על מה אתם צריכים להכיר תודה על פי המזל שלכם?

החיים הם מירוץ, ולפעמים כשאנחנו שקועים בהם אנחנו עלולים לפספס את הדברים שבהם התברכנו ושנותנים לנו אושר ומהות לחיים. אם אתם לפעמים מרגישים שהעולם אכזר, הכוכבים יעזרו לכם להיזכר בברכות שניתנו לכם ולהבין שאת הדבר החשוב לכם ביותר, כנראה כבר יש לכם.

אז מהי הברכה המיוחדת שלכם?

 

גדי

משפחה ומסורת.
אתם מעריכים מנהגים ומסורות שעוברים במשפחה שלכם וחושפים את התרבות שלה. אתם צריכים להודות על ההזדמנויות שיש לכם לבלות עם קרובי המשפחה שלכם ולהתמוגג מזיכרונות הילדות שלכם. יש לכם חיבור עמוק עם העבר והזיכרונות ואתם תרוויחו אם תשקיעו זמן בלחזק את הקשרים הללו. 
 

דלי

טבע ונופים.
אתם נשמות חופשיות ומכל המזלות אתם מרגישים את הצורך להתחבר לטבע ולשמר אותו. לכן זה רק טבעי שתוקירו תודה על ההזדמנויות שיש לכם לגלות אותו. אתם אוהבים להיות מוקפים בעצים וצמחייה ואתם לעתים נדירות מרגישים שלמים כל כך עם עצמכם כמו שאתם חשים למראה שקיעה באמצע המדבר. אתם מודים על הברכה שאמא אדמה מעניקה לכם.
 

דגים

המוזיקאים שמשפיעים עליכם.
בתור המזל הכי אומנותי, אתם לא יכולים לדמיין את היומיום שלכם בלי המוזיקה שמשפיעה עליכם ונותנת לכם השראה. אתם צריכים להוקיר תודה לאומנים שיוצרים את הדלק שמניע אותכם. המוזיקה היא הדבר החשוב לכם ביותר, אם אתם נהנים לצליל שיר אהוב במסיבה או מאזינים לבלדה האהובה עליכם לבד בחדרכם, אתם פשוט לא יכולים לדמיין את חייכם ללא המוזיקה. 
 

טלה

שיחות ארוכות עם האהובים שלכם.
בני המזל נוטים להיות רמים, נרגשים ודעתניים. הם מרגישים בבית כשהם יכולים לשפוך את מה שעל ליבם בשיחות ארוכות ומלאות רגש. אתם אוהבים דיונים רעשניים ועזים  ואתם מכירים תודה כשהקרובים שלכם נותנים לכם לבטא את עצמכם ולתת עצה טובה.
 

שור

אומנות ויופי.
לבני המזל יש עין חדה בצורה טבעית לכל הדברים היפים, אם זו יצירת אומנות יפה ומיוחדת או היופי ההרמוני שמתגלה בטבע. אתם מאושרים שהעולם הזה מאפשר לכם לראות את כל היופי והקסם שהוא טומן בתוכו. אתם יודעים להעריך את כל מה שיפה בעולם הזה ואל לכם לקחת זאת כמובן מאליו.
 

תאומים

לחלוק זמן עם אחרים.
הסמל של המזל הוא זוג תאומים, ובדיוק כמוהם אינכם יכולים להרגיש שלמים שאתם לבד. אתם זקוקים לאנשים שיקרים לכם ואתם להם מסביבכם בכדי להנות מהחיים. אתם שונאים להיות לבד ואתם מעריצים חברה טובה. אתם צריכים להודות על הזמן שמתאפשר לכם לבלות עם אחרים ואת ההבנה לגביי עצמכם שמפגשים כאלה נותנים לכם. 
 

סרטן

אנשים שמקשיבים לכם.
בני המזל הם רגישים ונוטים לחוש דברים בצורה הרבה יותר עזה מאנשים אחרים. אתם זקוקים לאוזן אוהדת ואתם מעריכים את האנשים שנותנים לכם אותה. אנשים אלו הם מתנה גדולה בשבילכם כי היכולת לפרוק את מחשבותיכם ורגשותיכם היא קריטית לבריאות הנפשית, הגופנית והרגשית שלכם.
 

אריה

מסיבות וחגיגות.
הם אוהבים את חיי המסיבות והאישיות העוצמתית שלהם יכולה להתבזבז כשאין בילוי שמתוכנן בזמן הקרוב. אתם צריכים להוקיר תודה על ההזדמנויות שניכרות בדרככם לחגוג את האירועים המשמחים עם האנשים האהובים עליכם ועם אנשים חדשים להכיר ולהרשים. במועדים אלו אתם זורחים במיוחד. 

בתולה

רכישת חוכמה.
אתם מעריכים את היכולות לדקדק בפרטים הקטנים ואת הבנת המורכבות של כל מצב. אתם צריכים לשמוח על כך שאתם רוכשים ידע כל יום שמאפשר לכם להפוך להיות בן אדם מתחשב ומבין יותר. אתם הופכים לאנשים טובים יותר כל יום בגלל הדברים שאתם לומדים.
 

מאזניים

שלום, שקט וימים של שינה.
אתם שוחרי הרמוניה מטבעכם ואתם מוקירים ימים של שקט ושלווה שאתם יכולים לבלות בנינוחות ובמחשבות. אתם אוהבים לעזור לאנשים למצוא את השקט הנפשי שלהם, אבל לשם כך עליכם לדאוג קודם כל לשלכם. 
אתם מעריכים את ימי סוף השבוע שאתם יכולים לישון עד מאוחר ולהתענג על השקט הזה.
 

עקרב

החבר הכי טוב שלכם.
לבני המזל בדרך כלל אין חבורה מאוד גדולה של חברים. אתם מעדיפים חבורה מצומצמת יותר, של אנשים מאוד קרובים שאתם יכולים לסמוך עליהם עם חייכם. החבר הכי טוב שלכם מבין אתכם יותר מכל אחד אחר בעולם הזה ואתם צריכים להודות על הברכה הזו. אתם הרי נותנים רק לראויים ביותר להיכנס למעגל הפנימי שלכם, לכן החבר הכי טוב שלכם הוא האדם הראוי ביותר. 
 

קשת

צחוק.
בני המזל הם הקומיקאיים של גלגל המזלות. אתם מעריכים אופטימיות, מחשבות גדולות והומור ביומיום שלכם. אתם צריכים להוקיר תודה על האופציה לצחוק בסיטואציות שנקרות בדרככם כל יום, אם זה בסיפור גדול מהחיים של מישהו שאלוף בלספר סיפורים או פשוט זיכרון נחמד שצץ פתאום ומזכיר לכם משהו משעשע מהעבר.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: