כמה זמן שינה כל מזל צריך באמת?

הידעתם? בני אדם מבלים יותר משליש החיים שלהם בשינה. יש כאלו שאוהבים לתת סשן של 12 שעות רצוף בכל פעם שמתאפשר להם, ויש כאלה שגם שנ"צ של חצי שעה יכול למלא להם את המצבר. אז כמה זמן שינה אתם באמת דורשים על פי המזל שלכם?

 

גדי

האמת שזה לא משנה כמה שעות אתם ישנים בלילה, יותר חשוב לכם כיצד תראה חווית השינה. כיוון שאתם מעמיסים על עצמכם עבודה ואחריות, אתם רוצים להנות מכל כרית, כל קפיץ במזרן וכמובן ממצעים איכותיים שלא יגרמו לכם פריחה. שינה בסטייל מלון 5 כוכבים זה הקטע שלכם.
 

דלי

הראש שלכם לא מפסיק לעבוד ואתם כל הזמן במצב חשיבה מתקדם. המרוץ הזה בו אתם פועלים מחייב אתכם להספיק לישון בצורה שתיתן לכם את הברייק המתאים מכל הקדחתנות הזו. אין לכם בעיה ללכת לישון מוקדם ולקום עם הינץ החמה, כי אתם יודעים שכל היום יכול להכיל חוויה אחת שרודפת את השניה.
 

דגים

השינה שלכם מתחלקת למצב אושר ומצב עצב. כשאתם מבסוטים, אתם יכולים לישון גם 4 שעות בלילה, אך אם אתם בתקופה קצת מבאסת, כנראה שלא תרצו לקום מהמיטה גם אחרי 15 שעות שינה רצופות. העייפות הפיזית שלכם מושפעת מאוד מהתשישות הנפשית שלכם. אם יש לכם שיר בלב, כנראה שאתם תוכלו גם לקפץ ללא מנוח כל הלילה.
 

טלה

נכון שמומלץ לישון כ-8 שעות לפחות בלילה, אבל מבחינת מזל טלה הוא יכול להסתפק גם בשעה. מרוב שאתם כל כך תזזיתיים והאנרגיה שלכם יכולה להבעיר כוכבים בגלקסיה, אתם כל הזמן בטרפת של  "מה הלו"ז? מה הלו"ז?" ברור שאם תמשיכו ככה לאורך זמן אתם תקרסו, אבל לא ממש אכפת לכם.
 

שור

בנינו, מזל שור יכול לישון לאורך כל היום. המחשבה לבלות את היום שלכם שכובים במצב מאוזן מעלה לכם חיוך ענק על הפנים. אגב, זה לא אומר שאתם חייבים להיכנס למצב הרדמות מלאה, כיוון שאתם גם נהנים מביצוע פעולות תוך כדי התרפקות על הספה. אונליין שופינג מישהו?
 

תאומים

אתם נותנים בקטנות. אם זה בין גלישה ברשת, אכילה או צפיה בסרט, אתם נהנים לנמנם כל כמה שעות כדי להחזיר לעצמכם את האנרגיות לגוף. אתם לא באמת אוהבים לישון הרבה, מבחינתכם זה לוקח לכם מזמן החוויות, אבל אתם עושים את זה כדי להתרענן במהלך היום.
 

סרטן

שינת דכאון, זה הקטע שלכם. כשאתם מרגישים מדוכדכים העיניים שלכם מתחילות להעצם באופן אוטומטי, מבלי שאפילו תרגישו שזה מתגנב אליכם. כשהנשמה שלכם פגועה ממצב כזה או אחר אתם פשוט חייבים ללכת לישון כדי לא להרגיש את הבאסה במלוא עוצמתה.
 

אריה

אתם יכולים לחרופ שעות. כמו כל מלך או נסיכה אתם חייבים את שנת היופי שלכם עליה אתם לא מוותרים. כדי להרגיש שהיום נפתח עבורכם עם פריסת שטיח אדום, אתם חייבים את המנוחה הזו כמו של אריות במאורה שלהם.

בתולה

לפי המלצת הרופא – לפחות 8 שעות בלילה. כן כן, הפרפקציוניזם שלכם לא נותן לכם את האופציה לוותר על שעות שינה, כי רק ככה אתם מרגישים שסדר היום (והלילה) שלכם נשמר. אתם לא מהאנשים שמתעסקים עם הבריאות שלהם, לכן אם ההמלצה היא לפחות 8 שעות, אתם תתמידו בה בלי לקום אפילו לפיפי.
 

מאזניים

שעתיים היום ו-10 מחר. אין לכם באמת מכסת שעות שינה קבועה, אתם פשוט מאזנים אותה לפי מהלך השבוע. אם התקרחנתם במועדון עד 4 בבוקר, יום המחרת כבר יתאזן לכם עם שינה רצופה של 10 שעות כמו בלוק.
 

עקרב

בעקרון, אתם יכולים לישון כמעט בכל מצב, כמו דוב שנכנס לשנת החורף שלו. לכן אין באמת מדד מדויק לכמה שעות אתם צריכים כדי להתאפס, אתם בעצם מאפסים את עצמכם כל הזמן. לכן גם אם תמצאו את עצמכם ישנים במיטה זרה ללילה או בהוסטל בהודו, כנראה שאתם תישנו כמו תינוק אחרי הנקה.
 

קשת

החיים שלכם הם מסיבה אחת גדולה, לכן מספיק לכם גם סשן של 4-5 שעות שינה, רק כדי להתרענן עד לחגיגה הבאה. אתם לא מוכנים שהשינה תחסיר מכם פעילויות ולכן בשבילכם היא רק עכבה קצרה כי חייבים.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: