איזה פוקימון אתה לפי המזל שלך?

אם גם אתם ביליתם שעות בחיפוש פוקימונים במשחק "פוקימון גו" או שפשוט אתם חשים נוסטלגיה לסדרה הקלאסית ששודרה בערוץ הילדים, בטח יצא לכם לתהות אם הייתם פוקימון, איזה סוג הייתם? גם כאן הכוכבים מספקים את התשובה לשאלה המשעשעת הזו.

 

טלה

כמו פוקימוני אש, גם בני המזל תמיד להוטים לצאת להרפתקה חדשה. הם מלאי תשוקה, נלהבים ובוערים לקראת הדבר הבא. למרות שהם יצורים חביבים למדי הם עלולים להיות פראיים ובלתי צפויים כמו אש בוערת.

פוקימונים: גראולי, צקאריז'רד, סינדקוויל

b1.jpg©sweetyhigh

 

שור

מזל אדמה, הם עקשניים ולא אוהבים שינויים. בדיוק כמו פוקימוני האבן הם אוהבים יציבות במערכות יחסים, בעבודה ובלימודים. למרות שלעיתים נדירות הם משנים את דעתם, הם מעניקים לחבריהם יסודות יציבים ונאמנות כשאלו זקוקים לכך.

פוקימונים: לרויטר, אוניקס, דוואבל

b2.jpg©sweetyhigh

 

תאומים

בני המזל הם חכמים כמו ינשוף וכמוהו שונאים שסוגרים אותם בכלובים מה שהופך אותם מתאימים לפוקימונים מעופפים. הם בעלי ראש פתוח ויכולים לזרום עם כל מצב. הם סתגלניים ומסוגלים להתמודד עם כל אתגר שעלול ליפול עליהם.

פוקימונים: פיג'ט, הוטהוט, הואו

b3.jpg©sweetyhigh

 

סרטן

הם חמקמקים ולעיתים קשה מאוד להכיר אותם באמת. בכך הם מאוד מזכירים את הפוקימונים טיפוס הרוח רפאים. אך עם בכל זאת הצלחת להתיידד איתם, רחשת לך חבר אמת שתמיד יהיה שם בשבילך ויקשיב לבעיותיך. למרות שהם נוטים למצבי רוח, הם סימפתיים מאוד לרגשותיהם של אחרים.

פוקימונים: מיסדרווס, גנגאר, ליטוויק

b4.jpg©sweetyhigh

 

אריה

האריה האצילי והחברותי הוא המסמר של כל מסיבה. אי אפשר להתעלם מנוכחותו המחשמלת. לכן כמובן, הפוקימונים המתאימים להם הם טיפוס החשמל. למרות שהם עלולים להיות אגואיסטים למדי ולהיעלב מהערות מיותרות תמיד אפשר לסמוך עליהם שיביאו את הניצוץ לכל מפגש חברתי.

פוקימונים: פיקאצ'ו, לוקסראיי, מאריפ

b5.jpg©sweetyhigh

 

בתולה

כמו המתכת, גם הם אמינים, פרקטיים ובעלי מוסר עבודה גבוה. בדיוק כמו המתכת. לכן הטיפוס המתאים להם ביותר הוא פוקימון המתכת. בגלל התכונות הם מתעקשים על הפרטים הקטנים ועלולים להיתפס כטיפוסים קטנוניים למדי. הם מאוד חכמים אך גם ביישניים, את אופיים האמיתי הם יחשפו רק בפני חבריהם הקרובים ביותר.

פוקימונים: גיראצ'י, קלאפקי, סטיליקס

b6.jpg©sweetyhigh

מאזניים

בני המזל הם הרמוניים ולכן ההתאמה המושלמת בשבילם זה פוקימוני דשא. הם שוחרי שלום, והם יוצאים מגדרם בכדי שכל מי שנמצא בסביבתם ירגיש בנוח וכולם יהיו ביחסי חברות אחד עם השני, גם אם זו משימה לא פשוטה לביצוע. הם תמיד ינסו להחזיר דברים לאיזון, אם זה מערכות יחסים, הטבע ואפילו בתוך עצמם.

פוקימונים: בלסום, ליפיון, בולבזור

b7.jpg©sweetyhigh

 

עקרב

בדיוק כמו פוקימוני המים, גם בני המזל יכולים להיות רכים ומתלטפים מחד או בעלי עוצמה ללא שיעור מנגד. אם הם בוחרים בכך, הם יכולים לחיות את חייהם עם האנרגיה והאינטנסיביות של נחשול. לפעמים העוצמה שלהם עלולה להיות הרסנית אך אם הם ינתבו אותה נכון הם יכולים להשתמש בה בכדי לשפר את העולם.

פוקימונים: מילוטיק, סקווירלקס, גיארדוס

b8.jpg©sweetyhigh

 

קשת

הם טיפוסים פילוסופיים וחופשיים וכמו עמיתיהם, פוקימוני העל-חושי, הם אידיאליסטים וחולמים בגדול. הם יצירתיים וסקרניים ותמיד מחפשים את האמת בכל דבר ויש להם כמעט כוח על להפריד בין המוץ לתבן. בגלל אופיים הפתוח והחקרן הם עלולים לפעמים להתחייב למשימות שהם לא יצליחו לעמוד בהם.

פוקימונים: מיו, אברה, גארדוויר

b9.jpg©sweetyhigh

 

גדי

הם רבי פנים, עם צד מואר וצד חשוך בתוך האישיות שלהם. מה שהופך את הטיפוס האופל בפוקימונים את ההתאמה המושלמת בשבילם. הם מאוד רציניים ומתקשים לסלוח, והם תמיד יעדיפו עבודה על פני בילוי. הם מאוד שאפתניים והחלטיים אך הם תמיד יציבו לעצמם משימות ברות ביצוע.

פוקימונים: אומבריאון, פנגורו, אבסול

b90.jpg©sweetyhigh

 

דלי

בני המזל מזיזים ומניעים את מהלך העניינים, והם אוהבים לקבל את סוג ההחלטות שיכול לשנות את העולם. לכן טיפוס הפוקימון שהכי מתאים להם הוא פוקימוני הדרקון. יותר מכל מזל אחר, הדלי מסתגל לשינויים. הם מתאקלמים במהירות ותמיד מוכנים לכל אתגר.

פוקימונים: גיבל, אלטריה, דרגונייט.

b91.jpg©sweetyhigh

 

דגים

הם רגועים, אכפתיים ומיסטיים. הם מסתדרים מעולה עם אחרים ונמנעים ממאבקים ועימותים מיותרים, בדיוק כמו פוקימוני הפיות. הם בעלי אינטואציה חדשה והאווירה ששוררת מסביבם עלולה לפעמים להרגיש כאילו יש קצת קסם עתיק יומין שטמון בהם.

פוקימונים: ג'יגליפאף, קסרניאס, טוגאפי

b92.jpg©sweetyhigh

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: