הורוסקופ לתאריך: 06.12

גדי

מערכת יחסים טובה נשנענת על מגוון פרמטרים, לכן יש לקחת את כולם כמעטפת אחת, ולא לטפח רק חלק אחד. התקשורת הזוגית חייבת להיות פתוחה ותואמת בין בני הזוג, האינטימיות צריכה להיות גם מעבר לחדר המיטות. גם אם יש לכם נטיה להסתפק בפתיחות מינית זכרו שהכל קשור בהכל ואי אפשר להתעלם מהשאר.
 

דלי

האווירה המשפחתית הסובבת אתכם היום מאוד נעימה לכם ואתם מרגישים שייכות ללא תנאים. היכולת שלכם להבין מצבים אישיים שונים גורמת לכם להבנה מעמיקה של כלל הכוחות הפועלים ועל כן אנשים נהנים לשתף אתכם במה שעובר עליהם.
 

דגים

אתם מרגישים שהיחסים הזוגיים שלכם תקועים באותו המקום כבר תקופה אין לכם תחושה של התחדשות בקשר. התקשורת לא מתקדמת לעבר עומקים נוספים וזה גורם לכם תסכול ותהייה להמשך. קחו יוזמה ודברו על הרגשות שלכם עם בני הזוג.
 

טלה

האנרגיות שלכם מדבקות ואנשים מתאספים סביבכם על מנת לחוות את כל הדינמיות והכיף שמוחצן מכם כל הזמן. יש לכם מתנה מבחינת ההשפעה החיובית שאתם מרעיפים על הסובבים אתכם, לכן תמיד זכרו להשתמש בה רק מתוך כוונות טובות.
 

שור

המון דברים חדשים קורים לכם לאחרונה ורובם עומדים על הצד החיובי. חשוב לזכור שהיכולת שלנו להתסגל לדינמיות של החיים היא מאוד חשובה עבור האיזון הפנימי שלנו, לכן גם אם דברים לא הולכים בדיוק כפי שציפיתם או תכננתם, נסו לזרום עם התנועה הטבעית של הכל.
 

תאומים

אתם חשים מאוד נינוחים מהמעמד המקצועי שלכם במקום העבודה ואתם מצליחים לשמור על רמה חברתית ומשימתית גבוהה. היכולת הקריאיטיבית שלכם במציאת פתרונות למגוון בעיות מאירה אתכם באור חיובי, ואנשים סומכים עליכם שתבצעו נכונה את המשימות שאתם אמונים עליהן.
 

סרטן

מבחינה בריאותית אתם לא מרגישים בשיא העוצמה שלכם ולכן אתם חייבים לעשות בדק בית ולבחון מה ניתן לשפר. אל תדחו בדיקות שגרתיות ודאגו כמובן לשלב את שגרת היומיום שלכם עם תזונה ראוייה ופעילות גופנית שתיטיב אתכם.
 

אריה

אתם רומנטיקנים חסרי תקנה, זה כבר ידוע. הצורך שלכם להפתיע ולשמח את בני הזוג שלכם לא עוצר לרגע, לכן האהבה שיוצאת כלפיהם תמיד מרגשת ומפתיעה מחדש. זה לא באמת משנה מה אתם עושים יחד, העיקר שאתם חולקים זמן מהנה ומשותף שמעמיק את הקשר בניכם.

בתולה

הצעה כלכלית מעניינת מציגה עצמה בפניכם ואתם כבר מתחילים לחרוק את גלגלי השיניים בראש שלכם על מנת לעשות הערכת רווח וסיכונים. כפי שאתם יודעים מבטן ומלידה חשוב לערוך את כל השיקולים האפשריים על מנת לצמצמם סיכון ולהגדיל תשואה.
 

מאזניים

זה ממש לא הזמן להיתכנס ברחמים עצמיים רק כי אתם מרגישים מעט מדוכדכים היום. מיותר לחשוב על איך הייתם רוצים שדברים יקרו לכם בחיים, חשוב הרבה יותר לקום ולנסות להשיג אותם באופן יזום ואקטיבי.
 

עקרב

הזדמנות רומנטית חדשה עומדת בפתח הדלת היום לכן היו ערניים על מנת להבחין בה. מבחינה מקצועית זכרו שחשוב מאוד לעבוד בצוות באופן שיתופי ודרך תקשורתיות נכונה, על מנת לא ליצור מצב בו אתם מנכרים את עצמכם מחברי העבודה.
 

קשת

אדם מסויים יתפוס את תשומת הלב שלכם היום ואתם תרגישו בצורך האקטיבי ליזום איתו שיחה. זכרו שגם אם אתם חשים במבוכה או בחשש מדחייה, אתם לא יכולים לנהל את החיים שלכם לפי זה. ככל שתהיו יותר פתוחים כך יעלה הבטחון העצמי שלכם באופן טבעי.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: