מהו הדבר שיותר חשוב לך מ"לעשות את זה" לפי המזל שלך?

כולנו אוהבים לצחוק שפרוסת עוגה טובה יותר ממין ויום חופש מהעבודה מעפיל אפילו על האורגזמה הטובה ביותר, אבל מה באמת יותר חשוב לנו? מה יהיה הקריטריון שנבחר בבן הזוג שיעפיל על היכולות שלו במיטה? לכוכבים יש את התשובה לשאלה הזו.

 

גדי

אתם שונאים שיחות קטנות וזניחות. אתם רוצים מישהו שיהיה חד וחכם, שתוכלו לנהל איתו דיונים על נושאים חשובים כמו פוליטיקה ומדע. אתם זקוקים לבן זוג שיוכל להעניק לכם גירוי אינטלקטואלי מתמיד וזה הדבר הראשון שתבדקו אצל בן זוג פוטנציאלי.

 

דלי

הדבר החשוב לכם ביותר באנשים הקרובים אליכם זה תמיכה. אתם רוצים שהם יעודדו אותכם ויתמכו בכם לא משנה מה תעשו. לפעמים הלחץ יכול להעיק עליכם ולמנוע מכם להתקדם, לכן אתם זקוקים למישהו שיהיה שם לצידכם. בחיים לא תצאו עם מישהו שלא מעודד אתכם ותומך בכם.
 

דגים

אתם אוהבים להתגלגל מצחוק וללא ספק תעריכו הומור טוב על פני המין המוצלח ביותר. אתם סולדים משתיקות מביכות ומחפשים מישהו שתמיד ידע להאיר את האווירה. מישהו ללא חוש הומור לא בא בחשבון מבחינתכם בתור בן זוג.
 

טלה

אתם מחפשים מישהו שתוכלו להתחבר אליו בצורה טוטאלית, גם מהבחינה המינית אך זה לא הדבר החשוב ביותר. אתם רוצים מישהו שימשך, יעריך וישתוקק אליכם בצורה מוחלטת. אם מישהו מתכוון להיכנס לקשר איתכם לא בלב שלם מבחינתכם הוא מוזמן להמשיך הלאה, כי אתם לא מעוניינים.
 

שור

אתם מחפשים מחויבות מוחלטת בפרטנר הפוטנציאלי שלכם. אתם לא מסוגלים לדמיין בלבכם מישהו שלא יעניק לכם את נאמנותו המוחלטת ותאלצו לחלוק אותו עם מישהו נוסף. אתם מחפשים מישהו שיאהב אותכם בלב שלם ואתם היחידים שחשובים ויקרים לו.
 

תאומים

אתם מחפשים מישהו שיקבל אתכם בדיוק כמו שאתם. אתם לא מוכנים שבן זוגכם ינסה לשנות אתכם ולהתאים אתכם לסטנדרטים שלו. אתם מקובעים באופי ובאורח חיים שלכם ואם מישהו לא מוכן לקבל את זה, אז כנראה הוא פשוט לא האדם הנכון בשבילכם.
 

סרטן

אתם מחפשים בן זוג רומנטי, בכל מובן המילה. ארוחה לאור נרות, נשיקות בגשם, טיולים ארוכים יד ביד על חוף ופיקניקים בפארק. לא אכפת לכם כמה זה קלישאתי. אם הפרטנר הפוטנציאלי לא רומנטיקן בכל רמ"ח איבריו, סביר להניח שהקשר הזה פשוט לא יעבוד. 
 

אריה

אתם מחפשים מישהו שיהיה מוכן להתפשר איתכם. ברגע ששמתם את דעתכם על משהו אתם חייבים לקבל אותו ואתם לא מוכנים לשמוע סירוב. גם אם הרצון הזה הוא לא הגיוני בעליל אתם עדיין מצפים שבן זוגכם יפגוש אותם באמצע הדרך. אתם עקשניים והוא חייב ללמוד להתמודד עם זה.

בתולה

אתם מחפשים מישהו שתוכלו להרגיש נינוחים לידו בצורה מוחלטת. אתם לא תבזבזו זמן על מערכת יחסים שמאלצת אתכם להימצא במצב של אי נוחות. אתם זקוקים לבן זוג שתוכלו להיזרק איתו, ללא איפור או הופעה מוקפדת, לראות סרט ולאכול פיצה על הספה ולא להרגיש כאילו שופטים אותכם.
 

מאזניים

הדבר החשוב לכם ביותר הוא תקשורת פתוחה במערכת יחסים. אתם מצפים מבן זוגכם שלא יתבייש וידבר בצורה חופשית על הרגשות שלו. אתם רוצים שהוא יחשוף בפניכם הכל. מבחינתכם, שני אנשים בוגרים במערכת יחסים צריכים לדעת לדבר על כל נושא, לא משנה כמה רגיש הוא.
 

עקרב

אתם מחפשים מישהו שידע לשים חיוך על פניכם, לא משנה כמה המצב קשה באותו הרגע. מישהו שידע לגרום לכם להרגיש טוב לגביי עצמכם ולגביו. זו לא בקשה גדולה, לכן כל מי שלא מסוגל להעניק לכם את זה, לא תבזבזו עליו רגע נוסף.
 

קשת

מערכת יחסים זה חשוב, אבל אתם זקוקים למישהו שיבין את הצורך שלכם בחופש. מישהו שיכבד את הצורך שלכם במרחב פרטי וייתן לכם אותו מבלי להרגיש מאוים או נפגע מהרוח החופשית שלכם. אם מצאת את האדם הזה, אז כנראה מצאתם את האדם הנכון בשבילכם. 
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: