הורוסקופ לתאריך: 05.12

גדי

הסוד לזוגיות טובה טמון בטיפוח שלה על בסיס קבוע. חשוב שתזכרו ליזום וליצור חוויות משותפות של ביחד, על מנת לרענן כל הזמן את השיגרה כדי שהאהבה לא תדעך. היום יהיה יום נהדר לבילוי זוגי יחד.
 

דלי

גבולות נועדו להיפרץ מבחינתכם, לכן אתם אף פעם לא נותנים לדברים לעמוד בדרככם. כשאתם רוצים משהו דעתכם נחושה להפוך אותו לשלכם, ללא פחד או היסוס. כך גם בזוגיות, לכן כשיש מישהו על הכוונת שלכם, אתם לא עוצרים או מונעים מחשש לסירוב.
 

דגים

היום אתם תידרשו לבצע החלטה שלא נוח לכם איתה, כיוון שהלחץ להכריע את גורל הסיטואציה נמצא בכפות ידכם. בכל מקרה אחר הייתם מסרבים להתערב, אך כיוון שזה קשור בעניין משפחתי אין לכם ממש ברירה.
 

טלה

כשאתם נכנסים לזוגיות הדבר הראשון שנמצא בסדר העדיפויות שלכם הוא ההתאמה מבחינת אנרגיה ואקטיביות. בנאדם שלא יעמוד בקצב שלכם לא יוכל להישאר בן זוג שלכם לאורך זמן, כיוון שהאקשן יתיש אותו. יתכן והיום יתחיל קשר חדש עם פרוספקטים לטווח הארוך.
 

שור

נראה כי אתם נמצאים בסיטואציה שגורמת לכם לחוש כבולים וללא יכולת להניע את הדברים באופן שאתם רגילים אליו. מישהו מבקר אתכם באופן די חריף וזה משבש לכם את שיקול הדעת. נסו לנקות עצמכם מתחושות תסכול והשיבו את הריכוז להגיון ולא לרגש.
 

תאומים

מבחינה מקצועית אתם על הגל. הכל מסתדר באופן שגורם לכם להרגיש כאילו ההשפעה שלכם במקום העבודה ניכרת ומוערכת. אתם חלק פעיל במעגל קבלת ההחלטות. גם אם אתם נתקלים בהתנגדות כזו או אחרת דעו שהסבלנות ואורח הרוח ישיגו לכם הרבה יותר מאשר הטלת מרות וכוחנות.
 

סרטן

הקריירה שלכם נתקלת במכשולים בלתי צפויים לאחרונה אליהם אתם צריכים להסתגל במהרה כיוון שאין מנוס מלהמשיך בפעילות סטנדרטית. היו נאמנים להבנה המקצועית ולנסיון שלכם ואל תהססו לפעול כפי שאתם מבינים לנכון.
 

אריה

אתם מרגישים חוסר בטחון לגבי קשר זוגי שהתחלתם לאחרונה ומבקשים לדעת מה הצד השני חושב כלפיכם. אין לכם כל בעיה לשאול את הדברים באופן גלוי כיוון שהבטחון העצמי שלכם חייב את זה על מנת להישאר ברמה אליה אתם רגילים.

בתולה

אתם חשים לחץ לבצע פעילות או מטלה מסויימת שנוחתת עליכם כרעם ביום בהיר. כיוון שאתם לא מספיקים לתכנן את הביצוע של העניין באופן רגוע ומאורגן אתם חשים תסכול וחשש שלא תעמדו במשימה. קחו נשימה עמוקה והיו בטוחים באינטואיציה שלכם.
 

מאזניים

מצב הכושר הגופני שלכם דורש יחס קצת יותר מעמיק, היות ואתם לא נהיים צעירים יותר, כמו כולנו. אל תזניחו את הגוף שלכם כדי שתוכלו להנות מהעוצמות שלו לאורך שנים רבות קדימה. הכניסו פעילות גופנית שגרתית לחיים ושימו לב לתזונה שלכם.
 

עקרב

אנשים מאוד ערים סביבכם היום בעבודה ומבקשים את תשומת הלב שלכם במגוון עניינים שעומדים על הפרק. אתם מעט לחוצים מהעומס התקשורתי אותו אתם נדרשים לתמרן, אך אין ספק שהמיומנויות האישיות שלכם יפתרו את העניין בצורה ברורה ומדודה.
 

קשת

הרומנטיקה נמצאת בראש המעיינות של מחשבותיכם היום ואתם כמהים לאהבה חדשה ומרעננת. זכרו שחיוך יכול לעשות המון לכן אל תתקמצנו בו, ודאגו שהוא תמיד יצא מתוך כוונה ולא מתוך אילוץ. אנשים אוהבים להיות בסביבת אנשים אופטימיים ונמשכים אליהם באופן טבעי.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: