מי הפרטנר המתאים לך בחדר המיטות לפי המזל שלך?

המזל האסטרולוגי של אדם יכול לומר הרבה על אופיו ועל האישיות שלו. למרות שיש אלו המלגלגים על אסטרולוגיה, בתרבויות מסויימות אנשים לא יכנסו למערכת יחסים אם מבחינת הכוכבים צפוי שהנישואים שלהם לא יחזיקו מעמד. לכל מזל יש את הפרטנרים  שמתאימים לו ביותר ולכן כדאי לבקש את עצת הכוכבים בכדי להימנע מעוגמת נפש מיותרת בדרך לחדר המיטות. אז מה את/ה הכי אוהב/ת ומי צפוי להעניק לך את הערב המענג ביותר לפי המזל שלך?

 

גדי

הם חושניים ובדרך כלל אין צורך במאמץ רב כדי להדליק אותם. הרגליים וספציפית הברכיים הם אזור אורגני ורגיש אצל בני המזל בכל מה שקשור למשחק המקדים. הם אוהבים שבני זוגם מפתים אותם והם זקוקים להרגשה הזו גם במערכת יחסים ארוכת טווח.
המזלות המתאימים לגדי: סרטן, שור, בתולה וגדי.
 

דלי

הם קינקיים ותמיד מוכנים להתנסות בדברים חדשים. ככל שההצעה יותר אבסורדית כך ההנאה שלהם תגדל. הם מצפים מהפרטנר שלהם להיות בעל ראש פתוח ועם רצון לחוות דברים חדשים. הם מאוד אוהבים שמפתים אותם אך ככל שהאקט יתקדם הם יעדיפו לקחת שליטה.
המזלות המתאימים לדלי: בתולה, דלי, קשת ותאומים.
 

דגים

תקשורתיים מאוד ובדרך כלל לא חסרים להם מחזרים. למרות שהם לא אגרסיביים הם עדיין מאוד שובבים ואוהבים משחקים במיטה. הם מעדיפים פרטנרים בעלי דמיון עשיר בכדי שביחד איתם הם יוכלו להמציא דרכים חדשות ומקוריות לענג את בני זוגם.
המזלות המתאימים לדגים: עקרב, בתולה, מאזניים וסרטן.
 

טלה

הסגנון  של בני המזל הוא מאוד אסרטיבי. הם אוהבים שמעבירים אצבעות בשערות ראשם ובאופן כללי נהנים מהרבה מגע במשחק המקדים. הם לא אוהבים להגיע לשיא לפני בן זוגם למיטה מכיוון שההנאה והשיא של הפרטנר מאוד חשובה להם.
המזלות המתאימים לטלה הם: תאומים, אריה, עקרב ומאזניים.
 

שור

אם יש משהו שהם אוהבים זה לגרות ולהתגרות. הכל צריך להיות מאוד חושני והרקע לפעילות חשובה לא פחות מבחינתם. נרות, סדיני סטן ולבנים סקסיים. בני המזל נהנים בכל אחד מהחושים, הריח, התחושה והצלילים שמשמיע הפרטנר שלהם הופכים את החוויה למוצלחת מבחינתם.
המזלות המתאימים לשור: סרטן, גדי, עקרב ובתולה.
 

תאומים

הם אוהבים להתנסות בכל התנוחות האפשריות ולהחליף אותן בתדירות גבוהה במהלך האקט. הם גם אוהבים להתנסות בלוקיישנים שונים אם בו זוגם פותח להתנסות. הם אוהבים דיבורים מלוכלים ואוהבים לעשות טיזינג לפרטנר שלהם ויעריכו אם הוא יחזיר להם באותו המטבע.
המזלות המתאימים לתאומים: קשת, טלה, תאומים ודלי.
 

סרטן

הם אוהבים לתת דרור לדמיון שלהם. הם צריכים להיות מוקסמים על ידי הפרטנר המועדף שלהם לפני שהם יתנו לעניינים להתקדם הלאה. החיבור הנפשי מאוד חשוב להם והם ישקיעו את מירב המאמצים שהאקט עצמו יהיה עוצמתי ומלא רגש.
המזלות המתאימים לסרטן: אריה, גדי, שור ודגים.
 

אריה

הם ידועים שתשוקה הגדולה שלהם ובחשיבות הרבה שהם מעניקים לחיים בחדר המיטות. כל המרבה, הרי זה משובח מבחינתם של בני המזל חשוב להם מאוד שבן זוגם יהיה נלהב לפחות כמוהם ויקבל הנאה רבה, פיזית ונפשית מהאקט עצמו. הם גם מאוד אוהבים מחמאות על המראה שלהם ועל הביצוע בזמן  האקט עצמו.
המזלות המתאימים לאריה: עקרב, קשת, אריה וטלה.

בתולה

בני המזל לא נפתחים  בקלות והם יהנו רק אם הפרטנר המתאים. הם נהנים ממגע עדין וזקוקים למשחק מקדים ארוך וחושני בכדי להיכנס למצב הרוח הנכון. הם משקיעים מאוד בבני זוגם ואוהבים ליצור אווירה רומנטית ויעריכו אם ישקיעו בהם את אותו המאמץ.
המזלות המתאימים לבתולה: מאזניים, דגים, שור וגדי.
 

מאזניים

הם מצפים שטעמם המעודן יהיה ברור מראש לפרטנר הפוטנציאלי. הם מצפים שירגשו אותם וסביר להניח שלא יכנסו למיטה עם מי שיכשל במשימה הזו. הם אוהבים סטימולציה, בעיקר מוחית ויעריכו בן זוג שישקיע ביין איכותי, שוקולד ופרחים.
המזלות המתאימים למאזניים: תאומים, קשת, אריה וטלה.
 

עקרב

הם ידועים בהיותם מעולים בחדר המיטות. הם שובבים, תאוותנים וחושניים מאוד. הם אוהבים משחקי כוחות ושליטה במיטה וישמחו להיות בשני צדי המתרס. הם מעריכים בן זוג שיודע לשחק אותה קצת קשה להשגה ויגרום להם להמתין ולדחות את הרגע של השיא.
המזלות המתאימים לעקרב: אריה, דגים, שור ועקרב.
 

קשת

הם קשובים מאוד למתרחש בחדר המיטות. הם אוהבים לדעת בדיוק מה מענג את בן זוגם אך הם גם נהנים מפרטנרים מזדמנים שיפתיעו אותם בדברים חדשים. הם עלולים להיות שובבים כשהם רווקים ולהתנסות עם אנשים רבים אך בתוך הזוגיות הם תמיד יהיו פתוחים להתנסויות חדשות עם בן זוגם.
המזלות המתאימים לקשת: תאומים, טלה, דלי ואריה.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: