח, אי אפשר יהיה להתעלם מהם. 
 

טלה

בני המזל נוטים להיות מאוד שובבים ופלרטטניים כשהם מדברים עם מישהו שהם מעוניינים בו. הם יכולים אפילו להקניט אותו טיפה או לחלופין לשעשע אותו בירידות קלות על עצמם, אך תמיד בטעם טוב ובצורה ידידותית. מאוד קל לזהות טלה שמלפלרטט, מה שהופך את העניין להרבה יותר קל לשני הצדדים.
 

שור

מילת הקסם אצלם בכל מה שקשור למלאכת הפלרטוט היא ישירות. כשהם מראים עניין במישהו הם יודיעו לו על כך בצורה ברורה וללא הסתרת כוונות. הם לעולם לא יתנהגו בצורה אגרסיבית אך הם לא יתנו לעניין להשתמע לשני פנים. לצד השני לא יהיה ספק מה באתם לעשות. האם הם יביעו עניין חזרה? זה כבר סיפור אחר.
 

תאומים

בני המזל נוטים להיות מאוד לא החלטיים לכן לעיתים קרובות הם לא בטוחים מה היא הדרך הנכונה לגשת. הם יכולים לרגע אחד להיות מאוד נגישים ופלרטטניים ודקה לאחר מכן להיות קרים ומרוחקים. המעבר בין המצבים השונים נובע מהמסרים שהם מקבלים או חשים שקיבלו מהצד השני. מומלץ להם לנסות לשמור על שביל הביניים בכל מה שקשור להתנהגות שלהם. 
 

סרטן

הם ידועים בתור טיפוסים רגישים ולכן סביר להניח שהם ירצו לדעת מראש האם הצד השני יהיה מסוגל להתמודד עם התכונה הזו. הם חולקים את כל הצדדים שלהם, הטובים והרעים, על ההתחלה ומצפים מהצד השני לעשות זאת גם כן. מבחינתם המגע הראשוני מייצג האם יש בכלל טעם להמשיך הלאה.

אריה

מוחצנים ואופטימיים, לכן הם לא יתחבאו בין השיחים בכל מה שקשור למלאכת הפלרטוט. הם יודיעו בצורה מלכותית על הכוונות שלהם ולפי תגובתו של הצד השני הם יפעלו הלאה. הם לא יתעכבו על סירוב ודחייה מכיוון שהם בטוחים שהאדם הבא יענה להם בחיוב.

בתולה

בני המזל לעולם לא ינקטו בשום פעולה לפני חישוב של כל התרחישים האפשריים. הם מאוד זהירים עם לחשוף בפני מישהו שהם מעוניינים בו. בדרך כלל הם מדמיינים את כל הדברים הנוראיים ביותר שעלולים לקרות במידה והם יחשפו את הכוונות שלהם ולכן בדרך כלל הם נמנעים לחלוטין מלנסות. בכדי שהם אפילו ירמזו על כוונותיהם הכל חייב להיות מושלם.
 

מאזניים

השאיפה הגדולה שלהם היא לשמור על איזון. לכן גם בפלרטוט שלהם, הם ידאגו לאזן בין יותר מידי למעט מידי. הם יהיו נגישים וחברותיים אבל לא ברמה שתחשוף את הכוונות שלהם בצורה מובהקת. הבעיה היחידה היא שאם הצד השני לא יקלוט את הרמז כל הניסיון עלול לרדת לטמיון. 
 

עקרב

בני המזל לא אוהבים לחשוף את הקלפים שלהם, לכן גם בפלרטוט שלהם תמיד יש נופך של מיסתורין. אם בן המזל בא להתחיל איתך, הוא יודע עלייך הרבה יותר ממה שאתה יודע עליו בגלל שהם יודעים להקשיב אך השפתיים שלהם נעולות כשמדובר בהם. הם נתפסים כמסתוריים ומושכים אך לפעמים זרים ולא נגישים מה שעלול לפגום במאמצים שלהם.
 

קשת

הם הרפתקניים ואידאליסטים. סביר להניח שהם ינסו לבדוק את ההתעניינות של הצד השני בזמן הפלרטוט. הם ישאלו שאלות בשביל לבדוק האם הצד השני מתעניין בתחומי העניין שלהם או ינסו להזמין אותו לפעילות כלשהי בשביל לראות האם הוא מוכן להתמודד עם האתגרים שבני מזל קשת אוהבים. הם לא בהכרח יפסלו את מי שנכשל במשימה, אך הצלחה היא בהחלט בונוס.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: