מי הם ששת המזלות שמתאהבים הכי חזק?

כשאנשים נפתחים לאהבה הם הופכים את עצמם לפגיעים. זה יכול להיות מאוד מפחיד ומרתיע בהתחלה כי תמיד יש סיכוי שאתם עלולים להיפגע. כשאתה נפתח בפני מישהו אתה כנה איתו לחלוטין ואם הוא בוגד באמונכם או מאכזב אותכם זה משפיע עליכם עמוקות. 

חלק מבני המזלות הם יותר פתוחים לרעיון האהבה ולהתמסרות המוחלטת לאחר. הם מודעים שאהבה באה גם עם צדדים רעים ביחד עם הטובים, ולמרות כל זאת, הם ישקיעו את כל כולם.
אם התאהבת באחד מהמזלות האלו, לא כדי לך לתת להם ללכת.

 

טלה

הם עושים הכל בכדי שהקשר שלהם יהיה מלא תשוקה ועמוק. הם מחפשים אחר אהבה אמתית ורוצים להתחבר לבן זוגם בצורה מוחלטת, בכל הרמות. בני המזל קופצים אל תוך הקשר עם הראש קודם והם לא מהססים לרגע, גם אם הם עלולים להיפגע או להתחרט על זה מאוחר יותר. הם מעדיפים לקחת את הסיכוי שדברים ישתבשו בדרך מאשר לא לנסות כלל.

 

תאומים

הם אוהבים את תחושת הפרפרים בבטן ואת כל מה שכלול בחבילת ההתאהבות. הם לא אמיצים כמו בני מזל טלה, ולכן כנראה שהם יהססו טיפה בהתחלה, אך למרות החששות הללו הם מוכנים להתחייבות ולחויות האהבה האמתית הגדולה שהם תמיד חלמו עליה. הם מאהבים נפלאים כי הם תמיד יוצאים מגדרם בשביל לרצות ולספק את אהוב נפשם.

 

מאזניים

הם נאמנים ויעשו הכל בכדי שמערכת היחסים תעבוד. הם מוכנים לעשות פשרות רבות ולהסכים עם בני זוגם רק כדי למנוע ויכוחים ועימותים מיותרים. הם רוצים שהפרטנר שלהם יעניק להם אהבה וחיבה ובתמורה לכך הם הם יעשו הכל ויתנו את כל כולם לאהבה.

 

בתולה

למרות שהם מאהבים מופלאים, ויתנו את כל החיבה והאהבה שלהם לבחיר ליבם, הם נוטים להרים ידיים בקלות כשדברים לא מתנהלים על מי הנוחות. הם גם לא טובים במיוחד בלסלוח לאנשים על טעויות. ברגע שנכנסת לרשימה השחורה שלהם, אין דרך חזרה. הם אולי יסלחו אך הם לעולם לא ישכחו.

 

קשת

הם פתוחים וכנים להחריד עם בן זוגם. הם תמיד יראו את הפנים האמתיות שלהם ויבטאו את מה שהם מרגישים. הם לא מתאהבים בקלות, אך אם הם נפלו ברשת האהבה הם ישקיעו את גופם ונפשם במערכת היחסים. הם מראים ומבטאים הרבה אכפתיות לאנשים הקרובים והאהובים עליהם ויעשו הכל בכדי לגרום למערכת יחסים לעבוד.

 

דגים

הם מאוד כנים ולא יכולים לסבול מישהו שמשחק משחקים. אם הם לא מרגישים שהאדם שלצידם נמצא שם בלב שלם הם לא ישארו איתו. הם מחפשים מישהו למערכת יחסים ארוכה ויציבה שבה הם יוכלו להיות עצמם. אם הם מצאו מישהו כזה הם ישקיעו את כל המאמצים שהאהבה רק תתחזק עם הזמן.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: