איזה הורה תהיה לפי המזל שלך?

גם אם אתם עוד לא חולמים על היום בו תחליפו חיתולים וגם אם אתם הורים עם פז"מ של שנים רבות, המזל שלכם הוא פקטור מאוד חשוב בסגנון ההורות שלכם.
אז איזה הורה אתם או איך תהיו בתור הורים בעתיד?

 

גדי

הורים בני מזל זה הם הסלע של המשפחה. הם עובדים מאוד קשה בשביל להעניק לילדיהם את הכל. יש להם חוש מוסר ואחריות מאוד גבוה והם יתנו לילדיהם גבולות מאוד ברורים ויקבעו כללי התנהגות שיש לעמוד בהם. אולם הורים בני מזל זה עלולים להיות דאגניים מאוד, במיוחד בכל מה שקשור למצב הכלכלי ולקחת דברים ברצינות רבה מידי.
 

דלי

הורים בני המזל הם מאוד חופשיים וצעירים ברוחם. הם מעודכנים לגביי המוזיקה, האופנה, הסרטים ואפילו הסלנג שרווח בקרב הצעירים. אתם עלולים להיות קצת מפוזרים ואימפולסיביים ובגלל שאתם רואים את ילדכם כשווה עליכם בכל מובן, אתם עלולים להתקשות עם הגדרת גבולות.
 

דגים

הם הורים מאוד מטפחים. הם בעלי לב זהב ומאוד מגנים על ילדיהם ואוהבים אותם ללא תנאים. אך הם עלולים להיות גם קצת פסיב-אגרסיביים כי הם מתקשים לבטא את רגשותיהם בצורה פתוחה מול ילדיהם. למרות שבני המזל הם בדרך כלל מאוד עדינים, בכל מה שקשור להגנה על הילדים שלהם, אין יותר קשוחים מהם. אף אחד לא יתעסק עם היקרים להם.
 

טלה

הם עצמאיים ומלאי ביטחון. הם חשים אהבה עזה לילדיהם אבל הם ידאגו לשמור על העצמאות שלהם למרות היותם הורים. הם ימשיכו להשקיע בקריירה ובתחביבים שלהם והם מאמינים שבכדי להיות הורים טובים הם צריכים את הזמן שלהם לעצמם בשביל לאגור כוחות. מאוד חשוב להם לשפר את המציאות ולהשאיר את העולם מקום טוב יותר לילדיהם. נקודת החולשה של הורה טלה היא שהוא עלול להיות אימפולסיבי ותחרותי עם ילדיו.
 

שור

הורים בני המזל הם יציבים וצפויים. הם דואגים לשמור על מסגרת יציבה לילדיהם, הם מגיעים לכל האירועים, ימי ההולדת והמפגשים בבית הספר והם תמיד יהיו שם לעודד את ילדיהם. הביטחון שהם משרים עוזר לילדים להרגיש אמיצים עם היכולת להתמודד עם העולם והחיים. אך הורים אלו עלולים להיות עקשניים, מפנקים מידי וחומריים.
 

תאומים

הורה בן המזל יהיה צעיר וסקרן בדיוק כמו הילד שלו ולכן יחלוק איתו את כל החוויות. הם יעודדו את ילדיהם להיות יצירתיים וייחודיים ויהיו הורים מאוד פרוגרסיביים. נקודת החולשה שלהם יכולה להיות בחוסר העקביות שטבוע באופיים. הם עלולים להיות גם קשוחים וגם מפנקים וחופשיים בזמנים שונים ויתקשו בהעמדת גבולות.
 

סרטן

בני מזל זה הם הורים מאוד "אמהיים" באופיים. המשפחה זה הדבר החשוב ביותר להם. הם ידאגו ויטפחו את ילדיהם ויהיו שם בכל נקודת משבר ובכל בעיה. הם יעניקו מעצמם עד גבול יכולתם ואז עוד קצת מעבר. הבעיה שלהם היא רגשנות יתר והתפרצויות אמוציונליות שעלולות להיות מבלבלות לילדים.
 

אריה

הם שובבים ומלאי חיים, תמיד מוכנים לשחק ולהשתעשע עם ילדיהם. הם יעסקו עם הילדים בפעילויות ספורטיביות ויצירתיות. ילד להורה כזה לעולם לא יהיה משועמם. הם תמיד ערניים ומוכנים לצאת להרפתקאה חדשה עם הילד. מנגד, בני המזל עלולים להיות גם מרוכזים בעצמם ולא קשובים לרצונות של הילדים. כמו כן הם לעיתים דרמטיים מידי.

בתולה

הורים בני המזל מעניקים הרבה ביטחון וסדר לחיים של הילדים שלהם. הם דואגים מאוד לתזונה נכונה ולבריאות של כל בני המשפחה. הם לוקחים את תפקיד ההורות ברצינות רבה ותמיד ידאגו להישאר מעודכנים לגביי המחקרים החדשים להורות נכונה. החיסרון של הורה בן מזל זה הוא שהם עלולים להיות שיפוטיים מידי כלפיי הילדים שלהם.
 

מאזניים

הורים בני מזל זה מעולים באיזון בין כל המשימות. הם מלאי סבלנות והגינות כלפיי הילדים שלהם. הם מאוד יצירתיים ושוחרי אומנות והם יחלקו את התשוקה הזו עם הילדים שלהם, ילמדו אותם על תרבות ויופי ועל ההרמוניה ששוררת בטבע. הבעיה העיקרית שלהם עלולה להיות סנוביות יתר כלפיי חברים או עיסוקים של ילדיהם.
 

עקרב

בתור הורים הם מלאי כוח וביטחון עצמי. כשהם אומרים משהו, הם מתכוונים אליו. יש להם סטנדרטים גבוהים והם מצפים הרבה מילדיהם. הם שמים את המשפחה לפני הכל, והכוח ויכולת ההתאוששות המהירה שלהם מהווה דוגמא מעולה בשביל ילדיהם. הכוח עלול להיות שלישי כשהוא מתבטא אצל הורים בני מזל זה בשתלטנות יתר והתנהגות של "מפקד" ולא של הורה.
 

קשת

הם מלאי חופש והם מחנכים את ילדיהם באותה הצורה. הם יעודדו את הילדים לפתח את התחביבים שלהם, לחקור עולמות ותרבויות אחרות ולהתייחס לחיים כהרפתקאה גדולה. החיסרון בכך הוא שאורח החיים החופשי הזה עלול להוביל לחוסר סדר ומשמעת אצל הילדים.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: