מה החלק הכי מושך בגופכם על פי המזל שלכם ?

האם תהיתם אי פעם מדוע אתם נמשכים לאנשים בעלי מזל דומה? אם כן, חשוב שתדעו כי לפי האסטרולוגיה ישנם אנשים בעלי מזלות שיש להן תכונות גוף דומות ומושכות שמאפיינות אותם. בשל כך לעיתים אנחנו מוצאים את עצמינו נמשכים לאנשים שיש להם את אותו המזל לפי גלגל המזלות.

אבל מה מאפיין כל אחד לפי המזל שלו? ברשימה הבאה תוכלו לגלות מהו החלק המושך ביותר בגופכם, או בגוף בני הזוג שלכם:

 

גדי

זה נכון שזה ש'ידיים יפות' לא נשמע מאד מושך, אבל הידיים של בני מזל גדי הופכות לחלק חשוב גם באישיותם וגם במשיכה של בני המין האחר אליהם. 
 

דלי

בני מזל דלי הם כאלה שניחנו בבטן שטוחה, מה שמעיד על אורח חיים בריא ונכון וכמובן גורם להם ליהנות מגוף חטוב וחושניות מדהימה. 
 
 

דגים

נשים בנות מזל דגים מושכות גברים עם צווארן היפה, האצילי והארוך. בני מזל דגים יודעים ברוך שהם משדרים אורך ורוך: מה שהופך אותם גם לחושניים וגם לאציליים. 
 
 

טלה

בני מזל טלה הם בעלי גוף ייחודי שגורם להם לבלוט. הטלאים נושאים את עצמם בביטחון, כאשר הרגליים הארוכות שלהם וכפות הרגליים שלהם תמיד חשופות ונראות מעולה. 
 

שור

בני מזל שור ידועים כאנשים שאפתניים, מעשיים ואמינים. השוורים ידועים ביכולות הפיתוי שלהם שנעשות בעיקר באמצעות שיערם המדהים. הכוח שטמון במחלפות שיערו של השור מקרין לכל עבר, מה שגורם לרבים להתאהב בו ממבט ראשון. 
 

תאומים

בני מזל תאומים נחלקים כמובן לשניים, לגברים ולנשים. בכל הנוגע לנשים: בנות מזל תאומים מחזיקות בתכונות פיזיות מדהימות שיכולות להקסים כל גבר. גברים מבני מזל תאומים הם יצורים מיניים שגאים בגופם ולא מפחדים להשתמש בו, מה שהופך מושך במיוחד. 
 

סרטן

בני מזל סרטן הם בעלי אישיות מתוקה ונאמנה. תכונות אלה אינן התכונות היחידות שיש לבני המזל: לסרטן יש תכונות נוספות גם חיצוניות וגם פיזיות שפשוט גורמים לאנשים לבהות בהם ללא הפסקה. 
 

אריה

בני מזל אריה הם בעלי עיניים מושכות, גדולות ומהפנטות. בני המזל יוצרים קשר עין בקלות והם שובים את מי שמסתכל עליהם במבט אחד. מלבד זאת האריות הם אנשים אסרטיביים במיוחד, והם נחשבים אנשים חמים ומושכים. 

בתולה

בני מזל בתולה, לא רק בשל שמם, מעלים בכל אחד אסוציאציות מיניות. לבנות המזל רגליים חושניות להפליא: מה שגורם להן להיות מושא קנאתם של נשים. בנוסף למראה החיצוני המושך, לבני המזל ישנן תכונות אופי מושכות במיוחד כמו אדיבות,  עדינות והרמוניות עם הסביבה. 
 

מאזניים

למזל מאזניים יש את הרגליים הארוכות והבלתי נגמרות שמעוררות משיכה בלתי רגילה אצל בני המין השני. מלבד היותם ארוכות כחוט הן יהיו חטובות ומעוררות קנאה. המלצתנו לחשוף את איזור זה, כי הוא ללא ספק האיזור המושך ביותר בגופכם.

עקרב

בני מזל עקרב ידועים בגופם היפה והחטוב. בנוסף הם אנשים אשר מקפידים מאד על המראה החיצוני שלהם, תוך שהשילוב של הגזרה המהממת עם בגדים נכונים בהחלט עושה את העבודה. 
 

קשת

בני מזל קשת הם מוחצנים, אופטימיים ונלהבים. לבני מזל קשת גוף יפה וגו זקוף. בני המזל יודעים זאת, ולכן הם משוויצים בזקיפות קומתם. 
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: