מהן החוזקות של כל מזל בסצינת הדייטינג?

עולם הדייטינג יכול להיות הזוי ודורסני, הוא לא בשביל כל אחד. יש אנשים שמרגישים כאילו הם נמצאים במתקן מסחרר בלונה פארק ופשוט לא יכולים להישאר במקום בלי להקיא, אבל מנגד ישנם אנשים שמבחינתם זה אתגר מסקרן. אז מה החוזקות של כל מזל בסצינה של עולם הרווקות?

 

גדי

מה שמניע אתכם בחיים זה הרציונל, המחשבה והשיקול. לכן מאוד קל להרגיש בנוח אתכם כיוון שאין בכם פוזה או זיוף. הטבע שלכם נינוח ורגוע, כזה שיודע לאמוד דברים בצורה מחושבת ונטולת דרמות.
 

דלי

אכפת לכם, מאוד. אתם תמיד מוכנים לבוא לעזרת חבר, גם אם זה מישהו שפגשתם רק פעם אחת בדייט ראשון. כאלו אתם, פשוט טובי לב שרוצים לגרום לתחושה טובה סביב מי שנמצא בקרבתכם.
 

דגים

אתם יודעים לגרום לאנשים סביבכם להרגיש כאילו הם הדבר הכי חשוב בעולם ברגע נתון. כשאתם יושבים עם מישהו הוא יכול לפרוש את סיפור חייו בפניכם, כיוון שיש לכם השפעה אמפתית נעימה עליו.
 

טלה

המוניטין שלכם מדבר בעד עצמו – יש בכם אנרגיית אש ואתם תמיד מחפשים אחר הריגוש הבא. בנוסף אתם לא מאלה שיוותרו מהר ברגע שאתגר חדש מרים את ראשו, וזה תקף גם לעולם הרווקות והדייטים.
 

שור

החוזקה הכי בולטת אצלכם בתחום הרומנטי היא הנאמנות שלכם. כשמישהו מרוויח את האמון שלכם אתם נותנים לו את כל העולם.  אנשים יכולים לסמוך עליכם בעיניים עצומות וזה ממש לא עניין של מה בכך.
 

תאומים

אתם פשוט כיף אחד גדול, פשוט ככה. העוצמה שלכם נובעת מהרוח הקלילה והמהנה שלכם, כזו שגורמת לכולם סביבכם לרצות לחייך ולצחוק. הספונטניות והריגוש הן מעלה ראשונה אצלכם ואנשים לא יכולים שלא להתמגנט לזה.
 

סרטן

יש לכם אופי שמתחשב בכל אחד ובכל דבר שהוא. אין לכם שום בעיה להעניק לאחרים גם אם אתם לא מקבלים גמול בחזרה. רוחב הלב שלכם מביא אתכם להיות מאוד מגוננים על האנשים שאיתם אתם בקשר, כיוון שאתם רוצים רק את הטוב עבורם.
 

אריה

אתם אנשים מאוד אינטנסיביים אבל אי אפשר שלא להתאהב בזה. כשאתם נפגשים עם אנשים בפעם הראשונה הם נמשכים אליכם כמו פרפר אל האש, כיוון שהם פשוט לא יכולים להתנגד אליכם. יש בכם כריזמה אדירה שמושכת אליה המון תשומת לב.

בתולה

אתם יודעים לתת ספייס כשצריך, וזה לא מובן מאליו. הרבה אנשים לא תמיד מבינים את הצורך של אחרים סביבם בהתבודדות מסויימת שעוזרת להם לעכל דברים. אתם בדיוק ההיפך מהם, כיוון שיש בכם הפנמה עמוקה לכמה חשוב זה להיות מחובר לעצמך.
 

מאזניים

אתם תעשו הכל כדי להימנע מעימות או ויכוח, לכן הרבה פעמים זה מקליל את האווירה כי אתם עושים זאת בהומור וחביבות שאי אפשר להתעלם ממנה. אתם משתמשים בעיניים היפות שלכם כדי להביא את המצב לכזה שנעים לכל אחד מהצדדים.
 

עקרב

יש לכם יכולת רגשית עוצמתית במיוחד, דרכה אתם יכולים להבין מצבים ואנשים בצורה מדוייקת ואינטיליגנטית. הכנות היא אבן הדרך שלכם, לכן אתם תמיד תנהגו ביושרה נטולת פשרות, וזה מעורר תחושת בטחון אצל האחר.
 

קשת

גם אם יש לכם נטיה למצבי רוח משתנים, הלב שכם תמיד נמצא במקום אחד – מלא אהבה ודאגה לאנשים סביבכם. מי שיזכה להיות בן הזוג שלכם יקבל מסירות עמוקה והפגנת חיבה שתגרום לו לחייך כל יום מחדש.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: