הורוסקופ לתאריך: 04.12

גדי

מומלץ שתבלו את היום שלכם עם בני הזוג שלכם, כיוון שהם צריכים אתכם כעת יותר מתמיד. גם את תצטרכו לקחת יום חופש מהעבודה עבור זה, אל תסרבו על הסף אלא נסו לראות מבעד למה שנראה על פני השטח.
 

דלי

לא תמיד יש לכם את הכוח או הרצון לצאת ולבלות אל מחוץ לכתלי הבית, אך חשוב לזכור שלפעמים צריך להתאוור, גם אם בתחילה אתם לא ממש ששים לעניין. תוך כדי מפגשים כאלה ואחרים אתם יוצרים לעצמכם הזדמנויות, לכן חבל לפספס משהו טוב.
 

דגים

יתכן ותחוו איזשהו ויכוח עם בני הזוג שלכם היום, אך אתם חייבים להיות מסוגלים להתמודד עם העניין באופן בוגר ועל בסיס של תקשורת פתוחה. אל תיטו לברוח מהמצב כפי שאתם רגילים כיוון שזה לא מוביל לשום מקום.
 

טלה

היום אופפת אתכם תחושה שאף אחד לא יכול לעמוד בפני הקסם שלכם וכי אתם יכולים לפתות כל בנאדם לעשות מה שתרצו עבורכם. היו סלקטיביים לגבי האנשים איתם אתם באינטרקציה היום כיוון שאתם לא יכולים לדעת מתי זה יבוא לכם בבומרנג.
 

שור

אתם מצופים לדברים שנראים לכם פחות הגיוניים, בעיקר מכיוון של בן משפחה או חבר טוב שמבקש מכם לעשות משהו עבורו. על מנת לא לגרום לאיזשהו חיכוך מתלהט, חכו עד שהכעס הראשוני יעבור ואז גשו לשיחה על העניין.
 

תאומים

זכרו ששום דבר טוב לא יכול לצאת ממערכת יחסים בה מישהו מהצדדים מרגיש שכופים עליו התנהלות מסויימת. כשמערכת היחסים מושתתת על בסיס מכנה משותף רחב, הכל זורם בקלות וללא כורח כזה או אחר.
 

סרטן

היום אתם נוחלים הצלחה משמעותית במקום העבודה שלכם, כזו שלא חשבתם שתצליחו להשיג בהתבסס על מכשלות עבר. אתם מוצאים דרך יצירתית להגיע לפתרון בעיה מסויימת, ועל כן אתם מובילים את המשימה בהצלחה מפתיעה.
 

אריה

האנרגיה שלכם מאפשרת לכם להתמודד גם עם העומס הנפשי של בני הזוג שלכם, להם אתם מנסים לסייע בתקופה מעט מכבידה. הכרת התודה שתקבלו תהיה עדות לכמות ההערכה שהם חשים כלפיכם.

בתולה

אתם נתונים היום למבחן, כזה שבא לעמת אתכם עם התמודדות של בעיות האנשים הסובבים אתכם. אל תתנו לרגשות סוערים לחבל לכם בתהליך ההגעה לפתרון, כיוון שיש לכם את כל הכלים לבנות תכנית פעולה מסודרת.
 

מאזניים

העצה שלכם מאוד מבוקשת היום ואתם שמים לב שאנשים לא מפסיקים לבקש מכם תמיכה נפשית. אנשים מאוד קשובים למה שיש לכם להגיד ופועלים לפי הדרך שאתם רואים לנכון. היו מאוד זהירים בעצות שאתם נותנים ודאגו שהן יהיו מדוייקות עבור האדם והסיטואציה הנכונים.
 

עקרב

נראה כי מסתמנת השקעה כלכלית אטרקטיבית בה אתם רוצים לקחת חלק, לכן חשוב שתבדקו באופן ריאלי איך אתם עומדים מבחינת חשבון הבנק שלכם. אל תיכנסו להרפתקאות מבלי שתהיה לכם רשת בטחון מתאימה.
 

קשת

אתם תמיד נוהגים באופן ישיר וכנה עם האנשים בחייכם ולא מתפשרים על היושרה הפנימית שלכם. בדיוק בזכות התכונות האלו אנשים יודעים שתמיד אפשר לסמוך עליכם, גם במצבים קריטיים בחייהם. היום אתם תידרשו לתת דעתכם על עניין דחוף ואין ספק שאתם תתנהלו באופן אמיתי כתמיד.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: