איך אתם אוהבים להתפנק לפי המזל שלכם?

מי מאתנו לא אוהב להתפנק? חלקנו אוהבים להתכרבל עם שמיכת צמר נעימה כמו חתולים שמנמנים, חלקנו אוהבים לקנות לעצמם בגדים ותכשיטים, וחלקנו אוהבים ללכת למסעדות אהובות ולמלא את החיך בטעמים מופלאים. המזל האסטרולוגי שלנו אומר המון על הצורה בה אנחנו אוהבים לפנק את עצמנו, כל אחד לפי ההעדפות שלו. אז מה שלכם?

 

גדי

כיוון שהראש שלכם תמיד עובד שעות נוספות ואתם אפילו נהנים מזה, אין שום דבר מוזר בעניין שהפינוק האהוב עליכם הוא פשוט לשבת עם איזה ספר טוב ולהיכנס לעולמות מלאי אקשן ופנטזיה. הריגוש שאתם מקבלים ממעבר דף אחר דף, פרק אחר פרק, מציב אתכם כאוהבי פינוקים אינטלקטואליים שמפעילים את הדמיון.
 

דלי

אתם אוהבים להעניק לעצמכם מתנות. גם אם לא מדובר במרוץ אחר כל חנות וחנות בקניון, אתם עדיין תעלו חיוך ענק על הפנים כשתצאו עם איזה פריט חדש וכיפי בסופו של יום ארוך ולחוץ.
 

דגים

אתם אנשים של מים, כאלה שתנועת הגלים והזרימה של הים עושה לכם טוב על הנשמה. לכן הפינוק אותו אתם הכי אוהבים לממש הוא הליכה לחוף הים, לשמוע את התנפצות הגלים אל המזח, בזמן שהאף שלכם מתמלא בניחוח מלוח ומרענן.
 

טלה

אוכל, זו צורת ההתפנקות המועדפת על מזל טלה שאוהב להביא אל פיו מטעמים מלוחים, חמצמצים, מתוקים וחריפים. הטלאים די בררניים בכל הקשור לאוכל ותמיד יעדיפו לבחור את הטוב ביותר לפי אנינות הטעם שלהם.
 

שור

בני מזל שור שונאים להרגיש כאילו יש עליהם מגבלה כזו או אחרת. תחושת המרחבים והחופש חשובה להם, לכן הפינוק שלהם בא לידי ביטוי במימוש הרצון ללכת לאן שירצו בכל זמן שירצו. בא להם לעשות טיול על החוף באמצע הלילה? רק תנסו לעצור אותם...
 

תאומים

מזל תאומים הוא סקרן מטבעו ולכן חלק מההנאות שלו בחיים באות לידי ביטוי בלמידה של דברים חדשים, פתיחת אופקים חדשים. הרצון של תאומים להיות מעודכן תמיד בהכל מביא אותו לשאוב עוד ועוד מידע בשלל דרכים, אם תוך כדי קורס מסויים, סרט מעניין, מפגש חברים או הרצאה פופולרית.
 

סרטן

מזל סרטן הכי אוהב לשהות בחמימות של פנים הבית שלו. הוא לא צריך רעש וצלצולים כדי להרגיש הנאה מושלמת, אלא רק ספה נוחה ואיזה יין טוב שאיתו אפשר לזלוג עליה ולהרדם עם חיוך.
 

אריה

אין דבר בעולם שיותר מרגש אריה מאשר מסע שופינג מטורף שמשאיר אבק מאחורי כרטיס האשראי שלו. הפינוק הכי גדול שלכם הוא להגיע לקופה עם עשרות שקיות מפוצצות בכל טוב, נעליים, בגדים, מכשירים אלקטרוניים ושלל הפתעות שרק מחכות בחלון הראווה.

בתולה

הפינוק האמיתי שלכם מגיע ממקום שבו אתם יכולים להרגע ולפרוק מתחים, במלוא מובן המילה. לכן הפעילות שהכי מתאימה לכם בדיוק עבור מטרה זו היא יוגה. מעבר לכך שזו פעילות גופנית שפורקת אנרגיה, זו תורה רוחנית מופלאה דרכה אתם מקבלים פרספקטיבה נינוחה יותר לחיים.
 

מאזניים

כשאתם מרגישים בצורך לפרוק כל עול אתם בדרך כלל מגייסים את הקריאיטיביות שלכם לעניין. יצירה, אומנות ועיצוב כזה או אחר, אפילו ברמה של לשנות קצת את המיקום של החפצים בבית – עושה לכם טוב על הנשמה ומרוממת לכם את מצב הרוח.
 

עקרב

כשתחושה של מתח ולחץ מתחילה להתגבר בתוככם, אתם מרגישים את זה פיזית, בצורה שנועלת את הגוף שלכם. התסכול מהדק לכם את כל השרירים בגוף, לכן הפינוק האולטימטיבי עבורכם יהיה מסאז' מעולה שיגרום לכם להרגיש כמו חמאה מומסת.
 

קשת

טיולים והרפתקאות, ואם אפשר מסביב לעולם – מה טוב. הרוח החופשית שלכם והרעב לגלות מקומות חדשים ומסקרנים לוקחים אתכם יד ביד לעבר אופקים חדשים ומלאי אטרקציות. אם כבר להתפנק, אז במטוס בדרך אל היעד הבא.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: