הורוסקופ לתאריך: 07.12

גדי

אתם מאוד רגישים לצרכים ולבעיות של בני המשפחה שלכם בתקופה האחרונה וחשים לעזרתם ללא סייג. גם מבחינה זוגית אתם מרגישים שהעניינים מתנהלים בצורה הרמונית ונעימה, כזו שמעלה את הקשר לדרגה גבוהה יותר של פתיחות ואינטימיות.
 

דלי

אתם מרגישים היום כאילו אתם מונעים מעצמכם דבר מה וזה גורם לכם לתחושת איפוק לא נעימה. אם יש לכם שאיפה מסויימת שאתם רוצים להגדים קומו ופעלו על מנת לממש אותה. מי שעומד מנגד בזמן שהחיים קורים לא חווה אותם במלואם.
 

דגים

למרות שאתם מונעים מההשפעה של אנשים אחרים סביבכם, לא תמיד אתם מסוגלים ליזום ולחתור למגע באופן ראשוני. המבוכה והפחד מסירוב משתק אתכם, לכן חשוב שתזכרו שגם אם מקונן בכם החשש, זה לא אומר שאתם צריכים לשקוד על השמרים שלכם.
 

טלה

התקדמות הקריירה המקצועית שלכם נושאת פרי ואתם מקבלים פידבק מאוד חיובי על ההתנהלות שלכם בעבודה. יש לכם אינסטינקטים חזקים שכמעט תמיד מובילים אתכם לעשות את ההחלטה הנכונה ברגע נתון.
 

שור

אם אתם חווים סוג של מערבולת לא נעימה בחיי הזוגיות שלכם, לכן דאגו לבחון את המצב לעומק ולא להניח כי האחריות נתונה כולה על בן הזוג. העקשנות שלכם צריכה להתרכך ברגעים כאלה על מנת לא ליצור ריחוק עמוק יותר.
 

תאומים

אתם מאוד נהנים מהאנרגיה סביבכם ומהעובדה שאנשים אוהבים את חברתכם באופן מודגש. גם אם אתם מרגישים לפעמים את הצורך לרצות אחרים, אל תתנו לזה להשתלט על ההתנהגות הטבעית שלכם, כיוון שזה ישפיע ישירות על האנרגיות שאתם מחצינים. היו תמיד אמיתיים ואל תפעלו מתוף זיוף.
 

סרטן

חתול שחור עבר ביניכם לבין מישהו קרוב אליכם והדבר מתסכל אתכם וגורם לכם לתחושת כבדות נפשית. אל תתנו לדברים להמשיך בצורה הזו אלא דברו על הדברים בצורה ברורה ופתוחה. ככל שתקדימו לעשות כן כך יטב.
 

אריה

אתם מרגישים כאילו בזמן האחרון אתם יותר פאסיביים מבני הזוג שלכם וזה גורם לכם לחוש לא נחוצים. זכרו שלא תמיד אפשר להיות בשיא האנרגיות כל הזמן, ולפעמים עדיף לתת למישהו אחר לטפל בעניין מסויים שמעיק עליכם.

בתולה

מבחינת הצורה בה אתם מנהלים את חיי האהבה שלכם, אין ספק שדרוש שיפור שמגיע מבפנים. אתם מאוד הססניים בכל הנוגע לפתיחות תקשורתית כיוון שאתם פשוט מפחדים להיפגע. אם לא תתנו הזדמנות אמיתית אתם לא תוכלו להגיע למקומות של אהבה סוחפת.
 

מאזניים

יש לכם ראיה מאוד ברורה לגבי סוג הקשר הזוגי אותו אתם רוצים לעצמכם, מבחינת אופן התקשורת, מכנה משותף, ציפיות דומות מהעתיד ותכונות אופי שיחמיאו לשלכם. מערך הכוכבים פועל לצידכם היום לכן שימו לב לאנשים חדשים שמגיעים אל פתח הדלת שלכם.
 

עקרב

אתם מחצינים יוזמה מבורכת היום בעבודה ואוספים אנשים סביבכם באופן מוביל וכריזמטי. האופי הממגנט שלכם מנכס בקלות את תשומת הלב של חברי הצוות שלכם, אשר מקשיבים לרעיונות שלכם בעניין רב. יש לכם הזדמנות פז להוביל מהלך אותו אתם מתכננים כבר זמן מה.
 

קשת

הבטחון שלכם במערכת יחסים קיימת מאוד יציב לאחרונה ואתם מרגישים שמצאתם מישהו שהולם אתכם מבחינה זוגית. זה לא אומר שאתם צריכים לנוח על זרי הדפנה, כיוון שטיפוח זוגיות הוא עניין שצריך תמיד ללוות את הקשר.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: