מהם הרצונות הכי אינטימיים שלכם במערכת יחסים לפי גלגל המזלות?

 

גדי

אתם מאמינים בכל לבכם כי מערכת יחסים בריאה ואמיתית מושתת על רומנטיקה חסרת תקנה והפגנת חיבה ללא סייגים. מי שחולק אתכם זוגיות חייב להיות מסוגל להכיל את כל החיבוקים והנישוקים שאתם מרעיפים עליו, אחרת זה לא יעבוד.
 

דלי

כיוון שאתם לא אנשים שנוהגים לפעול באופן אימפולסיבי, כך גם אתם רואים את הקשר הנכון עבורכם. הכל צריך להיות מחושב, שקול ורגוע, בלי סצינות דרמטיות או עיסוק בשטויות.
 

דגים

מזל דגים מאופיין בצורך להיות עם עצמו כשהוא מרגיש לחץ או עומס רגשי. בדיוק בגלל זה השאיפה תהיה להיות בקשר שיוציא מכם הדגיגים את הצד היותר נועז והרפתקני שלכם. אתם רוצים לחוות ריגושים וחייבים מישהו שיוביל אתכם לשם יד ביד.
 

טלה

הדבר שאתם הכי מתרגשים ממנו ורוצים שימשיך לאורך כל הקשר, הוא התחושה שיש לצידכם בן זוג מפוצץ באנרגיה בדיוק כמוכם. אתם רוצים מישהו שיחלוק אתכם כל חוויה אפשרית ויטרוף אתכם את העולם.
 

שור

כיוון שהאופי שלכם מאוד דומיננטי ונוכח, אתם רוצים להיות אלו שיתנו את הטון לאורך מערכת היחסים. אתם לא אוהבים להיות מובלים על ידי אחרים, לכן תמיד תעדיפו מישהו שיהיה כנוע אליכם.
 

תאומים

אתם חייבים שמערכת היחסים בה אתם נמצאים תהיה מכילה. מה הכוונה? ובכן, אתם אנשים סופר רגישים שאוהבים להחצין את האמוציות שלכם בלי להתבייש, לכן הצד השני חייב לדעת לקבל אתכם בדיוק כפי שאתם.
 

סרטן

אתם אוהבים פשטות, בלי מניירות ובלי זיקוקי דינור רעשניים. אתם אוהבים שהדברים מתרחשים על גבי הקרקע ולא מתעופפים למחוזות פנטזיונריים, לכן הקשר שהכי יחמיא לכם יהיה בלי יותר מידי הרפתקאות. מי מנוחות זו ההעדפה שלכם.
 

אריה

בכל הנוגע למזל אריה המצב מאוד ברור ולא מסובך בכלל – אתם אוהבים שכל תשומת הלב מרוכזת בכם, לכן הרצון הכי גדול שלכם הוא שכל העיניים יהיו נתונות בכם, תמיד וכל הזמן. אם בני הזוג שלכם ידברו רוב הזמן עליכם, לא יהיו מאושרים מכם.

בתולה

הביישנות שלכם מביאה אתכם לרצות מערכת יחסים נקיה, כזו שלא נשלטת על ידי אגו או ציניות. אתם לא רוצים שילחיצו אתכם לעשות דברים שלא באים לכם בטבעיות, אלא מכוונים לקשר שמטפח את הנפשות הפועלות על בסיס כנות.
 

מאזניים

הנפש שלכם חופשיה כציפור, לכן אתם נמשכים לקשרים בהם הכל זורם על גבי עננים עננים שמרחפים בקלילות ובאופן טבעי. אין לכם ראש לקונפליקטים כבדים, אלא אתם פשוט רוצים לחוות את הרומנטיקה בצורה הכי עדינה שלה.
 

עקרב

הבעיה אתכם היא שאתם תמיד מחפשים את הקרב. אם הקשר מתנהל יותר מדי טוב, אתם חושבים שיש משהו שאינו כשורה, לכן התוקפנות שלכם מובילה אתכם לכיוון "אקשן". חבל שהאקשן הזה הוא מבחינתכם לשים כפפות אגרוף ולהתחיל לריב.
 

קשת

כיוון שאתם מונעים על בסיס של נדיבות ורצון להעניק אתם מצפים שהקשר בו אתם נמצאים יהווה את המסגרת המתאימה לכך, כזו שתוציא מכם את כל הטוב הזה באופן נעים, מרצון, בצורה בריאה ומאוזנת ללא תככים.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: