לאן אסור לכם לצאת בדייט ראשון על פי המזל שלכם ?

דייטים ראשונים הם בדרך כלל מעמד מאוד מלחיץ ולא תמיד מהנים במיוחד. בכדי למקסם את האופציה שהפגישה תצלח ולצמצם ככל הניתן את הרגשת הנוחות שמתלווה אליה, עשינו בשבילכם את הרשימה המלאה מאיזה מקומות להימנע בפגישה הראשונה לפי גלגל המזלות.

 

גדי

מסלול טיולים:

אתם אחראיים וממושמעים. אתם מנהלים את הזמן שלכם טוב יותר מכל שאר המזלות, בעיקר כי אתם יודעים שזמן שווה לכסף. בכל מה שקשור לעולם הדייטינג אתם מעדיפים את הגרסה השמרנית יותר. הליכה במסלול טיולים בטבע מונעת מכם את היכולת לחשב את מידת ההצלחה שיכולה להיות בפגישה שכזו. תתמקדו במה שאתם מכירים הכי טוב ותפגשו במסעדה האהובה עליכם.
 

דלי

מסעדה:
אתם מוזרים, ייחודים ונוטים לשבור מסגרות ומוסכמות חברתיות. אתם כל דבר, רק לא משעממים ורגילים. אז למה שתרצו לצאת לדייט סתמי ובנאלי כמו ישיבה במסעדה על כוס יין? למה שלא תראו לבן זוגכם את האופי המקורי והמיוחד שלכם? תקבעו פגישה ייחודית כמו קורס קרקס או טיול בטבע. משהו שישמור את הדייט שלכם על קצות אצבעותיו.
 

דגים

מסיבה פרטית:
אתם רומנטיקנים בכל רמ"ח איברכם, לכן הפגישה הראשונה היא קריטית מבחינתכם. אין לכם שום בעיה לסיים דייט אם הדברים לא מסתדרים. לכן מפגש חברתי, גם אם מדובר בחברים שלכם הוא מתכון לצרות מבחינתכם. אתם לא רוצים לפגוש מישהו מעברכם שעלול להעכיר על האווירה. הרי מדובר פשוט בטעם רע. בכל מקרה, ההעדפה שלכם היא למפגש רומנטי ככל הניתן, אז סרט ומסעדה זה השילוב המושלם מבחינתכם.
 

טלה

מוזיאון:
אתם טיפוסים מאוד אקטיביים. אתם זקוקים לפעילות ומאוד קשה לכם להפסיק לנוע. אתם תמיד מתקדמים קדימה לעבר המטרות שלכם ואתם מלאי אנרגיות. הכל בחיים שלכם מאוד דינמי לכן הליכה איטית והתבוננות בתערוכה פשוט תשעמם אתכם ולא תתן לאופי הייחודי שלכם להתבטא. עדיף שתשנו את המיקום לפארק שעשועים או פעילות ספורטיבית קלילה. 
 

שור

אולם באולינג:
יש לכם טעם יוקרתי ואתם אוהבים את הדברים היפים והאיכותיים בחיים. אתם אוהבים את הבדים היקרים והמנות המובחרות ואתם לא מוכנים להסתפק באופציות הפשוטות יותר. לכן רק מהמחשבה על לשכור נעליים באולם הכדורת סביר להניח שתמהרו לבטל את הדייט. ההמלצה שלנו שתמהרו להחליף את המיקום למשהו שיתאים לטעמכם המשובח כמו קורס בישול או מסעדת שף יוקרתית.
:

תאומים

סרט בקולנוע:
אתם התברכתם באומנות הפטפוט. לא משנה עם מי או איפה אתם, תמיד תוכלו להתחיל שיחה ולהחזיק אותה. 
אתם סקרנים מאוד ולא תתביישו להפיל על בן זוגם לפגישה מטח של שאלות אישיות בכדי לדלות כל פרט מידע עליו. בגלל התכונה הזו אתם הדייט המושלם כי אתכם לא ייתכנו שתיקות מביכות. בגלל הקושי שלכם לשתוק כנראה לא תהנו באולם הקולנוע, הרי שם אסור לדבר. לדייט האידאלי מומלץ לכם לשבת במקום בו תוכלו לשוחח בניחותא. לדוגמה בית קפה. 
 

סרטן

פארק שעשועים:
אתם טיפוסים מופנמים ושקטים. סביר להניח שאת רוב זמנכם אתם מבלים בתוך דלתות סגורות עם השקט שלכם או עם האנשים הקרובים עליכם. אם יש דבר אחד ששנוא עליכם זה קהל גדול. לכן אתם תסבלו קשות בפארק שעשועים בדייט הראשון. עדר גדול של אנשים במעמד מביך מלכתחילה פשוט יגרום לכם להסגר בתוך הקונכייה שלכם. בן זוגכם לפגישה יחשוש שמשהו קרה ואף אחד מכם לא יהנה. טיול ליד מקור מים במקום שליו יתאים יותר לרוחכם.
 

אריה

הופעה:
אתם אוהבים שכל העניים מופנות אליכם. אתם לא רק מבקשים את אור הזרקורים, אתם חיים בתוכו. אז למה שתצאו לדייט עם מישהו שלא יתייחס אליכם כמו אל בני מלוכה? לכן הופעה היא ממש לא הזירה הנכונה בשבילכם. איך תהיו מרכז תשומת הלב אם הדייט שלכם עסוק בלצפות במוזיקאי האהוב עליו? דבר כזה אינו מקובל עליכם. עדיף לשנות אווירה ולקבוע ארוחה במסעדה האהובה עליכם.

בתולה

החלקה על הקרח:
אתם פרפקציוניסטים ואוהבים לתכנן הכל עד הפרט האחרון ולא משאירים דבר ליד המקרה. הטבע הזהיר שלכם פשוט לא יתאים להחלקה על הקרח, או דייט ספורטיבי כלשהו לשם העניין. כל כך הרבה דברים עלולים להשתבש בסיטואציה הזו אז תמצאו את עצמכם מתוחים לאורך כל המפגש. תזרמו עם הטבע שלכם ותעבירו את הבילוי לפיקניק רגוע בפארק או לצפייה בסרט.
 

מאזניים

גן חיות:
אתם אוהבים איזון ולא יכולים לסבול כל סוג של אי צדק. אתם שוקדים על להפוך את העולם למקום טוב יותר ולכן הליכה לגן חיות פשוט תעציב אתכם. הצפייה בחיות הכלואות בכלובים כנראה תגרום לכם לפרוץ בבכי ותעכיר על האווירה של המפגש. עדיף שתראו לבן זוגכם את האופי שוחר הצדק האמתי שלכם על ידי פעילות התנדבותית משותפת.
 

עקרב

מופע קסמים:
כל מי שמכיר אתכם יתאר אתכם כטיפוס מאוד מסתורי. אתם סגורים בתוך עצמכם ולא נוטים להיפתח לאנשים בקלות. למרות האופי הסודי שלכם אתם טיפוסים מאוד חקרניים ואוהבים להוציא את האמת אל האור. לכן מופע קסמים זה ממש לא המקום בשבילכם. ראשית כל, אתם יודעים שקסם לא קיים אז לא סביר להניח שתהנו. שנית, ישנה האפשרות שתנסו להתקיל את הקוסם, מה שעלול להוביל לאווירה מתוחה בדייט. מומלץ לכם לשנות את המיקום למוזיאון.
 

קשת

אירוע ספורט:
אתם נדיבים, אנרגטיים וטיפוסים מאוד ספונטניים. אתם לא אוהבים להתחייב לאף אחד ולשום דבר ורוצים לקבוע את הכללים והקצב לפי התופים שלכם. למרות שאתם מאוד נהנים מבילויים בחוץ, התחייבות למאורע ספורטיבי כובלת אתכם בתוך מסגרת זמן שלא מאפשרת לכם גמישות, גם אם הדייט לא נושא חן בעיניכם. במקום, עדיף שתפגשו בבית קפה, מסעדה או תצאו לטיול רגלי. משהו שלא יגביל אתכם במידה ולא תהיו מעוניינים.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: